EBONITE tour

Datum konání: 22. srpna 2013 - 24. srpna 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kolář Jan st. 229 167 268 199 244 223 216 214 244 213 245 223,82
2. Čermák Pavel 256 194 218 237 193 236 250 237 246 237 230,40
3. Lorenc Jaroslav 259 197 183 213 205 187 207 246 267 237 220,10
4. Bárta Karel st. 190 174 232 226 180 221 213 184 231 203 224 207,09
5. Hindrák Jiří 200 207 249 224 235 222 227 233 243 211 225,10
6. Vacek Pavel 212 269 226 243 184 206 203 234 175 215 213 191 214,25
7. Homola Lukáš 247 212 176 254 209 174 213 203 180 235 201 209,45
8. Oliva Miroslav 244 173 257 185 233 166 215 226 189 191 207,90
9. Holubčák Petr 231 168 235 182 185 258 191 208 202 220 173 204,82
10. Janovská Jana 149 219 191 168 178 211 159 177 223 192 186,70
11. Vrážel Jiří 186 160 255 220 232 204 226 196 183 198 206,00
12. Mužík Michal 240 244 229 187 216 208 232 188 202 180 212,60
13. Císařovský Stanislav 234 178 247 151 194 177 167 217 199 196,00
14. Marval Michal 180 245 208 216 214 179 173 208 215 204,22
15. Závladský Dušan 184 158 191 256 221 223 159 213 191 199,56
16. Gregor Tomáš 168 197 190 200 164 243 192 181 182 190,78
17. Drábek Aleš 187 254 257 161 224 177 198 182 187 203,00
18. Stulík Jiří 222 167 230 189 257 200 188 181 189 202,56
19. Malec Jaromír 206 192 233 188 215 185 163 201 190 197,00
20. Závladská Svatava 163 234 154 216 185 205 160 177 169 184,78
21. Flegelová Dáša 205 172 206 179 183 170 174 140 153 175,78
22. Brzák Vlastimil 163 192 204 221 224 163 172 144 155 182,00
23. Zimandl Josef 183 181 235 244 179 216 128 166 138 185,56
24. Stulíková Dagmar 172 226 168 202 190 220 136 166 118 177,56
25. Olarescu Jana 259 180 210 191 168 153 193,50
26. Nováková Miluše 177 172 203 222 195 165 189,00
27. Fleischmann Jan st. 154 225 173 215 169 256 198,67
28. Breindlová Anna 155 174 174 214 201 178 182,67
29. Váchová Věra 198 144 194 203 182 203 187,33
30. Kulhánek Vratislav 237 203 199 181 197 178 199,17
31. Typolt Pavel 165 206 192 217 174 200 192,33
32. Soukup Libor 164 204 190 232 188 182 193,33
33. Kocman Lukáš 202 190 182 193 163 215 190,83
34. Fryšová Věra 200 186 165 187 166 167 178,50
35. Trčka Vladimír 203 167 169 224 193 164 186,67
36. Kučírek František 202 164 173 163 222 159 180,50
37. Guič Boris 188 186 201 136 224 161 182,67
38. Větrovský Jaroslav 205 180 210 169 203 174 190,17
39. Prokůpková Alena 137 165 177 182 192 190 173,83
40. Růžek Jan 181 143 228 182 216 185 189,17
41. Homola Ladislav 182 189 159 167 203 207 184,50
42. Lébrová Jana 173 198 158 181 186 168 177,33
43. Větrovský Jaromír 214 148 201 174 196 148 180,17
44. Polívka Dalibor 222 188 193 143 184 168 183,00
45. Ševčík Vlastimil 189 171 213 175 174 170 182,00
46. Kupecký Michal 191 174 156 191 190 190 182,00
47. Borovec Jiří 132 152 210 168 202 192 176,00
48. Švec Ladislav 187 233 179 151 171 170 181,83
49. Synek Aleš 167 245 169 168 180 177 184,33
50. Egert Jiří 178 134 155 199 171 203 173,33
51. Schönová Jana 133 171 142 195 169 159 161,50
52. Harbáček Petr 200 156 149 244 168 188 184,17
53. Plechata Tomáš 201 182 211 163 198 149 184,00
54. Schön Viktor st. 147 145 158 159 194 213 169,33
55. Hřebík Lumír 157 181 138 213 124 208 170,17
56. Hanusíková Blanka 162 168 165 169 172 189 170,83
57. Růžička Jaroslav 121 171 168 196 173 184 168,83
58. Vrňata David 173 151 227 168 171 158 174,67
59. Talaš Vlastimír 154 154 191 185 155 160 166,50
60. Vrňata Zdeněk 151 187 177 170 160 189 172,33
61. Húšťavová Jana 172 146 144 172 139 168 156,83
62. Vojtěchová Markéta 158 144 147 146 166 127 148,00
63. Slezák Luboš 141 166 152 139 181 161 156,67
64. Mach Libor 203 179 155 160 131 191 169,83
65. Hradilová Daniela 110 244 114 146 115 126 142,50
66. Dědič Dalibor 166 189 152 165 150 180 167,00
67. Krepindl Martin 130 138 107 146 137 175 138,83
68. Květoň Jiří 133 121 156 148 147 146 141,83
ReBorovec Jiří 127 157 180 150 144 171 154,83
ReBrzák Vlastimil 151 223 169 203 157 175 179,67
ReČermák Pavel 203 203 126 196 178 222 188,00
ReFlegelová Dáša 132 159 169 170 185 182 166,17
ReJanovská Jana 128 135 124 163 201 214 160,83
ReKolář Jan st. 181 180 182 192 189 212 189,33
ReKulhánek Vratislav 174 205 224 162 207 174 191,00
ReKolář Jan st. 176 246 151 185 196 203 192,83
ReMarval Michal 151 245 223 237 185 158 199,83
ReTalaš Vlastimír 140 160 125 152 129 144 141,67
ReFryšová Věra 192 186 150 141 155 156 163,33
ReGregor Tomáš 103 167 154 169 175 203 161,83
ReGuič Boris 159 195 197 163 146 182 173,67
ReMužík Michal 182 182 185 222 183 232 197,67
ReNováková Miluše 192 180 152 181 167 180 175,33
ReOliva Miroslav 172 203 173 171 223 202 190,67
ReBárta Karel st. 192 156 202 213 191 223 196,17
ReBreindlová Anna 145 192 165 112 182 214 168,33
ReGregor Tomáš 181 158 157 133 209 144 163,67
ReHindrák Jiří 237 235 203 190 179 223 211,17
ReHomola Ladislav 173 151 192 155 169 195 172,50
ReCísařovský Stanislav 225 190 214 150 146 200 187,50
ReKučírek František 156 177 155 136 136 184 157,33
ReKvětoň Jiří 116 117 149 137 145 158 137,00
ReLorenc Jaroslav 200 230 192 209 152 237 203,33
RePlechata Tomáš 149 181 168 155 180 181 169,00
RePolívka Dalibor 198 172 159 158 184 193 177,33
ReRůžička Jaroslav 133 188 155 132 156 180 157,33
ReStulíková Dagmar 199 165 165 186 178 233 187,67
ReŠevčík Vlastimil 155 168 165 188 173 203 175,33

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen