Ligový pohár sk. B2, 2. kolo

Datum konání: 19. května 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Ligový pohár
Články:
Ligový pohár 2. kolo, skupina B2

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Špalek Jan 203 267 191 279 215 231,00
Vyšín Jan 226 247 193 241 198 221,00
Hanušová Dana 211 257 176 202 211 211,40
König Antonín 217 216 205 203 196 207,40
Špirková Tereza 187 205 214 174 243 204,60
Barvínek Lukáš 181 266 202 174 183 201,20
Nováková Veronika 145 211 232 176 232 199,20
Vopička Karel 200 214 212 202 167 199,00
Tomášek Petr 188 158 213 237 191 197,40
Morávek Jaroslav 166 258 177 191 193 197,00
Rain David 224 176 195 187 195,50
Novotný Evžen 204 210 178 199 184 195,00
Švec Ladislav 201 169 182 226 194,50
Havel Petr ml. 171 201 182 181 221 191,20
Čížek Jozef 199 202 177 181 194 190,60
Hanusíková Blanka 248 175 149 204 172 189,60
Čerbák Roman 177 214 202 158 189 188,00
Mára Zdeněk 179 160 205 210 182 187,20
Štefková Eva 166 183 167 239 157 182,40
Appeltauerová Eva 162 206 163 163 209 180,60
Růžičková Gabriela 168 139 213 215 167 180,40
Bočan Josef 136 200 159 238 169 180,40
Levák Karel 157 139 181 216 202 179,00
Dologová Petra 159 212 159 180 183 178,60
Louda Jaroslav 192 221 182 192 101 177,60
Sládek Jiří 177 190 163 176,67
Chládek Daniel 173 184 197 168 160 176,40
Babka Jan 174 193 165 159 183 174,80
Štefka Miroslav st. 158 170 190 167 186 174,20
Morávková Drahomíra 159 165 163 173 202 172,40
Korecký David 163 178 181 147 167,25
Jansa Zdenek 142 160 187 192 152 166,60
Perman Milan ml. 156 169 162,50
Filípek Ludvík 179 130 187 147 154 159,40
Malec Jaromír 166 113 189 156,00
Filípková Kristýna 150 159 159 177 131 155,20
Mojžíš Robert 179 102 145 172 146 148,80
Jansová Zdeňka 161 142 120 130 151 140,80

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS