Ligový pohár, finále

Datum konání: 16. května 2015 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Finále Ligového poháru 2015

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Spáčil Jan st. 235 279 236 256 225 266 279 253,71
Lorenc Jaroslav 190 174 246 239 230 300 257 233,71
Koráb Michal 218 234 254 273 159 240 237 230,71
Semerák Stanislav 244 227 244 233 203 230,20
Švec Ladislav 216 279 225 258 133 222,20
Homola Lukáš 197 166 268 234 259 199 224 221,00
Čepelák Jan 226 237 258 171 212 220,80
Janovský Michal 226 213 222 246 190 219,40
Pekár Petr 225 245 203 197 217,50
Klein David 213 213 233 216 210 217,00
Burianová Eva 183 210 257 216 216,50
Turina Jaroslav 221 268 200 183 227 195 215,67
Hurych Lukáš 212 215 238 189 205 211,80
Kratochvíl Miloslav 226 258 186 220 225 178 185 211,14
Barvínek Aleš 223 181 234 225 191 210,80
Vinklárek Pavel 234 168 203 228 206 234 201 210,57
Mužík Michal 188 236 208 201 165 222 252 210,29
Dologová Petra 172 247 203 247 176 212 209,50
Nováková Miluše 202 218 221 197 209,50
Orálek Martin 214 277 174 169 208,50
Hladík Karel 187 224 250 236 158 205 193 207,57
Kinc Denis 178 209 234 188 197 236 207,00
Plechata Tomáš 194 233 226 179 209 182 225 206,86
Malec Jaromír st. 214 212 185 235 188 206,80
Mička Daniel 191 194 255 235 157 206,40
Roubalík Petr 223 192 241 175 199 206,00
Štefka Miroslav st. 216 198 203 205,67
Mašatová Věra 221 225 199 165 218 205,60
Surán Ondřej 173 193 206 243 203,75
Kabrhel Petr 223 191 235 170 193 202,40
Tesař František 194 202 225 203 187 202,20
Baier Jan 191 191 170 256 202,00
Hanušová Dana 198 211 199 195 200,75
Krásný Roman 212 234 175 182 200,75
Tříska Jan 194 184 234 233 162 194 200,17
Hejdučková Kateřina ml. 224 145 216 213 203 177 196,33
Kuchta Pavel 181 219 221 208 192 157 196,33
Hrdlička Vladislav 213 202 136 170 232 234 170 193,86
Lank Ivan st. 169 218 193,50
Koráb Pavel 202 192 183 192,33
Klapal Jaroslav 214 211 150 191,67
Široký Martin 144 245 188 222 155 190,80
Hanusíková Blanka 178 192 183 205 189,50
Vopička Karel 208 206 222 175 134 189,00
Minařík Radek 236 171 173 175 188,75
Křižka Filip 167 196 160 226 194 188,60
Juřena Jan 205 169 174 202 187,50
Vyšín Jan 238 158 179 174 177 185,20
König Antonín 153 191 225 166 183,75
Burian Ivan 154 188 175 211 182,00
Hoschna Jan 183 179 181,00
Deák Bohumil 179 184 199 160 180,50
Černý Lukáš 180 148 134 196 212 212 180,33
Straková Irena 168 211 172 170 180,25
Křesťan Miroslav 183 170 176,50
Lébrová Jana 169 182 169 173,33
Barvínek Jan 164 183 165 170,67
Rozporka Radek 160 167 165 180 168,00
Richter Miroslav 121 202 173 165,33
Fryšová Věra 179 170 168 144 165,25
Manhart Petr 137 165 192 164,67
Filip Josef st. 153 152 176 160,33
Nýč Miroslav 183 139 141 161 156,00
Štefková Eva 144 143 143,50
Hron Miroslav 155 127 124 135,33
Severová Jana 125 128 126,50

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS