Juniorská liga sk. B

Datum konání: 5. března 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. B
Články:
Juniorská liga sk. B, 5. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rabbits Praha A 7 3962 542,00 30,0
2. Bowlingzone A 7 3411 433,57 25,0
3. Tacl team Letohrad 7 3550 472,00 22,5
4. Radava SC A 7 3180 384,14 19,5
5. Bowlingzone B 7 3044 353,00 17,0
6. Radava SC B 7 2565 284,43 15,0
7. Poděbradští tygři A 7 2032 256,29 8,0
8. Poděbradští tygři B 7 1738 203,29 2,0

Zápasy kola

Rabbits Praha A5594
Tacl team Letohrad5321

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 219 1 : 0 170 Knap Miroslav st. +6
Liebich Tomáš +10 217 1 : 0 190 Krummerová Eliška +23
Gurgul Lukáš +4 123 0 : 1 172 Seidlman Daniel +8
Bowlingzone A5325
Radava SC B3660

UTKÁNÍ

Prekop Ondřej +25 147 1 : 0 139 Juráčková Mína +28
Mazalová Andrea +23 165 1 : 0 139 Sekowská Frederika +33
Kratochvíl Dominik +6 220 1 : 0 88 Hádek Matylda +38
Bowlingzone B4031
Radava SC A4364

UTKÁNÍ

Brychová Eliška +33 133 0 : 1 146 Iwazawa Ema +43
Průša David +30 110 0 : 1 136 Mňačko Matyáš +35
Vondráček Robin +35 160 1 : 0 154 Budařová Pavlína +12
Poděbradští tygři A2664
Poděbradští tygři B2500

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 113 1 : 0 104 Heerink Jim +25
Strejcová Tereza +16 153 1 : 0 146 Sýkora Matyáš +20
:
Radava SC A4075
Poděbradští tygři B2140

UTKÁNÍ

Hais Petr +6 108 1 : 0 100 Heerink Jim +25
Budařová Pavlína +12 166 1 : 0 114 Sýkora Matyáš +20
Šoleová Petra +18 133 1 :
Bowlingzone B4303
Poděbradští tygři A3282

UTKÁNÍ

Timko Dominik +10 153 0 : 1 172 Nováková Iva +18
Vondráček Robin +35 122 0 : 1 156 Strejcová Tereza +16
Brychová Eliška +33 155 1 :
Tacl team Letohrad4774
Radava SC B3261

UTKÁNÍ

Knap Miroslav st. +6 130 0 : 1 132 Juráčková Mína +28
Krummerová Eliška +23 184 1 : 0 90 Sekowská Frederika +33
Seidlman Daniel +8 163 1 : 0 104 Gůrová Dorota +23
Rabbits Praha A4821
Bowlingzone A5194

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 201 0 : 1 205 Kratochvíl Dominik +6
Liebich Tomáš +10 145 1 : 0 138 Vondráček Šimon +20
Gurgul Lukáš +4 136 0 : 1 176 Mazalová Andrea +23
Bowlingzone B4824
Radava SC B3731

UTKÁNÍ

Brychová Eliška +33 160 1 : 0 130 Sekowski Roderick +10
Průša David +30 129 0 : 1 144 Gůrová Dorota +23
Timko Dominik +10 193 1 : 0 99 Hádek Matylda +38
Rabbits Praha A5995
Poděbradští tygři B2700

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 222 1 : 0 142 Heerink Jim +25
Liebich Tomáš +10 173 1 : 0 128 Sýkora Matyáš +20
Gurgul Lukáš +4 204 1 :
Poděbradští tygři A2810
Bowlingzone A4785

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 153 0 : 1 171 Mazalová Andrea +23
Strejcová Tereza +16 128 0 : 1 137 Prekop Ondřej +25
: 1 170 Vondráček Šimon +20
Tacl team Letohrad5843,5
Radava SC A5711,5

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 201 1 : 0 176 Budařová Pavlína +12
Knap Miroslav st. +6 172 0,5 : 0,5 172 Iwazawa Ema +43
Seidlman Daniel +8 211 0 : 1 223 Mňačko Matyáš +35
Bowlingzone A4441
Radava SC A5034

UTKÁNÍ

Prekop Ondřej +25 149 0 : 1 174 Iwazawa Ema +43
Vondráček Šimon +20 156 1 : 0 143 Budařová Pavlína +12
Kratochvíl Dominik +6 139 0 : 1 186 Mňačko Matyáš +35
Poděbradští tygři A3120
Tacl team Letohrad5335

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 150 0 : 1 172 Knap Miroslav st. +6
Strejcová Tereza +16 162 0 : 1 173 Seidlman Daniel +8
: 1 188 Seidl Daniel +8
Rabbits Praha A5445
Bowlingzone B3860

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 206 1 : 0 138 Timko Dominik +10
Liebich Tomáš +10 163 1 : 0 123 Průša David +30
Gurgul Lukáš +4 175 1 : 0 125 Vondráček Robin +35
Poděbradští tygři B1910
Radava SC B3715

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 109 0 : 1 118 Gůrová Dorota +23
Sýkora Matyáš +20 82 0 : 1 144 Juráčková Mína +28
: 1 109 Hádek Matylda +38
Poděbradští tygři A2950
Rabbits Praha A5695

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 140 0 : 1 243 Jelínek Lukáš +10
Strejcová Tereza +16 155 0 : 1 164 Gurgul Lukáš +4
: 1 162 Liebich Tomáš +10
Radava SC B4205
Radava SC A3480

UTKÁNÍ

Hádek Matylda +38 109 1 : 0 96 Šoleová Petra +18
Sekowská Frederika +33 144 1 : 0 114 Hais Petr +6
Juráčková Mína +28 167 1 : 0 138 Iwazawa Ema +43
Bowlingzone A5375
Poděbradští tygři B3380

UTKÁNÍ

Mazalová Andrea +23 175 1 : 0 172 Heerink Jim +25
Kratochvíl Dominik +6 218 1 : 0 166 Sýkora Matyáš +20
Prekop Ondřej +25 144 1 :
Bowlingzone B3911
Tacl team Letohrad5084

UTKÁNÍ

Vondráček Robin +35 125 1 : 0 113 Seidl Daniel +8
Brychová Eliška +33 136 0 : 1 214 Krummerová Eliška +23
Průša David +30 130 0 : 1 181 Seidlman Daniel +8
Tacl team Letohrad4731
Bowlingzone A4814

UTKÁNÍ

Knap Miroslav st. +6 125 0 : 1 157 Vondráček Šimon +20
Krummerová Eliška +23 189 1 : 0 163 Kratochvíl Dominik +6
Seidlman Daniel +8 159 0 : 1 161 Mazalová Andrea +23
Poděbradští tygři B2541
Bowlingzone B4774

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 127 0 : 1 203 Timko Dominik +10
Sýkora Matyáš +20 127 1 : 0 119 Vondráček Robin +35
: 1 155 Brychová Eliška +33
Radava SC B4240
Rabbits Praha A5465

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 175 0 : 1 199 Jelínek Lukáš +10
Gůrová Dorota +23 85 0 : 1 174 Gurgul Lukáš +4
Sekowská Frederika +33 164 0 : 1 173 Liebich Tomáš +10
Radava SC A4955
Poděbradští tygři A2890

UTKÁNÍ

Budařová Pavlína +12 211 1 : 0 133 Nováková Iva +18
Mňačko Matyáš +35 189 1 : 0 156 Strejcová Tereza +16
Hais Petr +6 95 1 :
Radava SC B2853
Poděbradští tygři A2612

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 91 0 : 1 156 Strejcová Tereza +16
Sekowská Frederika +33 89 0 : 1 105 Nováková Iva +18
Gůrová Dorota +23 105 1 :
Radava SC A4200
Rabbits Praha A6635

UTKÁNÍ

Budařová Pavlína +12 165 0 : 1 251 Gurgul Lukáš +4
Šoleová Petra +18 104 0 : 1 190 Liebich Tomáš +10
Mňačko Matyáš +35 151 0 : 1 222 Jelínek Lukáš +10
Poděbradští tygři B2211
Tacl team Letohrad4434

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 115 1 : 0 94 Knap Miroslav st. +6
Sýkora Matyáš +20 106 0 : 1 168 Krummerová Eliška +23
: 1 181 Seidl Daniel +8
Bowlingzone A4201
Bowlingzone B4754

UTKÁNÍ

Kratochvíl Dominik +6 124 0 : 1 162 Timko Dominik +10
Prekop Ondřej +25 161 1 : 0 152 Brychová Eliška +33
Vondráček Šimon +20 135 0 : 1 161 Průša David +30

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020