BBO tour Chomutov

Datum konání: 8. srpna 2021 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovský Michal
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Turnajový žebříček ČBA
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Breindlová Anna 206 184 178 179 165 139 188 212 180 188 181,90 32
2. Havlíček Zdeněk st. 213 179 172 190 159 192 173 201 229 179 188,70 31
3. Vrážel Jiří st. 223 187 195 175 145 232 196 212 151 226 194,20 30
4. Vokurka Jaroslav 205 216 199 136 168 178 180 220 176 157 183,50 29
5. Horňák Vladimír 140 196 201 209 183 170 174 170 189 171 180,30 28
6. Zlesák Ivan 168 178 148 173 215 153 183 210 159 148 173,50 27
7. Schönová Jana 166 172 133 186 173 150 182 154 157 174 164,70 26
8. Růžička Karel 220 153 173 246 182 222 192 178 171 150 188,70 25
9. Bulová Eliška 162 179 192 179 227 155 126 144 159 158 168,10 24
10. Kučaba Miroslav 174 155 142 160 162 172 191 135 181 170 164,20 23
11. Závladský Dušan 153 182 171 200 149 170 199 182 156 137 169,90 22
12. Květoň Jiří 158 214 162 156 187 135 225 155 142 156 169,00 21
13. Závladská Svatava 214 190 190 169 158 160 188 181,29 20
14. Nahodil Antonín 201 200 262 191 154 180 201 198,43 19
15. Enders Richard 175 165 223 199 128 166 203 179,86 18
16. Heligr Ondřej 167 245 165 172 132 182 205 181,14 17
17. Stulíková Dagmar 161 192 176 213 130 187 152 173,00 16
18. Bittersmann Milan 169 189 168 147 144 182 160 165,57 15
19. Schön Viktor st. 211 146 189 152 145 137 199 168,43 14
20. Plánička Vojtěch 210 202 178 189 157 152 171 179,86 13
21. Kubík František 158 234 151 163 162 163 159 170,00 12
22. Forman Jiří 176 147 169 169 184 137 151 161,86 11
23. Diviš Pavel 234 175 165 200 134 156 169 176,14 10
24. Heligr Petr 182 208 192 190 168 168 134 177,43 9
25. Borovec Jiří 163 186 146 194 172,25 8
26. Janovská Jana 112 178 200 153 160,75 7
27. Stulík Jiří 180 191 181 133 171,25 6
28. Holubička Jiří 156 179 154 149 159,50 5
29. Kocůr Jaroslav 149 185 141 155 157,50 4
30. Pláničková Zdenka 152 160 145 149 151,50 3
31. Mrviš Dušan 134 159 145 171 152,25 2
32. Schelle Harald 92 116 137 163 127,00 1

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura