EBONITE tour

Datum konání: 14. února 2014 - 15. února 2014 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://bestbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Ebonite tour
Články:
EBONITE tour 2014, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marval Michal 172 242 279 180 223 233 255 298 219 233,44
2. Langer Josef 173 204 197 174 182 165 206 201 175 169 227 198 189,25
3. Čermák Pavel 204 248 172 192 223 268 236 194 214 216,78
4. Krňáková Šárka 151 167 178 140 215 188 195 170 212 173 174 236 183,25
5. Homola Lukáš 219 184 242 254 257 204 210 224 202 221,78
6. Kupecký Michal 201 239 202 197 232 209 199 207 219 211,67
7. Beštová Kateřina 246 212 211 191 199 223 184 226 192 209,33
8. Lebeda František 205 187 189 191 161 235 193 224 224 202 225 174 200,83
9. Synek Aleš 177 243 227 206 225 224 234 204 171 212,33
10. Větrovský Jaroslav 215 215 255 194 183 191 194 149 252 205,33
11. Mužík Michal 235 193 202 214 183 178 236 247 236 180 245 187 211,33
12. Olarescu Jana 158 198 180 236 158 192 205 213 215 207 190 170 193,50
13. Nováková Miluše 188 223 210 267 195 222 182 199 181 207,44
14. Žabka Zdeněk 172 198 209 200 198 215 205 214 171 189 204 180 196,25
15. Chládek Daniel 193 222 189 217 214 196 230 213 170 193 200 175 201,00
16. Váchová Věra 193 215 204 169 176 235 190 182 195 156 222 169 192,17
17. Krňák Pavel 253 233 210 203 185 197 171 206 197 206,11
18. Pádárová Ivana 241 235 237 227 268 174 179 177 177 212,78
19. Stulík Jiří 180 217 200 235 193 218 223 179 206 195 181 187 201,17
20. Bílek Miroslav 216 209 212 177 204 225 219 151 161 197,11
21. Beran Jiří ml. 164 200 170 235 183 202 184 202 233 157 187 190 192,25
22. Flegelová Dáša 176 177 236 195 162 223 171 145 170 183,89
23. Černá Michaela 143 153 226 161 197 147 278 143 149 144 197 129 172,25
24. Janovský Michal 212 202 222 188 191 207 217 206 207 161 159 168 195,00
25. Prokůpek Pavel 192 163 187 192 199 184 182 220 184 189,22
26. Polívka Dalibor 191 235 191 247 153 212 215 191 173 200,89
27. Hindrák Jiří 198 236 204 206 184 224 204 203 188 205,22
28. Hanušová Dana 191 205 253 175 206 159 166 208 171 192,67
29. Prokůpková Alena 199 213 149 159 203 176 201 156 187 182,56
30. Stulíková Dagmar 192 163 225 186 176 231 155 156 205 187,67
31. Homola Ladislav 235 172 172 201 172 191 171 194 207 190,56
32. Holubčák Petr 258 200 183 213 205 173 163 170 234 199,89
33. Verbič Miroslav 179 190 122 180 212 211 139 180 203 179,56
34. Nefová Klára 188 179 212 202 191 149 152 158 159 176,67
35. Havel Petr ml. 161 217 248 225 235 170 170 163 157 194,00
36. Fryšová Věra 159 171 188 179 179 200 141 138 141 166,22
37. Kulhánek Vratislav 182 226 222 191 221 158 200,00
38. Kocmanová Jana 197 207 169 160 191 184 184,67
39. Breindlová Anna 179 221 171 194 175 143 180,50
40. Císařovský Stanislav 168 160 206 196 225 212 194,50
41. Havlíček Zdeněk st. 147 182 169 157 214 196 177,50
42. Hurka Jiří 201 140 224 187 234 159 190,83
43. Růžek Jan 214 155 190 172 214 232 196,17
44. Filípková Kristýna 146 138 173 187 221 134 166,50
45. Bárta Karel st. 177 165 237 228 181 172 193,33
46. Nefová Ilona 159 160 196 131 247 179 178,67
47. Heligr Petr 191 184 202 220 188 175 193,33
48. Zimandl Josef 137 201 219 162 190 202 185,17
49. Větrovský Jaromír 155 167 210 131 190 199 175,33
50. Oliva Miroslav 204 188 196 181 186 187 190,33
51. Hostaš Jan 181 192 179 222 168 146 181,33
52. Petáková Anna 140 152 139 157 168 182 156,33
53. Vacek Pavel 122 210 226 172 198 219 191,17
54. Kassas Abdul 155 150 178 158 166 191 166,33
55. Ruml David 145 180 178 194 206 178 180,17
56. Fleischmann Jan st. 191 191 171 192 213 156 185,67
57. Hřebík Lumír 180 179 187 166 135 184 171,83
58. Kolář Jan st. 182 168 208 212 191 169 188,33
59. Rechtorik Milan 192 187 184 163 169 203 183,00
60. Soukup Richard 168 203 161 115 197 194 173,00
61. Ševčík Vlastimil 186 207 151 185 171 207 184,50
62. Glezgo Štefan 184 182 136 205 190 167 177,33
63. Hradilová Daniela 124 141 176 161 140 170 152,00
64. Špirková Tereza 195 188 151 145 184 155 169,67
65. Slezák Luboš 201 169 125 188 167 180 171,67
66. Schönová Jana 174 174 154 154 147 164 161,17
67. Schön Viktor st. 168 179 147 176 157 193 170,00
68. Bergman Václav 180 211 171 134 154 131 163,50
69. Závladský Dušan 145 182 135 189 226 191 178,00
70. Květenský Vítězslav 159 146 193 212 165 121 166,00
71. Hradil Vavřinec 199 171 184 126 193 212 180,83
72. Straková Irena 159 183 148 183 207 140 170,00
73. Harbáček Petr 156 174 216 185 173 186 181,67
74. Valo Karel 144 181 181 151 127 144 154,67
75. Nedbálek Václav 155 169 224 167 144 182 173,50
76. Závladská Svatava 155 191 159 169 153 178 167,50
77. Šimánek Ladislav 188 190 171 193 156 178 179,33
78. Guič Boris 182 156 169 205 152 170 172,33
79. Čenkovic Stanislav 193 123 177 166 166 160 164,17
80. Vondra Josef 154 155 182 199 155 175 170,00
81. Nademlejnská Lada 169 164 190 150 154 99 154,33
82. Štýsová Bohdana 137 192 168 138 166 158 159,83
83. Trčka Vladimír 189 166 182 166 167 165 172,50
84. Egert Jiří 189 151 174 167 146 185 168,67
85. Ambrož Jan 171 156 155 177 176 149 164,00
86. Talaš Vlastimír 173 142 165 146 151 184 160,17
87. Kubelková Lucie 182 179 152 133 145 143 155,67
88. Souček Roman 154 145 157 151 207 167 163,50
89. Harvánek Petr 134 124 132 185 157 145 146,17
90. Lukeš Vladimír 166 168 167 133 152 155 156,83
91. Červinka Ladislav 163 174 130 127 163 183 156,67
92. Soukup Martin 197 131 181 193 162 133 166,17
93. Soukup Libor 200 120 165 137 181 164 161,17
94. Štýs Jan 139 171 166 158 132 148 152,33
95. Húšťavová Jana 140 158 178 132 129 118 142,50
96. Květoň Jiří 144 125 146 175 145 111 141,00
97. Heligr Ondřej 141 179 180 171 114 180 160,83
ReHanušová Dana 191 205 253 175 206 159 198,17
ReBreindlová Anna 173 203 152 156 158 214 176,00
ReEgert Jiří 167 160 158 161 183 153 163,67
ReKulhánek Vratislav 224 161 159 213 214 200 195,17
ReKvětenský Vítězslav 155 173 125 159 144 170 154,33
ReOliva Miroslav 159 180 159 158 192 184 172,00
ReKocmanová Jana 186 146 188 165 212 161 176,33
ReKolář Jan st. 181 188 142 191 215 201 186,33
ReVondra Josef 161 165 164 179 159 130 159,67
ReFlegelová Dáša 202 168 210 210 178 167 189,17
ReSlezák Luboš 148 145 171 193 183 152 165,33
ReČermák Pavel 188 245 204 199 160 212 201,33
ReBárta Karel st. 209 221 179 135 195 156 182,50
ReHavel Petr ml. 158 177 200 205 228 181 191,50
ReKvětenský Vítězslav 153 132 170 159 142 148 150,67
ReMužík Michal 242 171 231 173 189 180 197,67
ReOliva Miroslav 194 141 157 187 169 187 172,50
ReŽabka Zdeněk 190 177 170 212 174 188 185,17
ReFryšová Věra 175 187 131 125 176 132 154,33
ReHolubčák Petr 193 168 186 184 181 220 188,67
ReSynek Aleš 266 175 202 202 221 166 205,33
ReVacek Pavel 203 140 195 153 152 185 171,33
ReGuič Boris 186 144 201 114 160 195 166,67
ReHostaš Jan 143 151 173 171 148 145 155,17
ReKrňáková Šárka 179 167 188 155 163 178 171,67
ReOliva Miroslav 196 180 195 163 181 176 181,83
ReKrňáková Šárka 170 193 179 133 135 165 162,50
RePolívka Dalibor 166 203 209 155 163 194 181,67
ReKubelková Lucie 150 157 190 122 149 165 155,50
ReLukeš Vladimír 178 142 138 135 156 154 150,50
ReStulík Jiří 198 165 188 157 163 177 174,67

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS