P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Lukáš | 160 | 226 | 168 | 196 | 237 | 227 | 193 | 223 | 257 | 256 | 225 | 215,27 | |
2. | Seidl Daniel | 181 | 187 | 210 | 217 | 192 | 185 | 154 | 160 | 200 | 193 | 287 | 222 | 199,00 |
3. | Tříska Jan | 177 | 257 | 190 | 183 | 236 | 221 | 212 | 150 | 177 | 200,33 | |||
4. | Rejč Libor | 150 | 216 | 215 | 200 | 236 | 175 | 151 | 189 | 191,50 | ||||
5. | Demuth Filip | 201 | 163 | 180 | 208 | 205 | 174 | 188,50 | ||||||
6. | Uhlíř Jiří ml. | 193 | 179 | 204 | 186 | 170 | 195 | 187,83 | ||||||
7. | Valošek Tomáš | 216 | 169 | 216 | 156 | 165 | 192 | 185,67 | ||||||
8. | Valenta David | 169 | 198 | 196 | 202 | 157 | 190 | 185,33 | ||||||
9. | Grunda Daniel | 200 | 209 | 180 | 179 | 168 | 170 | 184,33 | ||||||
10. | Kratochvíl Dominik | 180 | 181 | 156 | 166 | 192 | 201 | 179,33 | ||||||
11. | Liebich Tomáš | 184 | 160 | 166 | 177 | 192 | 175 | 175,67 | ||||||
12. | Míka Adam | 237 | 136 | 188 | 154 | 161 | 164 | 173,33 | ||||||
13. | Vojkovský Matěj | 193 | 201 | 159 | 172 | 177 | 129 | 171,83 | ||||||
14. | Babec Adam | 132 | 176 | 175 | 178 | 189 | 174 | 170,67 | ||||||
15. | Salaquarda Tadeáš | 172 | 158 | 182 | 200 | 152 | 156 | 170,00 | ||||||
16. | Knap Miroslav ml. | 161 | 186 | 162 | 115 | 177 | 139 | 156,67 | ||||||
17. | Puršl Vojtěch | 174 | 135 | 120 | 170 | 189 | 144 | 155,33 | ||||||
18. | Sekowski Roderick | 130 | 153 | 144 | 160 | 156 | 172 | 152,50 | ||||||
19. | Zywczok Tadeáš | 103 | 132 | 152 | 148 | 148 | 190 | 145,50 | ||||||
20. | Hais Petr | 188 | 127 | 125 | 157 | 133 | 131 | 143,50 | ||||||
21. | Štěrba Michal | 126 | 154 | 143 | 108 | 163 | 128 | 137,00 | ||||||
22. | Mareš Michal | 115 | 138 | 146 | 135 | 127 | 137 | 133,00 | ||||||
23. | Volek Mikuláš | 98 | 128 | 107 | 159 | 133 | 116 | 123,50 |
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24