MČR juniorských dvojic

Datum konání: 8. prosince 2019 Místo: Bowling Brno

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
MČR juniorských dvojic.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Jelínek Lukáš 279 267 268 279 244 215 246 195 236 237 269 248 248,58
Vojkovský Matěj 256 233 229 219 246 211 166 185 274 176 211 245 220,92
2. Seidl Daniel 197 197 232 193 216 194 161 168 200 275 211 169 201,08
Krummerová Eliška 175 156 200 186 173 198 190 205 158 211 174 176 183,50
3. Tříska Jan 266 234 197 217 165 194 211 144 214 190 203,20
Liebich Tomáš 195 151 240 300 179 197 157 180 210 205 201,40
4. Kopřiva Adam 137 159 233 216 156 159 152 149 161 200 172,20
Iwazawa Ema 139 177 179 138 172 180 177 208 161 167 169,80
5. Kordulík Václav ml. 143 158 186 241 174 186 167 157 176,50
Vacík Matěj 140 175 221 192 191 182 148 137 173,25
6. Grunda Daniel 188 205 165 157 181 225 170 182 184,13
Salaquarda Tadeáš 150 169 183 187 176 194 107 164 166,25
7. Vondráček Šimon 203 179 205 166 195 211 112 169 180,00
Brož Dominik 135 173 144 197 148 177 154 213 167,63
8. Jeníček Jan 166 196 153 222 190 147 179,00
Rejč Libor 197 205 175 176 143 164 176,67
9. Kratochvíl Dominik 202 172 214 186 208 125 184,50
Mazalová Andrea 160 173 152 146 172 145 158,00
10. Hasoň Jiří 184 185 168 188 185 145 175,83
Hrazdírová Lucie 170 173 150 181 125 147 157,67
11. Lexová Sophie 174 183 201 141 159 167 170,83
Řebík Jakub 150 151 175 147 140 197 160,00
12. Babec Adam 145 179 165 224 145 198 176,00
Šoleová Petra 159 152 183 166 126 150 156,00
13. Vacek Tomáš 140 140 202 184 176 186 171,33
Minnakhmetov Albert 108 99 157 136 121 168 131,50
14. Brychová Eliška 164 175 173 172 138 149 161,83
Průša David 144 153 127 125 177 137 143,83
15. Štrbák Tomáš 140 149 150 191 191 244 177,50
Blaha Lukáš 125 128 171 132 100 171 137,83
16. Mňačko Matyáš 180 130 172 167 134 168 158,50
Mojka David 116 133 130 145 157 114 132,50
17. Hašek Daniel 198 200 181 127 156 128 165,00
Valenta David 113 154 164 185 146 183 157,50
18. Ježek Jan ml. 176 151 141 173 180 137 159,67
Zmijka Filip 136 128 128 180 149 205 154,33
19. Svák David 166 178 165 213 139 183 174,00
Spáčil Jan ml. 106 128 148 135 125 142 130,67
20. Žáčková Pavla 143 164 149 135 126 155 145,33
Jiránek Filip 109 126 146 147 122 134 130,67
21. Hais Petr 171 165 111 210 193 167 169,50
Navrátil Marek ml. 149 128 108 172 154 127 139,67
22. Bušek Václav 104 138 118 160 147 145 135,33
Krauskopf Josef ml. 114 159 69 138 135 77 115,33
23. Orságová Anna Marie 146 120 139 136 147 143 138,50
Morys Angelina 119 137 115 104 127 159 126,83
24. Haxa Adam 122 138 107 107 190 154 136,33
Haxová Kateřina 90 87 84 86 80 84 85,17
25. Winklerová Sára 122 166 111 104 126 123 125,33
Vítková Adéla 117 110 104 119 165 123 123,00
26. Hanusová Elena 125 139 132 104 118 145 127,17
Vondráček Robin 95 127 128 133 113 129 120,83
27. Sekowski Roderick 103 177 134 148 147 194 150,50
Škrabánek Oskar 112 109 110 96 105 128 110,00
28. Čapek Jakub 105 143 145 157 140 123 135,50
Tenorová Sabina 136 148 139 132 137 119 135,17
29. Smilowski Daniel 156 128 164 144 112 114 136,33
Valíčková Agáta 124 103 120 151 135 166 133,17
30. Sedláček Jakub 142 165 143 128 112 190 146,67
Hasoň Jakub 99 125 97 117 104 101 107,17
31. Hrazdíra Jan 117 116 123 135 147 123 126,83
Stojanov Jakub 138 100 123 101 134 150 124,33
32. Sofka Vladimír ml. 141 131 137 153 140 134 139,33
Horák Martin 143 149 129 144 137 102 134,00
33. Bojdová Nathalie 158 110 139 104 128 113 125,33
Musilová Anna 94 99 105 86 119 128 105,17

Krátké zprávy

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

06.09.2020 v 16:25

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal tým expert KING PINS.

03.09.2020 v 08:22

STK zveřejnila mazací modely na Extraligu.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Surán Ondřej
ProBowling Hustopeče
Surán Ondřej

Surán Ondřej

ProBowling Hustopeče

2. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Teame Habtegabriel
Xbowling club
Teame Habtegabriel

Teame Habtegabriel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Maléřová Pavlína
bez klubové příslušnosti
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige Tour 2020/21

Frydrych Tomáš
bez klubové příslušnosti
Frydrych Tomáš

Frydrych Tomáš

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS