Czech Masters

Datum konání: 30. ledna 2015 - 1. února 2015 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
není součástí žádné série
Články:
Czech Masters 2015

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 237 217 226 239 202 204 256 228 238 212 214 268 277 238 265 234,73
2. Demuth Filip 165 268 216 215 191 183 145 235 195 183 170 182 241 182 179 185 199 172 194,78
3. Malec Jaromír 179 180 209 214 235 216 234 200 193 213 200 213 254 156 206,86
4. Olarescu Jana 162 231 190 213 247 188 173 139 212 239 217 244 205 192 125 198,47
5. Závladská Svatava 146 183 217 193 196 178 226 183 197 196 174 214 237 241 168 196,60
6. Švec Ladislav 183 180 168 199 247 194 224 215 196 183 205 179 233 172 198,43
7. Vrážel Jiří st. 174 215 191 159 233 205 215 191 199 175 210 232 202 189 199,29
8. Kulhánek Vratislav 187 181 195 181 214 216 163 187 254 217 182 148 235 192 168 194,67
9. Havlíček Zdeněk st. 144 177 204 177 181 166 162 166 171 155 181 235 223 181 171 179,60
10. Guič Boris 168 155 202 163 201 192 215 215 152 137 183 207 200 182 136 180,53
11. Nefová Klára 257 149 258 213 210 217 180 176 178 175 198 184 200 134 194,93
12. Hlúch Tomáš 209 203 254 213 234 159 137 133 133 195 189 199 225 142 187,50
13. Lébrová Jana 222 190 193 182 175 248 219 179 150 218 180 223 177 196,62
14. Žabka Zdeněk 245 222 223 230 199 180 192 203 200 191 183 214 185 205,15
15. Kolář Jan ml. 186 169 203 266 256 170 180 214 197 232 235 168 224 207,69
16. Mužík Michal 217 269 176 254 177 259 189 203 218 213 223 168 221 214,38
17. Pechar Patrik 141 149 148 208 193 182 178 203 187 200 192 166 206 181,00
18. Nosek Richard 191 210 191 167 213 145 153 223 189 200 173 181 187 186,38
19. Havel Petr ml. 166 153 258 216 208 192 201 227 228 213 216 189 177 203,38
20. Bergman Václav 216 200 170 173 215 167 178 212 158 179 154 165 194 183,15
21. Filípková Kristýna 173 147 256 202 179 183 157 163 168 190 159 144 215 179,69
22. Váňa Martin 174 193 255 157 171 202 191 168 226 196 199 202 147 190,85
23. Soukup Jiří 189 193 166 174 192 169 166 158 177 201 160 193 148 175,85
24. Vojtěchová Markéta 156 171 159 145 182 147 172 180 202 126 192 177 155 166,46
25. Beštová Kateřina 183 211 278 200 187 224 199 255 168 182 245 212,00
26. Rechtorik Milan 300 163 179 245 228 207 194 162 246 201 216 212,82
27. Janovský Michal 212 218 216 143 217 191 182 204 223 216 184 200,55
28. Váchová Věra 191 187 238 180 167 194 195 181 192 188 195 191,64
29. Kolář Jan st. 174 195 225 214 184 204 151 205 219 198 180 195,36
30. Synek Aleš 156 172 246 168 209 223 159 211 269 182 191 198,73
31. Tříska Jan 199 169 220 174 146 182 152 179 211 173 193 181,64
32. Vacek Pavel 232 254 201 268 206 223 207 190 198 172 193 213,09
33. Teame Habtegabriel 195 192 216 238 200 195 169 168 167 182 181 191,18
34. Semerák Stanislav 200 207 200 199 237 225 220 208 217 206 153 206,55
35. Květenský Vítězslav 159 156 204 147 165 179 142 169 144 191 166 165,64
36. Typolt Pavel 192 199 185 182 185 191 159 215 171 171 180 184,55
37. Krucký Vladimír 200 246 237 210 217 205 198 151 169 180 167 198,18
38. Ruml David 197 165 164 167 215 237 258 182 184 178 168 192,27
39. Vácha Jiří 168 155 202 163 201 192 151 199 172 188 154 176,82
40. Petáková Anna 164 161 177 159 168 181 181 162 160 178 160 168,27
41. Ševčík Vlastimil 211 201 153 205 171 180 169 156 206 106 225 180,27
42. Homola Ladislav 190 211 190 147 201 203 211 169 152 163 164 181,91
43. Krňáková Šárka 179 182 178 189 184 207 117 155 194 161 166 173,82
44. Bajgarová Anna st. 193 154 173 163 169 150 122 149 181 126 189 160,82
45. Schönová Jana 179 181 161 176 168 170 124 150 179 143 172 163,91
46. Kassas Abdul 161 189 190 243 220 180 189 131 171 159 145 179,82
47. Borovec Jiří 193 171 160 183 222 194 148 179 146 148 145 171,73
48. Souček Roman 193 179 146 158 190 237 158 104 142 126 136 160,82
49. Egert Jiří 204 162 195 184 189 217 191,83
50. Ivanciv Petr 158 187 181 177 170 248 186,83
51. Dědič Dalibor 150 191 209 203 201 162 186,00
52. Pádárová Ivana 130 177 173 218 222 180 183,33
53. Bílek Miroslav 216 180 178 177 159 177 181,17
54. Mach Libor 153 191 205 161 176 194 180,00
55. Bárta Karel st. 184 166 179 182 205 148 177,33
56. Soukup Libor 179 179 192 127 195 188 176,67
57. Mička Daniel 176 191 176 172 147 192 175,67
58. Prokůpková Alena 191 173 161 199 133 197 175,67
59. Závladský Dušan 190 160 198 170 168 165 175,17
60. Klečka Jiří 150 164 181 162 206 176 173,17
61. Bobek Vlastimil 190 150 192 170 141 180 170,50
62. Polívka Dalibor 181 123 167 190 201 151 168,83
63. Ladžov Alexandr 174 162 194 171 150 150 166,83
64. Vlčková Pavlína 136 137 192 138 201 189 165,50
65. Kučírek František 157 129 143 211 166 184 165,00
66. Kubík František 156 182 158 160 179 150 164,17
67. Breindlová Anna 153 176 177 155 165 138 160,67
68. Hřebík Lumír 173 148 158 168 166 148 160,17
69. Lencová Anežka 145 163 162 146 181 163 160,00
70. Schön Viktor st. 143 171 158 161 157 167 159,50
71. Vondra Josef 176 138 151 184 159 146 159,00
72. Kolářová Hana 179 159 175 152 132 153 158,33
73. Flegelová Dáša 135 188 132 159 185 147 157,67
74. Prokůpek Pavel 145 162 123 199 155 147 155,17
75. Janovská Jana 152 140 157 153 197 131 155,00
76. Květoň Jiří 177 134 165 135 134 179 154,00
77. Gurgul Lukáš 174 148 152 159 99 166 149,67
78. Slezák Luboš 120 161 118 131 212 147 148,17
79. Gurgul Tomáš 106 129 111 110 202 109 127,83
80. Heligr Ondřej 148 151 134 144,33

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS