Bowlingzone Cup

Datum konání: 26. června 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Vondráček Adam
Telefon:
725 828 477
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Bowlingzone Cup
Články:
Bowlingzone Cup, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Štefl Radek 143 141 233 138 167 177 195 228 177,75 21
2. Vondráček Adam 169 167 215 300 173 247 211,83 20
3. Šejvl Jan 159 171 192 182 195 160 212 191 182,75 19
4. Kinc Denis 193 213 215 203 210 205 206,50 18
5. Turina Jaroslav 222 203 166 210 190 202 194 214 200,13 17
6. Schůt Ladislav 227 147 161 174 163 199 177 190 179,75 16
7. Dvořák Roman 143 172 134 213 201 203 194 187 180,88 15
8. Vondráčková Linda 139 168 172 213 193 160 186 159 173,75 14
9. Fidra Jan 169 216 161 157 181 266 213 138 187,63 13
10. Kuchta Pavel 184 161 234 225 154 185 190,50 12
11. Koumar Miroslav 154 142 182 235 182 170 178 147 173,75 11
12. Vlk Jakub 170 146 193 169 209 221 132 180 177,50 10
13. Dvořák Tomáš 167 172 138 180 161 194 134 164 163,75 9
14. Gürtler Tomáš 176 145 134 103 198 174 146 121 149,63 8
15. Růta Stanislav 175 161 154 177 191 171 171,50 7
16. Dvořáková Lenka 169 173 196 141 134 194 167,83 6
17. Urban Tomáš 166 176 144 200 123 190 166,50 5
18. Prokop Zdeněk 135 119 149 178 127 149 142,83 4
19. Nechvátal Stanislav 152 138 156 146 131 170 148,83 3
20. Brašnová Alena 136 138 149 149 135 163 145,00 2
21. Parkan Miloš 139 141 127 170 133 141 141,83 1

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020