Juniorská liga sk. A

Datum konání: 25. září 2016 Místo: Lucerna

Informace k turnaje

Kontakt:
Vokroj Ladislav
Telefon:
602 457 297
Email:
vokroj.l@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 1. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BC Most Benedikt 7 3782 513,29 27,5
2. Rabbits Praha B 7 3703 497,00 27,0
3. BC Most Obex 7 3539 442,57 24,0
4. Bowlingjunior Plzeň A 7 3507 459,00 23,0
5. DDM Třemošná 7 3237 415,43 16,0
6. BC Most Esko 7 2931 382,14 10,0
7. Bowlingjunior Plzeň B 7 2889 375,86 8,0
8. Rabbits Praha C 7 1941 208,00 4,5

Zápasy kola

BC Most Benedikt5164,5
Rabbits Praha C3110,5

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 191 0,5 : 0,5 191 Mojka David +35
Demuth Filip +4 144 1 :
Jeníček Jan +15 181 1 : 0 120 Babec Tomáš +40
BC Most Esko4481
Rabbits Praha B5054

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 137 1 : 0 127 Babec Adam +10
Krunt Tom +8 148 0 : 1 182 Král Ondřej +10
Vajshajtl Stanislav +10 163 0 : 1 196 Petáková Anna +12
BC Most Obex4824
DDM Třemošná4531

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 179 1 : 0 121 Mourek Tomáš +8
Zajíčková Natálie +23 126 0 : 1 167 Bártová Šárka +33
Hojdarová Marie +28 177 1 : 0 165 Suchý Martin +6
Bowlingjunior Plzeň A5195
Bowlingjunior Plzeň B3900

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 209 1 : 0 121 Toman Lukáš +20
Míka Adam +10 141 1 : 0 125 Minařík Robin +4
Vítová Zina +28 169 1 : 0 144 Šlechta Jan +6
DDM Třemošná4314
Bowlingjunior Plzeň B3471

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 152 1 : 0 105 Kasalová Alžběta +18
Bártová Šárka +33 150 1 : 0 109 Toman Lukáš +20
Suchý Martin +6 129 0 : 1 133 Minařík Robin +4
BC Most Obex5965
Bowlingjunior Plzeň A4570

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 190 1 : 0 171 Roger Timothy +4
Zajíčková Natálie +23 199 1 : 0 144 Míka Adam +10
Hojdarová Marie +28 207 1 : 0 142 Vítová Zina +28
Rabbits Praha C3141
Rabbits Praha B4984

UTKÁNÍ

Mojka David +35 181 1 : 0 135 Babec Adam +10
Babec Tomáš +40 133 0 : 1 158 Král Ondřej +10
: 1 205 Petáková Anna +12
BC Most Benedikt5695
BC Most Esko4850

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 177 1 : 0 151 Weber Rudolf +25
Demuth Filip +4 204 1 : 0 148 Vajshajtl Stanislav +10
Jeníček Jan +15 188 1 : 0 186 Krunt Tom +8
BC Most Obex4971
Rabbits Praha B5174

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 172 0 : 1 178 Petáková Anna +12
Zajíčková Natálie +23 137 0 : 1 159 Babec Adam +10
Hojdarová Marie +28 188 1 : 0 180 Král Ondřej +10
BC Most Benedikt5284
Bowlingjunior Plzeň B4761

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 172 1 : 0 167 Kasalová Alžběta +18
Demuth Filip +4 174 1 : 0 115 Toman Lukáš +20
Rejč Libor +8 182 0 : 1 194 Šlechta Jan +6
Bowlingjunior Plzeň A4915
BC Most Esko3420

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 155 1 : 0 113 Weber Rudolf +25
Míka Adam +10 181 1 : 0 123 Chludil Jan +10
Vítová Zina +28 155 1 : 0 106 Krunt Tom +8
Rabbits Praha C3351
DDM Třemošná4624

UTKÁNÍ

Mojka David +35 198 1 : 0 153 Mourek Tomáš +8
Babec Tomáš +40 137 0 : 1 151 Bártová Šárka +33
: 1 158 Suchý Martin +6
BC Most Esko3820
DDM Třemošná5065

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 104 0 : 1 153 Mourek Tomáš +8
Krunt Tom +8 122 0 : 1 158 Bártová Šárka +33
Vajshajtl Stanislav +10 156 0 : 1 195 Suchý Martin +6
Bowlingjunior Plzeň A5205
Rabbits Praha C2520

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 156 1 :
Míka Adam +10 169 1 : 0 150 Mojka David +35
Vítová Zina +28 195 1 : 0 102 Babec Tomáš +40
BC Most Benedikt5254
BC Most Obex4711

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 176 1 : 0 145 Zajíčková Natálie +23
Demuth Filip +4 176 1 : 0 150 Hornová Ivana +12
Jeníček Jan +15 173 0 : 1 176 Hojdarová Marie +28
Bowlingjunior Plzeň B3910
Rabbits Praha B5125

UTKÁNÍ

Kasalová Alžběta +18 129 0 : 1 166 Babec Adam +10
Minařík Robin +4 114 0 : 1 167 Petáková Anna +12
Šlechta Jan +6 148 0 : 1 179 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň A4800
BC Most Benedikt5475

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 150 0 : 1 180 Rejč Libor +8
Míka Adam +10 175 0 : 1 194 Demuth Filip +4
Vítová Zina +28 155 0 : 1 173 Jeníček Jan +15
Rabbits Praha B6005
DDM Třemošná4430

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 157 1 : 0 135 Mourek Tomáš +8
Král Ondřej +10 182 1 : 0 148 Bártová Šárka +33
Petáková Anna +12 261 1 : 0 160 Suchý Martin +6
BC Most Esko4125
Bowlingjunior Plzeň B3350

UTKÁNÍ

Krunt Tom +8 127 1 : 0 82 Toman Lukáš +20
Weber Rudolf +25 142 1 : 0 121 Kasalová Alžběta +18
Chludil Jan +10 143 1 : 0 132 Minařík Robin +4
BC Most Obex4944
Rabbits Praha C2971

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 162 0 : 1 226 Mojka David +35
Zajíčková Natálie +23 160 1 : 0 71 Babec Tomáš +40
Hojdarová Marie +28 172 1 :
Rabbits Praha C1721
BC Most Esko4514

UTKÁNÍ

Mojka David +35 172 1 : 0 155 Vajshajtl Stanislav +10
: 1 124 Weber Rudolf +25
: 1 172 Krunt Tom +8
Bowlingjunior Plzeň B4381
BC Most Obex4974

UTKÁNÍ

Toman Lukáš +20 130 0 : 1 178 Hojdarová Marie +28
Kasalová Alžběta +18 158 1 : 0 148 Zajíčková Natálie +23
Šlechta Jan +6 150 0 : 1 171 Hornová Ivana +12
Rabbits Praha B5414
BC Most Benedikt5321

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 157 1 : 0 136 Rejč Libor +8
Král Ondřej +10 170 0 : 1 192 Jeníček Jan +15
Petáková Anna +12 214 1 : 0 204 Demuth Filip +4
DDM Třemošná4741
Bowlingjunior Plzeň A4894

UTKÁNÍ

Suchý Martin +6 166 0 : 1 172 Roger Timothy +4
Bártová Šárka +33 135 0 : 1 176 Míka Adam +10
Mourek Tomáš +8 173 1 : 0 141 Vítová Zina +28
Rabbits Praha B5301
Bowlingjunior Plzeň A5514

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 141 0 : 1 180 Roger Timothy +4
Král Ondřej +10 166 0 : 1 205 Míka Adam +10
Petáková Anna +12 223 1 : 0 166 Vítová Zina +28
DDM Třemošná4681
BC Most Benedikt5654

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 143 0 : 1 217 Jeníček Jan +15
Bártová Šárka +33 157 1 : 0 155 Demuth Filip +4
Suchý Martin +6 168 0 : 1 193 Rejč Libor +8
Bowlingjunior Plzeň B5125
Rabbits Praha C2600

UTKÁNÍ

Kasalová Alžběta +18 146 1 :
Minařík Robin +4 202 1 : 0 174 Mojka David +35
Šlechta Jan +6 164 1 : 0 86 Babec Tomáš +40
BC Most Esko4110
BC Most Obex5025

UTKÁNÍ

Vajshajtl Stanislav +10 148 0 : 1 157 Hornová Ivana +12
Krunt Tom +8 132 0 : 1 147 Zajíčková Natálie +23
Chludil Jan +10 131 0 : 1 198 Hojdarová Marie +28

Krátké zprávy

12.08.2018 v 11:01

Rozšířeny hrací rundy na QubicaAMF Cup

20.07.2018 v 08:32

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč Prestige 1
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 1, kat. P190
Stříbrský Václav PH4
bez klubové příslušnosti
Stříbrský Václav PH4

Stříbrský Václav PH4

bez klubové příslušnosti
Nejlepší hráč Prestige 1, kat. P165
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka Prestige 1