Malta Open 2023 - kvalifikace

Datum konání: 31. května 2023 - 4. června 2023

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Malta Open 2023

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Jelínek Lukáš 228 235 278 276 278 196 237 236 234 228 278 226 244,17
Barak David 279 254 201 246 239 237 209 267 233 246 248 237 241,33
Vojkovský Matěj 191 235 202 267 221 268 202 231 247 226 217 202 225,75
Uher Radovan 202 300 165 243 234 247 221 201 188 228 214 237 223,33
Trojek Ondřej 232 225 222 208 236 220 231 290 192 206 212 202 223,00
Rác Václav 209 195 237 258 213 236 227 212 209 257 234 187 222,83
Vacek Tomáš 233 224 183 227 253 206 208 234 181 258 245 196 220,67
Hoschna Jan 266 266 233 188 184 212 207 184 213 166 214 208 189 210,00
Procházka Aleš JČ 221 214 254 241 184 180 178 239 177 257 183 193 244 212,69
Beštová Kateřina 156 204 246 208 223 180 203 196 215 200 181 210 189 200,85
Straková Irena 186 210 190 194 199 199 204 214 219 178 171 191 206 197,00
Škrabal Marek 221 200 237 199 193 259 152 175 228 207 184 190 203,75
Kurka Ondřej 245 168 203 200 211 215 217 192 237 202 153 193 152 199,08
Rácová Julie 213 233 160 168 175 171 201 164 153 190 184 169 148 179,15
Capilová Nela 159 172 214 164 202 185 172 178 180 189 193 171 181,58
Mazalová Andrea 152 183 160 182 185 225 141 186 197 212 165 159 234 183,15
Pouzar Rudolf 165 205 185 168 198 190 182 165 207 199 161 129 204 181,38
Orálek Radek 210 214 178 186 127 186 157 159 166 147 160 211 173 174,92
Kurka Kamil 180 191 177 155 159 209 137 175 180 174 168 155 199 173,77
ReJelínek Lukáš 225 238 299 228 192 166 224,67
ReBarak David 203 256 246 245 235 247 238,67
ReBarak David 221 223 213 226 248 222 225,50
ReVojkovský Matěj 212 180 227 237 245 201 217,00
ReUher Radovan 219 219 196 190 179 185 198,00
ReUher Radovan 190 212 191 224 204 216 206,17
ReUher Radovan 195 210 256 169 192 233 209,17
ReTrojek Ondřej 169 195 163 194 237 226 197,33
ReRác Václav 217 182 222 173 196 232 203,67
ReRác Václav 195 212 159 235 210 226 206,17
ReRác Václav 231 195 191 203 206 201 204,50
ReVacek Tomáš 215 222 212 193 222 225 214,83
ReVacek Tomáš 210 255 205 210 211 211 217,00
ReHoschna Jan 170 187 232 200 179 210 196,33
ReHoschna Jan 182 179 159 193 176 187 179,33
ReHoschna Jan 180 181 202 195 179 182 186,50
ReHoschna Jan 169 177 216 236 182 133 185,50
ReProcházka Aleš JČ 222 171 184 227 165 220 198,17
ReProcházka Aleš JČ 221 173 222 195 197 215 203,83
ReProcházka Aleš JČ 223 164 184 206 209 197 197,17
ReBeštová Kateřina 142 200 195 206 254 170 194,50
ReBeštová Kateřina 191 181 179 156 153 220 180,00
ReBeštová Kateřina 222 176 199 152 203 203 192,50
ReBeštová Kateřina 141 186 199 197 198 205 187,67
ReStraková Irena 170 185 195 183 191 178 183,67
ReStraková Irena 159 167 208 203 181 211 188,17
ReŠkrabal Marek 160 192 168 244 176 175 185,83
ReŠkrabal Marek 164 156 190 213 186 213 187,00
ReŠkrabal Marek 187 188 205 164 180 187 185,17
ReKurka Ondřej 156 212 220 192 185 136 183,50
ReKurka Ondřej 199 188 221 185 191 201 197,50
ReKurka Ondřej 212 180 171 225 175 200 193,83
ReMazalová Andrea 199 177 137 173 161 184 171,83
ReCapilová Nela 218 180 192 150 133 150 170,50
ReCapilová Nela 186 156 164 167 186 213 178,67
ReRácová Julie 160 170 151 158 137 204 163,33
ReRácová Julie 172 189 197 150 145 170 170,50
ReKurka Kamil 161 169 134 194 173 131 160,33
RePouzar Rudolf 136 178 151 183 175 138 160,17
RePouzar Rudolf 145 134 168 142 168 145 150,33

Krátké zprávy

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/