Juniorská liga sk. B

Datum konání: 5. února 2017 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. B
Články:
Juniorská liga sk. B, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Bowlingzone B 7 3245 381,71 25,0
2. Tacl team Letohrad 7 3446 455,29 24,5
= Radava SC A 7 3152 372,57 24,5
4. Bowlingzone A 7 3438 437,43 24,0
5. Rabbits Praha A 7 3529 474,14 23,5
6. Radava SC B 7 2191 237,57 10,5
7. Poděbradští tygři A 7 1879 248,43 7,0
8. Poděbradští tygři B 7 0 0,00 0,0

Zápasy kola

Radava SC A4234,5
Radava SC B2620,5

UTKÁNÍ

Mňačko Matyáš +35 167 1 : 0 82 Sekowski Roderick +10
Šoleová Petra +18 76 0,5 : 0,5 76 Hádek Matylda +38
Iwazawa Ema +43 180 1 : 0 104 Gůrová Dorota +23
Tacl team Letohrad5100,5
Rabbits Praha A5754,5

UTKÁNÍ

Seidlman Daniel +8 148 0 : 1 181 Jelínek Lukáš +10
Knap Miroslav ml. +6 166 0,5 : 0,5 166 Liebich Tomáš +10
Krummerová Eliška +23 196 0 : 1 228 Gurgul Lukáš +4
Bowlingzone A4530
Bowlingzone B5325

UTKÁNÍ

Prekop Ondřej +25 125 0 : 1 162 Vondráček Robin +35
Mazalová Andrea +23 184 0 : 1 199 Brychová Eliška +33
Kratochvíl Dominik +6 144 0 : 1 171 Brož Dominik +10
Poděbradští tygři A2204
Poděbradští tygři B00

UTKÁNÍ

Strejcová Tereza +16 151 1 :
Mašín Filip +4 69 1 :
:
Bowlingzone B4305
Poděbradští tygři B00

UTKÁNÍ

Průša David +30 121 1 :
Brychová Eliška +33 162 1 :
Brož Dominik +10 147 1 :
Bowlingzone A5175
Poděbradští tygři A2360

UTKÁNÍ

Prekop Ondřej +25 155 1 : 0 142 Strejcová Tereza +16
Kratochvíl Dominik +6 162 1 : 0 94 Mašín Filip +4
Vondráček Šimon +20 200 1 :
Radava SC B3161
Rabbits Praha A4364

UTKÁNÍ

Gůrová Dorota +23 91 0 : 1 153 Gurgul Lukáš +4
Hádek Matylda +38 85 0 : 1 166 Šafrhansová Anna +10
Juráčková Mína +28 140 1 : 0 117 Urbánková Natálie +18
Radava SC A4612
Tacl team Letohrad4933

UTKÁNÍ

Budařová Pavlína +12 137 0 : 1 183 Seidlman Daniel +8
Iwazawa Ema +43 147 1 : 0 137 Knap Miroslav ml. +6
Mňačko Matyáš +35 177 1 : 0 173 Krummerová Eliška +23
Bowlingzone A5234
Rabbits Praha A5041

UTKÁNÍ

Kratochvíl Dominik +6 173 1 : 0 161 Jelínek Lukáš +10
Mazalová Andrea +23 198 1 : 0 174 Gurgul Lukáš +4
Vondráček Šimon +20 152 0 : 1 169 Liebich Tomáš +10
Radava SC A4205
Poděbradští tygři B00

UTKÁNÍ

Iwazawa Ema +43 157 1 :
Šoleová Petra +18 140 1 :
Budařová Pavlína +12 123 1 :
Poděbradští tygři A2900
Tacl team Letohrad5325

UTKÁNÍ

Strejcová Tereza +16 144 0 : 1 196 Krummerová Eliška +23
Mašín Filip +4 146 0 : 1 170 Seidlman Daniel +8
: 1 166 Knap Miroslav ml. +6
Radava SC B3570
Bowlingzone B4905

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 87 0 : 1 163 Vondráček Robin +35
Sekowská Frederika +33 118 0 : 1 139 Průša David +30
Juráčková Mína +28 152 0 : 1 188 Brychová Eliška +33
Tacl team Letohrad5265
Bowlingzone B3810

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 203 1 : 0 142 Průša David +30
Knap Miroslav ml. +6 138 1 : 0 133 Vondráček Robin +35
Seidlman Daniel +8 185 1 : 0 106 Brož Dominik +10
Poděbradští tygři A2641
Radava SC B2954

UTKÁNÍ

Strejcová Tereza +16 172 1 : 0 92 Gůrová Dorota +23
Mašín Filip +4 92 0 : 1 109 Sekowski Roderick +10
: 1 94 Hádek Matylda +38
Radava SC A4844
Bowlingzone A4591

UTKÁNÍ

Mňačko Matyáš +35 156 0 : 1 176 Prekop Ondřej +25
Budařová Pavlína +12 157 1 : 0 154 Mazalová Andrea +23
Iwazawa Ema +43 171 1 : 0 129 Vondráček Šimon +20
Poděbradští tygři B00
Rabbits Praha A5565

UTKÁNÍ

: 1 193 Šafrhansová Anna +10
: 1 151 Urbánková Natálie +18
: 1 212 Jelínek Lukáš +10
Poděbradští tygři A3051
Radava SC A4354

UTKÁNÍ

Strejcová Tereza +16 189 1 : 0 170 Mňačko Matyáš +35
Mašín Filip +4 116 0 : 1 166 Budařová Pavlína +12
: 1 99 Šoleová Petra +18
Rabbits Praha A4643
Bowlingzone B4582

UTKÁNÍ

Liebich Tomáš +10 173 1 : 0 158 Brychová Eliška +33
Šafrhansová Anna +10 169 0 : 1 171 Brož Dominik +10
Gurgul Lukáš +4 122 0 : 1 129 Vondráček Robin +35
Tacl team Letohrad4655
Poděbradští tygři B00

UTKÁNÍ

Knap Miroslav ml. +6 136 1 :
Krummerová Eliška +23 185 1 :
Seidlman Daniel +8 144 1 :
Bowlingzone A4725
Radava SC B2860

UTKÁNÍ

Mazalová Andrea +23 143 1 : 0 110 Sekowská Frederika +33
Kratochvíl Dominik +6 165 1 : 0 80 Gůrová Dorota +23
Prekop Ondřej +25 164 1 : 0 96 Juráčková Mína +28
Radava SC B3090
Tacl team Letohrad4615

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 123 0 : 1 169 Seidlman Daniel +8
Gůrová Dorota +23 85 0 : 1 132 Knap Miroslav ml. +6
Hádek Matylda +38 101 0 : 1 160 Krummerová Eliška +23
Poděbradští tygři B00
Bowlingzone A5435

UTKÁNÍ

: 1 160 Mazalová Andrea +23
: 1 166 Vondráček Šimon +20
: 1 217 Kratochvíl Dominik +6
Rabbits Praha A4651
Radava SC A4934

UTKÁNÍ

Šafrhansová Anna +10 161 0 : 1 192 Budařová Pavlína +12
Liebich Tomáš +10 112 0 : 1 125 Šoleová Petra +18
Jelínek Lukáš +10 192 1 : 0 176 Mňačko Matyáš +35
Bowlingzone B4324
Poděbradští tygři A3021

UTKÁNÍ

Brož Dominik +10 151 0 : 1 164 Strejcová Tereza +16
Brychová Eliška +33 168 1 : 0 138 Mašín Filip +4
Průša David +30 113 1 :
Rabbits Praha A5295
Poděbradští tygři A2620

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 241 1 : 0 156 Strejcová Tereza +16
Liebich Tomáš +10 142 1 : 0 106 Mašín Filip +4
Urbánková Natálie +18 146 1 :
Bowlingzone B5224
Radava SC A4361

UTKÁNÍ

Vondráček Robin +35 170 1 : 0 140 Budařová Pavlína +12
Brychová Eliška +33 216 1 : 0 147 Mňačko Matyáš +35
Průša David +30 136 0 : 1 149 Šoleová Petra +18
Poděbradští tygři B00
Radava SC B3665

UTKÁNÍ

: 1 118 Juráčková Mína +28
: 1 139 Sekowská Frederika +33
: 1 109 Sekowski Roderick +10
Tacl team Letohrad4591
Bowlingzone A4714

UTKÁNÍ

Knap Miroslav ml. +6 138 0 : 1 159 Prekop Ondřej +25
Seidlman Daniel +8 166 1 : 0 139 Vondráček Šimon +20
Krummerová Eliška +23 155 0 : 1 173 Kratochvíl Dominik +6

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS