Bowlingzone Cup

Datum konání: 30. listopadu 2016 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Lank Ivan
Telefon:
608 445 377
Email:
bowlingshop@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Bowlingzone cup
Články:
Bowlingzone cup, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vondráček Adam 245 207 155 161 189 226 224 211 202,25 31
2. Hindrák Jiří 192 248 183 172 211 180 201 227 201,75 30
3. Hanusíková Blanka 189 138 200 191 182 191 218 178 185,88 29
4. Kuchta Pavel 174 169 202 195 204 196 175 201 189,50 28
5. Tomášek Petr 156 162 156 154 191 165 164 181 166,13 27
6. Dvořák Roman 141 225 159 189 214 172 212 156 183,50 26
7. Kinc Denis 216 137 186 181 183 225 206 160 186,75 25
8. Pitaš Vladimír 245 167 230 175 159 179 192,50 24
9. Tesař František 168 211 206 203 180 182 191,67 23
10. Turina Jaroslav 162 171 186 170 217 202 193 168 183,63 22
11. Kratochvíl Dominik 184 159 143 168 203 184 182 161 173,00 21
12. Brokeš František st. 156 160 172 170 174 151 160 160 162,88 20
13. Mazalová Andrea 124 154 173 137 178 164 147 156 154,13 19
14. Kučírek František 174 166 147 217 175 180 156 149 170,50 18
15. Jindřišek Milan 145 136 154 179 147 150 151 132 149,25 17
16. Dvořáková Lenka 138 146 121 141 174 154 141 146 145,13 16
17. Bešík Josef st. 150 198 155 167 200 142 168,67 15
18. Hanušová Dana 161 217 173 202 170 170 182,17 14
19. Lakomý Jan 189 170 155 171 162 162 168,17 13
20. Ulička Antonín 141 211 201 165 163 151 172,00 12
21. Vojíř Jiří 170 133 156 215 160 124 159,67 11
22. Lank Ivan st. 194 188 212 191 149 170 184,00 10
23. Vondráčková Linda 135 172 139 119 151 148 144,00 9
24. Mucha Robin 142 148 207 223 146 162 171,33 8
25. Dušková Blanka 136 132 158 142 123 128 136,50 7
26. Horáková Marie 145 184 172 167 114 110 148,67 6
27. Dvořák Tomáš 181 171 143 123 154,50 5
28. Brokešová Anna 110 143 132 146 132,75 4
29. Štefl Radek 145 131 143 141 140,00 3
30. Brychová Eliška 98 124 128 122 118,00 2
31. Brašnová Alena 128 113 143 112 124,00 1
ReBrokeš František st. 140 132 142 137 137,75
ReTomášek Petr 151 157 173 143 156,00
ReKučírek František 145 186 176 160 166,75

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020