Bowlingzone Cup

Datum konání: 27. prosince 2018 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Lank Ivan
Telefon:
608 445 377
Email:
bowlingshop@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Bowlingzone Cup
Články:
Bowlingzone Cup, 13. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Dvořák Roman 235 174 200 204 186 172 235 267 209,13 38
2. Loučka Michal 171 168 200 201 182 214 212 181 191,13 37
3. Turina Jaroslav 201 212 244 177 182 211 204,50 36
4. Jadrný Oldřich 161 200 213 200 193 173 178 214 191,50 35
5. Vondráček Adam 169 257 183 189 185 200 197,17 34
6. Fidra Jan 202 158 188 161 277 191 190 194 195,13 33
7. Bešík Josef st. 149 169 210 214 148 167 189 156 175,25 32
8. Hanusíková Blanka 170 150 183 165 150 204 164 194 172,50 31
9. Kinc Denis 165 201 179 172 219 176 192 175 184,88 30
10. Prokop Zdeněk 176 186 213 126 211 164 161 168 175,63 29
11. Barkman Radek 210 163 180 192 187 156 179 179 180,75 28
12. Šejvl Jan 204 134 153 181 168 160 176 179 169,38 27
13. Hindrák Jiří 186 176 169 184 234 224 184 170 190,88 26
14. Pitaš Vladimír 212 150 169 182 148 180 149 145 166,88 25
15. Hanušová Dana 169 203 174 199 209 202 161 146 182,88 24
16. Kratochvíl Dominik 167 175 202 174 158 167 173 146 170,25 23
17. Schůt Ladislav 153 148 152 160 153 181 157,83 22
18. Pečinka Ondřej 165 195 166 175 149 207 176,17 21
19. Šimůnek Daniel 153 192 199 165 146 204 176,50 20
20. Parkan Miloš 157 221 193 154 146 167 173,00 19
21. Gürtler Tomáš 164 123 152 137 172 146 149,00 18
22. Tesař František 202 163 193 236 171 145 185,00 17
23. Zelinka Alexandr 191 200 188 142 149 164 172,33 16
24. Kučírek František 161 162 158 213 121 155 161,67 15
25. Šimůnek Pavel 152 190 216 188 145 155 174,33 14
26. Štefl Radek 184 177 158 208 152 129 168,00 13
27. Prokopová Dagmar 123 146 175 162 151,50 12
28. Tejkl Martin 132 141 221 190 171,00 11
29. Koumar Miroslav 159 155 179 187 170,00 10
30. Jindřišek Milan 141 195 121 153 152,50 9
31. Vondráčková Linda 177 124 149 179 157,25 8
32. Dvořáková Lenka 146 178 154 133 152,75 7
33. Prekop Ondřej 144 151 191 122 152,00 6
34. Vlček Josef1 151 160 143 146 150,00 5
35. Zelinka Pavel 137 167 137 183 156,00 4
36. Prchal Filip 176 159 140 136 152,75 3
37. Germanová Lenka 119 139 138 164 140,00 2
38. Brašnová Alena 144 143 130 127 136,00 1
ReŠimůnek Pavel 207 143 150 153 163,25

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020