BBO tour Chomutov

Datum konání: 24. listopadu 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nahodil Antonín 200 233 200 180 181 214 253 278 214 221 217,40 46
2. Breindlová Anna 223 177 183 187 160 203 184 266 205 193 198,10 45
3. Kordulík Václav ml. 246 217 267 182 279 212 204 244 225 192 226,80 44
4. Diviš Pavel 213 279 248 208 188 206 246 189 225 235 223,70 43
5. Křížek Martin 142 234 214 233 190 190 237 194 202 204 204,00 42
6. Paračka Andrej 236 216 223 233 177 226 185 221 195 174 208,60 41
7. Proser Martin 142 148 167 198 176 164 166 170 180 145 165,60 40
8. Sříbrný Vladimír 252 222 217 203 193 183 231 170 180 233 208,40 39
9. Heligr Štěpán 237 206 236 160 221 245 216 181 186 190 207,80 38
10. Šípek Karel 198 212 181 212 223 178 181 144 185 196 191,00 37
11. Musil Matěj 96 227 177 202 203 206 133 142 135 200 172,10 36
12. Heligr Ondřej 194 158 268 184 239 267 178 190 146 181 200,50 35
13. Kurka Jiří 180 192 203 172 185 177 212 188,71 34
14. Závladský Dušan 190 191 212 214 162 178 225 196,00 33
15. Mazalová Andrea 190 241 149 203 226 136 191 190,86 32
16. Ševčík Vlastimil 189 190 259 243 185 205 181 207,43 31
17. Stulík Jiří 193 165 191 194 212 169 171 185,00 30
18. Kassas Abdul 131 169 224 149 188 185 175 174,43 29
19. Horňák Vladimír 171 178 157 181 181 167 192 175,29 28
20. Forman Jiří 195 180 178 178 157 210 150 178,29 27
21. Ondráček Bohuslav 225 212 160 190 160 137 190 182,00 26
22. Roučka Lukáš 183 166 190 203 153 183 140 174,00 25
23. Studený Marek 135 121 124 98 128 137 119 123,14 24
24. Vokurka Jaroslav 140 160 160 191 132 146 145 153,43 23
25. Pláničková Zdenka 176 163 156 193 172,00 22
26. Homola Ladislav 165 192 158 203 179,50 21
27. Růžička Karel 185 202 185 161 183,25 20
28. Květoň Jiří 185 181 193 156 178,75 19
29. Závladská Svatava 182 165 201 161 177,25 18
30. Stulíková Dagmar 142 169 190 178 169,75 17
31. Roučková Denisa 126 138 192 170 156,50 16
32. Mrviš Dušan 188 165 162 147 165,50 15
33. Bulová Eliška 138 141 136 188 150,75 14
34. Šmejkalová Ivana 138 161 191 138 157,00 13
35. Kubík František 182 152 177 162 168,25 12
36. Borovec Jiří 155 167 177 149 162,00 11
37. Provazníková Kamila 129 120 168 132 137,25 10
38. Sihelník Josef 172 149 175 163 164,75 9
39. Chotěnovská Anna 138 144 120 132 133,50 8
40. Talaš Vlastimír 150 177 123 163 153,25 7
41. Schelle Harald 153 123 112 138 131,50 6
42. Enders Richard 143 115 196 135 147,25 5
43. Ondráčková Iva 120 121 132 138 127,75 4
44. Ondráčková Ema 97 82 88 95 90,50 3
45. Formanová Hana 79 86 99 89 88,25 2
46. Talaš Kristián 77 84 81 65 76,75 1
ReDiviš Pavel 169 187 188 208 188,00
ReChotěnovská Anna 123 133 121 106 120,75
ReKassas Abdul 126 154 216 173 167,25
ReKřížek Martin 203 183 201 151 184,50
ReKurka Jiří 175 144 134 196 162,25
ReKvětoň Jiří 164 175 146 147 158,00
ReMazalová Andrea 189 191 245 153 194,50
ReMrviš Dušan 146 136 161 129 143,00
ReMusil Matěj 132 169 145 135 145,25
RePláničková Zdenka 143 194 144 123 151,00
ReSchelle Harald 130 98 122 129 119,75
ReSihelník Josef 143 142 160 115 140,00
ReSříbrný Vladimír 217 211 202 160 197,50
ReŠevčík Vlastimil 230 200 172 168 192,50
ReŠípek Karel 169 211 191 221 198,00
ReVokurka Jaroslav 159 146 169 159 158,25
ReZávladská Svatava 160 158 159 181 164,50
ReZávladský Dušan 168 190 179 141 169,50

Krátké zprávy

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

Galerie

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - prosinec

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - prosinec

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - prosinec

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - prosinec

Křížek Martin
1. BKS cen. Děčín
Křížek Martin

Křížek Martin

1. BKS cen. Děčín

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - prosinec

Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - prosinec

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS