Czech Masters

Datum konání: 30. ledna 2010 - 31. ledna 2010 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Czech Masters, 7. ročník

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Trčka Vladimír 173 184 169 230 266 201 197 220 211 237 221 245 189 225 228 235 226 194 213,94
2. Synek Aleš 189 129 158 201 207 203 181 231 171 175 190 145 154 174 203 188 198 192 243 220 174 186,95
3. Lorenc Jaroslav 257 219 195 162 203 266 255 197 190 226 265 225 225 268 224 249 214 225,88
4. Široký Martin 277 254 205 203 245 250 235 216 234 207 216 256 191 221 167 244 212 178 222,83
5. Dyršmíd Roman 238 236 213 204 236 254 186 196 159 204 215 256 258 200 225 191 199 215,88
6. Sedláček Daniel 198 202 213 204 203 203 182 150 204 250 141 196 136 203 168 255 157 169 190,78
7. Otec Hanzlovská Petra 208 161 193 178 153 246 153 216 233 232 170 207 208 276 173 197 145 197,00
8. Stulíková Dagmar 160 159 158 184 217 214 134 182 188 187 176 202 146 149 201 177 166 145 174,72
9. Bárta Karel st. 149 149 195 203 157 200 148 175 169 131 158 193 176 154 171 170 155 167,82
10. Malec Jaromír 216 203 228 195 220 236 177 172 208 207 183 180 154 182 237 164 143 194,41
11. Thordarson Asgeir 204 258 219 213 233 222 187 226 211 211 247 261 214 256 253 180 224,69
12. Včeliš Michal 212 247 300 247 209 180 174 226 226 208 198 299 205 216 202 259 225,50
13. Hanusíková Blanka 182 257 203 181 236 193 191 244 192 194 188 229 210 190 170 175 202,19
14. Kopička Petr 254 142 194 214 211 268 177 198 206 178 227 210 189 205 197 193 203,94
15. Žabka Zdeněk 191 169 143 262 167 159 171 188 186 156 230 232 188 179 178 223 188,88
16. Homola Lukáš 187 221 237 176 219 203 190 185 203 170 207 117 216 200 166 208 194,06
17. Malíček Dušan 158 138 200 218 214 199 188 176 167 141 204 204 152 188 207 161 182,19
18. Kučera Josef 163 164 187 146 162 182 199 150 122 151 160 181 161 171 159 160 163,63
19. Marval Michal 148 218 177 248 160 213 133 152 217 171 169 183 172 158 139 107 172,81
20. Slavíková Kateřina 226 163 159 181 181 221 106 164 153 158 144 168 167 188 162 164 169,06
21. Bitto Ladislav 180 135 180 186 224 181 229 243 205 201 212 215 203 245 202,79
22. Čepelák Jan 135 163 191 165 204 214 224 222 208 205 235 233 199 213 200,79
23. Mužík Michal 181 226 248 206 237 225 213 213 194 223 203 235 187 181 212,29
24. Váradi Jakub 179 248 223 199 167 203 236 204 205 233 245 212 160 139 203,79
25. Lébrová Jana 223 204 194 194 187 179 199 190 178 247 183 177 221 235 200,79
26. Kabrhel Jiří 151 114 208 197 201 163 192 181 247 174 245 214 190 161 188,43
27. Macek Jan 215 165 209 167 187 188 235 210 166 237 234 169 147 179 193,43
28. Duchek René 210 154 237 184 153 226 140 179 199 214 202 234 148 259 195,64
29. Vrážel Jiří st. 205 188 209 156 215 223 195 230 160 210 174 221 168 190 196,00
30. Opatrná Jana 150 187 204 189 159 183 193 202 268 169 185 146 172 189 185,43
31. Florík David 142 191 210 171 185 232 189 192 170 183 177 174 181 154 182,21
32. Mach Libor 246 170 236 211 161 160 148 194 196 194 168 208 148 149 184,93
33. Pindurová Jana 191 164 145 189 184 181 186 164 131 189 201 177 171 172 174,64
34. Mlynář Ondřej 188 206 180 152 203 233 188 158 170 203 184 168 166 152 182,21
35. Dvořáček Ladislav 164 134 201 189 174 182 177 156 166 213 168 136 170 157 170,50
36. Homola Ladislav 156 181 198 178 225 212 154 192 166 150 157 166 171 144 175,00
37. Marval Jiří 167 201 194 201 217 186 127 154 192 205 191 182 120 128 176,07
38. Havel Petr 167 183 181 147 151 174 185 141 170 162 135 166 145 172 162,79
39. Běhal Jaroslav 152 156 159 208 201 175 176 164 158 190 131 137 150 162 165,64
40. Chaloupková Eva 194 171 153 179 199 179 151 145 149 161 117 142 126 149 158,21
41. Kurzveil Jiří 185 187 218 245 182 211 208 235 206 199 218 183 206,42
42. Holubčák Petr 256 213 253 150 203 178 227 216 232 168 222 181 208,25
43. Kutina Karel 224 203 226 229 246 236 215 150 221 213 218 227 217,33
44. Hindrák Jiří 209 181 206 179 152 245 205 210 200 183 203 210 198,58
45. Brzica Rostislav 226 223 187 234 220 193 207 199 214 211 193 174 206,75
46. Kubín Filip 180 203 161 243 219 211 222 188 185 212 169 203 199,67
47. Beštová Kateřina 226 223 191 208 163 204 158 215 171 192 240 180 197,58
48. Mašatová Věra 213 209 151 243 178 218 166 216 194 219 168 184 196,58
49. Vyšín Jan 195 163 157 234 200 200 210 169 177 169 238 179 190,92
50. Fleischmann Jan st. 217 224 153 213 176 189 191 197 191 179 172 179 190,08
51. Oliva Miroslav 202 170 182 172 190 179 189 139 176 193 220 186 183,17
52. Uhlíř Jiří st. 198 188 207 212 193 225 160 214 180 184 179 183 193,58
53. Hanušová Dana 169 194 198 145 181 181 153 180 192 236 184 149 180,17
54. Kulhánek Vratislav 167 186 170 181 176 216 159 165 195 180 201 174 180,83
55. Kabrhel Petr 167 216 178 180 199 153 138 212 147 195 189 191 180,42
56. Radáš Petr 196 176 139 167 202 223 128 204 157 192 182 193 179,92
57. Florík Petr 168 208 210 199 147 212 166 187 151 180 195 169 182,67
58. Reichl Jan 150 168 209 256 221 211 161 160 189 189 188 145 187,25
59. Nosek Richard 178 244 204 182 213 184 207 148 181 149 137 201 185,67
60. Lanč Radek 226 167 204 227 213 213 178 172 160 165 184 155 188,67
61. Tomášek Václav 214 175 158 220 180 235 144 203 122 190 172 169 181,83
62. Růžek Jan 162 167 233 211 188 266 137 177 177 134 135 206 182,75
63. Kučírek František 220 173 132 189 193 170 125 133 213 174 128 161 167,58
64. Mikeš Václav 164 157 192 176 164 173 159 148 150 156 151 147 161,42
65. Zimandl Josef 157 203 196 193 202 159 137 177 130 169 140 150 167,75
66. Vopička Karel 202 219 223 196 221 219 147 142 168 161 136 118 179,33
67. Schönová Jana 170 143 171 144 161 209 127 122 145 170 139 154 154,58
68. Sova Petr 210 171 153 181 219 201 122 127 155 122 175 149 165,42
69. Kolářová Hana 195 207 150 170 157 181 162 133 117 115 135 151 156,08
70. Talaš Vlastimír 192 197 197 223 194 199 98 161 163 157 110 122 167,75
71. Stulík Jiří 181 225 172 246 199 167 190 161 187 183 191,10
72. Loučka Michal 245 276 177 192 212 257 226,50
73. Rain David 171 180 226 226 209 238 208,33
74. Glezgo Štefan 136 206 178 177 194 195 181,00
75. Ivanciv Petr 138 173 156 199 221 197 180,67
76. Kolář Jan ml. 148 168 193 169 170 236 180,67
77. Kurka Zdeněk 195 180 172 181 163 191 180,33
78. Egert Jiří 148 181 143 235 187 184 179,67
79. Čepelák Josef 180 201 178 168 166 182 179,17
80. Drábek Aleš 155 185 134 223 193 179 178,17
81. Větrovský Jaroslav 193 154 199 171 181 167 177,50
82. Opatrný Pavel 176 171 176 186 180 168 176,17
83. Spodniak Michal 169 182 179 179 162 178 174,83
84. Čižinský Jaroslav 151 173 228 186 169 141 174,67
85. Hurych Lukáš 162 174 175 169 190 173 173,83
86. Malý Ivan 167 169 145 197 171 190 173,17
87. Kolář Jan st. 199 176 162 157 152 187 172,17
88. Klepáček Adolf 177 183 167 182 166 158 172,17
89. Vacek Pavel 205 133 140 212 127 208 170,83
90. Černý Michal ml. 195 158 200 131 192 141 169,50
91. Fencl Boris st. 149 166 205 182 183 129 169,00
92. Švejda Jan 140 208 148 146 179 190 168,50
93. Holub Vladislav st. 183 159 192 156 138 173 166,83
94. Ševčík Vlastimil 126 135 174 159 245 157 166,00
95. Wehrberger Karel 125 173 183 132 236 144 165,50
96. Chaloupka Václav 144 167 181 165 175 161 165,50
97. Šubrt Jiří 199 134 152 180 181 146 165,33
98. Jirásek Filip 166 172 152 189 156 156 165,17
99. Krepindl Tomáš 156 182 151 185 156 157 164,50
100. Klepáček Mašková Yvona 164 183 185 159 119 175 164,17
101. Bešík Josef st. 155 146 149 150 190 181 161,83
102. Komínek Petr 141 150 190 139 203 148 161,83
103. Dvořáček David 135 164 166 167 161 178 161,83
104. Janovský Michal 165 188 169 178 141 130 161,83
105. Kocman Lukáš 151 180 163 149 149 158 158,33
106. Oudran Petr 128 169 195 127 178 151 158,00
107. Wasserrab Oldřich 158 132 152 161 152 189 157,33
108. Čech Jaromír 159 154 129 147 147 205 156,83
109. Větrovský Jaromír 154 156 148 135 163 182 156,33
110. Typolt Pavel 145 113 165 162 166 174 154,17
111. Pádárová Ivana 150 176 143 137 159 159 154,00
112. Breindlová Anna 143 155 160 159 156 134 151,17
113. Guič Boris 125 138 146 170 149 162 148,33
114. Rameš Bohuslav 135 132 174 160 125 122 141,33
115. Sovová Milada 177 120 153 141 115 118 137,33

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS