Mistrovství ČR dvojic - kvalifikace - muži

Datum konání: 8. května 2012

Informace k turnaje

Kontakt:
Hlúch Tomáš
Telefon:
733 387 917
Email:
hluch@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Sádlík Vojtěch ml. 257 248 230 257 269 199 243,33
Šefl Martin 289 205 193 215 279 211 232,00
2. Lorenc Jaroslav 223 217 248 238 201 246 228,83
Mužík Michal 247 189 209 244 219 247 225,83
3. Macek Jan 202 263 227 245 211 225 228,83
Marval Michal 202 211 276 226 203 190 218,00
4. Široký Martin 289 247 215 268 194 203 236,00
Brendl Jiří 184 208 245 210 210 202 209,83
5. Plechata Tomáš 225 215 206 225 258 258 231,17
Spodniak Michal 224 206 221 213 232 160 209,33
6. Kurzveil Jiří 199 223 204 225 279 228 226,33
Pořízka Vojtěch 245 213 190 182 223 210 210,50
7. Včeliš Michal 266 256 228 208 179 196 222,17
Kutina Karel 173 213 202 226 226 204 207,33
8. Růžek Jan 207 279 216 238 244 164 224,67
Hurka Jiří 166 212 176 202 216 249 203,50
9. Větrovský Jaroslav 199 212 219 267 196 268 226,83
Brzák Vlastimil 185 189 245 227 193 163 200,33
10. Talpa Marek 225 193 167 227 247 235 215,67
Vítek David 222 236 198 201 163 246 211,00
11. Vopička Karel 278 225 190 248 236 183 226,67
Vyšín Jan 204 235 185 184 189 183 196,67
12. Spáčil Jan st. 221 225 229 228 193 236 222,00
Vinklárek Pavel 189 192 195 200 195 234 200,83
13. Vrážel Jiří st. 203 227 182 154 269 259 215,67
Trčka Vladimír 192 236 173 192 204 229 204,33
14. Homola Ladislav 244 248 236 226 194 193 223,50
Čepelák Josef 184 190 245 197 185 174 195,83
15. Hurych Lukáš 170 236 230 238 225 223 220,33
Homola Lukáš 203 203 208 200 169 204 197,83
16. Cifra Miroslav 223 235 211 225 218 215 221,17
Janovský Michal 188 203 155 189 219 211 194,17
17. Váradi Jakub 231 279 220 231 181 162 217,33
Dyršmíd Roman 225 185 226 190 209 151 197,67
18. Čermák Pavel 231 198 233 232 238 270 233,67
Hindrák Jiří 206 191 170 180 169 159 179,17
19. Čižinský Jaroslav 201 258 190 212 208 193 210,33
Kopička Petr 179 229 198 190 231 170 199,50
20. Fleischmann Jan st. 233 191 234 184 228 237 217,83
Fleischmann Jan ml. 164 202 170 232 193 136 182,83
21. Jelínek Jan 237 186 203 205 229 212 212,00
Ladžov Alexandr 168 206 214 186 170 176 186,67
22. Havel Petr ml. 215 258 185 191 215 196 210,00
Kulhánek Vratislav 178 161 173 246 193 168 186,50
23. Foťko Matěj 246 210 202 215 208 220 216,83
Hubáček Aleš 225 149 189 162 167 170 177,00
24. Macháček Josef 198 200 192 192 212 178 195,33
Pešl Roman 191 236 184 215 181 154 193,50
25. Štýs Jan 234 206 192 224 192 152 200,00
Šibil Miroslav 237 164 191 205 150 174 186,83
26. Křižka Filip 212 136 266 212 194 204 204,00
Klein David 196 214 153 185 149 170 177,83
27. Fotr Ivan 216 221 174 194 235 181 203,50
Mičánek Filip 224 161 145 179 174 183 177,67
28. Čubrda Michal 171 188 225 216 181 204 197,50
Minařík Radek 140 216 166 185 161 214 180,33
29. Větrovský Jaromír 207 180 169 165 203 195 186,50
Pleticha Jaroslav st. 188 169 196 180 204 175 185,33
30. Soukup Libor 225 199 185 156 192 159 186,00
Verbič Miroslav 192 202 205 178 176 133 181,00
31. Baier Jan 188 204 203 151 185 151 180,33
Hoschna Jan 171 161 203 189 168 127 169,83
32. Toman Václav 170 211 205 202 171 152 185,17
Závladský Dušan 183 162 138 170 139 183 162,50
33. Vavrla Zdeněk 191 190 180 191 128 166 174,33
Soukal Miloslav 204 173 168 195 144 146 171,67
34. Juřena Jan 207 148 170 194 147 146 168,67
Deák Bohumil 144 179 155 169 167 182 166,00

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS