BBO klasický Zličín

Datum konání: 19. září 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO klasický Zličín
Články:
BBO klasický Zličín, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Bočan Josef 151 193 228 173 207 257 234 201 205,50 28
2. Kolář Jan st. 191 217 191 181 159 218 170 253 197,50 27
3. Rechtorik Libor 187 207 205 144 182 223 219 193 195,00 26
4. Slezák Luboš 200 183 182 157 216 201 172 185 187,00 25
5. Kouba Václav 194 178 180 157 156 155 183 172 171,88 24
6. Olarescu Jana 143 185 245 225 163 130 181 163 179,38 23
7. Diviš Pavel 185 246 182 170 137 167 173 172 179,00 22
8. Ondráček Bohuslav 186 172 143 214 224 146 163 163 176,38 21
9. Slavíková Kateřina 176 180 173 146 189 157 170,17 20
10. Balcar Zdeněk 158 157 161 178 150 181 164,17 19
11. Kolářová Hana 156 169 175 148 181 140 161,50 18
12. Bočanová Ivana 161 167 128 169 143 132 150,00 17
13. Fiala Michal 172 152 149 149 125 159 151,00 16
14. Kober Ivan 198 133 138 145 151 138 150,50 15
15. Ondráčková Iva 159 149 147 126 102 134 136,17 14
16. Rechtoriková Eva 135 143 100 142 108 111 123,17 13
17. Borovec Jiří 144 181 191 181 174,25 12
18. Balcarová Zdeňka 132 126 167 117 135,50 11
19. Dutka Miroslav 150 118 131 157 139,00 10
20. Míková Kateřina 146 101 132 127 126,50 9
21. Šípek Karel 152 126 163 160 150,25 8
22. Brázda Bohumil 137 118 129 168 138,00 7
23. Vrtiška Pavel 159 107 137 144 136,75 6
24. Korecký Michal 97 124 171 117 127,25 5
25. Hora Jiří 154 155 104 103 129,00 4
26. Vácha Petr 148 92 116 131 121,75 3
27. Šípková Jana 111 116 93 116 109,00 2
28. Janovský Michal 191 99 145,00 1

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV