MČR Dvojic - mix

Datum konání: 10. října 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří st.
Telefon:
777 276 716
Email:
beraj72@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Rekapitulace Mistrovství České republiky dvojic 2021

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Krummerová Eliška 165 201 214 167 175 200 200 235 190 258 192 188 198,75
Vlachovič Jakub 161 195 200 263 189 218 151 204 210 175 179 168 192,75
2. Minář Zdeněk 247 221 202 197 223 192 203 166 224 233 172 203 206,92
Burianová Eva 161 169 153 181 185 150 200 154 181 144 156 163 166,42
3. Jelínek Lukáš 246 245 237 218 220 263 227 223 235 193 230,70
Hejdučková Kateřina ml. 189 147 168 170 184 186 163 184 190 158 173,90
4. Homola Lukáš 222 213 211 208 188 171 197 181 187 213 199,10
Vojtěchová Markéta 157 208 170 225 212 200 186 196 190 213 195,70
5. Macek Jan 204 223 178 221 204 195 208 176 201,13
Nosková Jitka 178 191 194 179 200 160 160 173 179,38
6. Čermák Pavel 163 175 187 268 170 172 186 221 192,75
Beštová Kateřina 180 180 150 180 222 190 138 204 180,50
7. Schindler Radek 207 216 186 165 212 155 154 182 184,63
Stromšíková Anna 227 169 135 188 198 157 193 153 177,50
8. Vojkovský Matěj 170 181 159 217 167 243 189,50
Mazalová Andrea 180 198 175 192 159 168 178,67
9. Kinc Denis 213 193 164 193 170 209 190,33
Hanusíková Blanka 174 180 232 166 159 130 173,50
10. Vrážel Jiří st. 163 186 193 200 234 188 194,00
Závladská Svatava 147 166 187 175 181 154 168,33
11. Vacek Tomáš 162 190 185 199 216 235 197,83
Brychová Eliška 139 162 165 189 173 149 162,83
12. Fojtíková Ivana 169 170 177 217 180 189 183,67
Klein David 188 164 176 182 174 177 176,83
13. Škrabal Marek 229 158 210 200 208 190 199,17
Gabrhelová Markéta 170 163 164 151 128 169 157,50
14. Mráček Petr 180 170 180 151 178 200 176,50
Iwazawa Ema 149 172 145 180 201 151 166,33
15. Vondráček Adam 165 171 192 187 183 190 181,33
Vondráčková Linda 160 152 135 138 222 159 161,00
16. Uher Jaroslav 186 221 177 161 156 160 176,83
Hrazdírová Lucie 190 160 183 145 150 164 165,33
17. Brokeš Milan 179 167 157 196 163 174 172,67
Brokešová Annabel 189 160 147 161 169 160 164,33
18. Kotrla Ondřej 201 187 170 256 138 150 183,67
Bojdová Nathalie 136 169 166 157 118 171 152,83
19. Vacík Matěj 149 162 196 170 201 195 178,83
Brokešová Viktorie 137 126 150 189 137 196 155,83
20. Lakomý Jan 172 168 152 187 180 149 168,00
Hejdučková Kateřina st. 168 199 155 167 168 134 165,17
21. Honomichlová Martina 153 187 174 180 177 188 176,50
Hais Petr 191 133 153 144 155 151 154,50
22. Navrátil Marek ml. 130 152 136 136 191 193 156,33
Žáčková Pavla 131 138 136 156 152 171 147,33

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská