BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 9. října 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Heligr Ondřej 216 208 243 239 191 188 221 194 201 216 223 224 213,67
Kordulík Václav ml. 216 208 243 239 191 188 221 194 201 216 223 224 213,67
2. Šteffek Milan st. 246 235 157 212 193 197 197 217 178 247 208 192 206,58
Nahodil Antonín 246 235 157 212 193 197 197 217 178 247 208 192 206,58
3. Růžička Karel 257 158 171 165 192 242 183 202 205 232 189 199 199,58
Pour Oldřich 257 158 171 165 192 242 183 202 205 232 189 199 199,58
4. Stulíková Dagmar 227 190 186 225 247 195 160 206 183 188 182 178 197,25
Stulík Jiří 227 190 186 225 247 195 160 206 183 188 182 178 197,25
5. Cihelka Jan 160 184 150 148 171 173 148 138 196 145 148 189 162,50
Cihelka Radek 160 184 150 148 171 173 148 138 196 145 148 189 162,50
6. Musil Matěj 141 164 170 203 245 183 191 192 188 137 248 109 180,92
Bula Martin 141 164 170 203 245 183 191 192 188 137 248 109 180,92
7. Seifert Martin 148 149 188 181 178 142 124 160 175 160,56
Seifert Filip 148 149 188 181 178 142 124 160 175 160,56
8. Enders Walter 169 157 150 133 157 186 199 148 164 162,56
Endersová Alena 169 157 150 133 157 186 199 148 164 162,56
9. Kubíková Dana 181 175 179 195 168 193 188 154 170 178,11
Kubík František 181 175 179 195 168 193 188 154 170 178,11
10. Mrviš Dušan 134 158 142 224 163 133 136 213 137 160,00
Borovec Jiří 134 158 142 224 163 133 136 213 137 160,00
11. Forman Jiří 165 180 224 171 177 211 163 172 153 179,56
Bittersmann Milan 165 180 224 171 177 211 163 172 153 179,56
12. Bulová Eliška 192 173 197 192 189 166 133 167 153 173,56
Heligr Štěpán 192 173 197 192 189 166 133 167 153 173,56
13. Host Miroslav 130 144 151 142 202 116 147,50
Enders Richard 130 144 151 142 202 116 147,50
14. Janovská Jana 119 137 128 161 150 171 144,33
Šípková Jana 119 137 128 161 150 171 144,33

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS