Juniorská liga sk. B

Datum konání: 9. dubna 2017 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. B
Články:
Juniorská liga sk. B, 6. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rabbits Praha A 7 3403 448,14 27,0
= Bowlingzone A 7 3345 423,86 27,0
3. Tacl team Letohrad 7 3298 432,14 23,0
4. Radava SC A 7 3027 356,14 19,0
5. Bowlingzone B 7 3128 367,86 18,0
6. Poděbradští tygři A 7 3054 369,29 16,0
7. Radava SC B 7 2445 269,14 7,0
8. Poděbradští tygři B 7 1918 229,00 3,0

Zápasy kola

Tacl team Letohrad4711
Rabbits Praha A5284

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 186 0 : 1 225 Jelínek Lukáš +10
Seidl Daniel +8 128 1 : 0 127 Liebich Tomáš +10
Seidlman Daniel +8 157 0 : 1 176 Urbánková Natálie +18
Radava SC B3600
Bowlingzone A4885

UTKÁNÍ

Sekowská Frederika +33 113 0 : 1 134 Prekop Ondřej +25
Juráčková Mína +28 128 0 : 1 157 Vondráček Šimon +20
Hádek Matylda +38 119 0 : 1 197 Kratochvíl Dominik +6
Radava SC A4021
Bowlingzone B4474

UTKÁNÍ

Iwazawa Ema +43 158 0 : 1 176 Brychová Eliška +33
Hais Petr +6 118 0 : 1 150 Brož Dominik +10
Budařová Pavlína +12 126 1 : 0 121 Průša David +30
Poděbradští tygři B2871
Poděbradští tygři A4804

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 131 0 : 1 188 Nováková Iva +18
Sýkora Matyáš +20 156 1 : 0 155 Strejcová Tereza +16
: 1 137 Kolouchová Natálie +33
Poděbradští tygři B2791
Radava SC A4234

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 171 1 : 0 150 Mňačko Matyáš +35
Sýkora Matyáš +20 108 0 : 1 133 Wildmann Tobias +45
: 1 140 Šoleová Petra +18
Poděbradští tygři A4864
Bowlingzone B4671

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 170 1 : 0 157 Vondráček Robin +35
Strejcová Tereza +16 214 1 : 0 176 Brychová Eliška +33
Kolouchová Natálie +33 102 0 : 1 134 Brož Dominik +10
Radava SC B3450
Tacl team Letohrad5165

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 98 0 : 1 149 Seidlman Daniel +8
Sekowská Frederika +33 120 0 : 1 154 Seidl Daniel +8
Gůrová Dorota +23 127 0 : 1 213 Krummerová Eliška +23
Bowlingzone A4401
Rabbits Praha A4524

UTKÁNÍ

Vondráček Šimon +20 118 0 : 1 148 Liebich Tomáš +10
Kratochvíl Dominik +6 181 1 : 0 125 Urbánková Natálie +18
Prekop Ondřej +25 141 0 : 1 179 Jelínek Lukáš +10
Radava SC B3580
Bowlingzone B4295

UTKÁNÍ

Hádek Matylda +38 98 0 : 1 135 Vondráček Robin +35
Gůrová Dorota +23 125 0 : 1 158 Brychová Eliška +33
Juráčková Mína +28 135 0 : 1 136 Průša David +30
Poděbradští tygři B2721
Rabbits Praha A4324

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 140 1 : 0 133 Liebich Tomáš +10
Sýkora Matyáš +20 132 0 : 1 161 Jelínek Lukáš +10
: 1 138 Urbánková Natálie +18
Bowlingzone A4664
Poděbradští tygři A4171

UTKÁNÍ

Kratochvíl Dominik +6 195 1 : 0 127 Kolouchová Natálie +33
Prekop Ondřej +25 139 1 : 0 138 Nováková Iva +18
Vondráček Šimon +20 132 0 : 1 152 Strejcová Tereza +16
Radava SC A3961
Tacl team Letohrad4174

UTKÁNÍ

Hais Petr +6 130 0 : 1 131 Seidlman Daniel +8
Šoleová Petra +18 134 1 : 0 107 Seidl Daniel +8
Budařová Pavlína +12 132 0 : 1 179 Krummerová Eliška +23
Radava SC A4521
Bowlingzone A4634

UTKÁNÍ

Mňačko Matyáš +35 145 0 : 1 167 Mazalová Andrea +23
Wildmann Tobias +45 146 0 : 1 154 Prekop Ondřej +25
Iwazawa Ema +43 161 1 : 0 142 Kratochvíl Dominik +6
Tacl team Letohrad4454
Poděbradští tygři A4001

UTKÁNÍ

Seidl Daniel +8 120 0 : 1 146 Strejcová Tereza +16
Seidlman Daniel +8 156 1 : 0 139 Nováková Iva +18
Krummerová Eliška +23 169 1 : 0 115 Kolouchová Natálie +33
Bowlingzone B4350
Rabbits Praha A5315

UTKÁNÍ

Brož Dominik +10 166 0 : 1 209 Jelínek Lukáš +10
Vondráček Robin +35 151 0 : 1 154 Urbánková Natálie +18
Průša David +30 118 0 : 1 168 Liebich Tomáš +10
Radava SC B3985
Poděbradští tygři B2510

UTKÁNÍ

Juráčková Mína +28 140 1 : 0 136 Heerink Jim +25
Sekowská Frederika +33 126 1 : 0 115 Sýkora Matyáš +20
Sekowski Roderick +10 132 1 :
Rabbits Praha A4964
Poděbradští tygři A4471

UTKÁNÍ

Liebich Tomáš +10 177 1 : 0 161 Strejcová Tereza +16
Jelínek Lukáš +10 169 1 : 0 124 Kolouchová Natálie +33
Urbánková Natálie +18 150 0 : 1 162 Nováková Iva +18
Radava SC A3784
Radava SC B3391

UTKÁNÍ

Šoleová Petra +18 116 0 : 1 121 Gůrová Dorota +23
Budařová Pavlína +12 147 1 : 0 123 Sekowská Frederika +33
Hais Petr +6 115 1 : 0 95 Hádek Matylda +38
Poděbradští tygři B3080
Bowlingzone A5315

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 175 0 : 1 210 Kratochvíl Dominik +6
Sýkora Matyáš +20 133 0 : 1 181 Mazalová Andrea +23
: 1 140 Vondráček Šimon +20
Tacl team Letohrad4943
Bowlingzone B4502

UTKÁNÍ

Seidlman Daniel +8 174 1 : 0 105 Průša David +30
Seidl Daniel +8 141 0 : 1 143 Brož Dominik +10
Krummerová Eliška +23 179 0 : 1 202 Brychová Eliška +33
Bowlingzone A4894
Tacl team Letohrad4151

UTKÁNÍ

Vondráček Šimon +20 142 0 : 1 174 Krummerová Eliška +23
Prekop Ondřej +25 155 1 : 0 89 Seidl Daniel +8
Mazalová Andrea +23 192 1 : 0 152 Seidlman Daniel +8
Bowlingzone B4745
Poděbradští tygři B2230

UTKÁNÍ

Brychová Eliška +33 162 1 : 0 121 Heerink Jim +25
Brož Dominik +10 147 1 : 0 102 Sýkora Matyáš +20
Vondráček Robin +35 165 1 :
Rabbits Praha A5035
Radava SC B3020

UTKÁNÍ

Liebich Tomáš +10 166 1 : 0 139 Juráčková Mína +28
Jelínek Lukáš +10 185 1 : 0 156 Sekowski Roderick +10
Urbánková Natálie +18 152 1 : 0 107 Sekowská Frederika +33
Poděbradští tygři A4331
Radava SC A5024

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 130 0 : 1 187 Iwazawa Ema +43
Kolouchová Natálie +33 132 0 : 1 161 Mňačko Matyáš +35
Strejcová Tereza +16 171 1 : 0 154 Budařová Pavlína +12
Poděbradští tygři A3914
Radava SC B3431

UTKÁNÍ

Kolouchová Natálie +33 100 0 : 1 138 Gůrová Dorota +23
Strejcová Tereza +16 154 1 : 0 117 Sekowski Roderick +10
Nováková Iva +18 137 1 : 0 88 Hádek Matylda +38
Rabbits Praha A4611
Radava SC A4744

UTKÁNÍ

Liebich Tomáš +10 147 0 : 1 195 Iwazawa Ema +43
Jelínek Lukáš +10 157 0 : 1 172 Mňačko Matyáš +35
Urbánková Natálie +18 157 1 : 0 107 Budařová Pavlína +12
Tacl team Letohrad5405
Poděbradští tygři B2980

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 188 1 : 0 131 Heerink Jim +25
Seidlman Daniel +8 177 1 : 0 167 Sýkora Matyáš +20
Seidl Daniel +8 175 1 :
Bowlingzone B4261
Bowlingzone A4684

UTKÁNÍ

Vondráček Robin +35 109 0 : 1 160 Mazalová Andrea +23
Brož Dominik +10 127 0 : 1 152 Prekop Ondřej +25
Brychová Eliška +33 190 1 : 0 156 Kratochvíl Dominik +6

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020