Mistrovství regionu Praha a střední Čechy - muži

Datum konání: 11. června 2023 Místo: Xbowling Prosek Duo

Informace k turnaje

Kontakt:
Babka Jan
Telefon:
603 893 155
Email:
slavoj.revnice@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Mistrovství regionů 2023
Články:
Mistrovství regionu Praha a střední Čechy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Robertson Thomas 209 212 206 160 216 204 201,17
2. Brázda Bohumil 166 178 219 221 233 172 198,17
3. Horáček Petr 194 169 237 226 192 165 197,17
4. Jarovský Albert 168 247 202 201 202 162 197,00
5. Kváča Václav 226 167 205 195 182 202 196,17
6. Dobiáš Michal 195 151 182 208 210 227 195,50
7. Colon Josef[+8] 180 242 221 184 186 152 194,17
8. Vyhnanovský Martin 177 227 196 211 156 193 193,33
9. Mojka David 194 194 199 214 169 173 190,50
10. Nosek Richard[+4] 175 195 227 183 168 193 190,17
11. Šarišský Jakub 155 170 228 190 214 182 189,83
12. Kvasnička Ondřej 179 191 200 168 223 171 188,67
13. Ondrejec Petr 227 203 163 145 147 234 186,50
14. Šemík David 147 157 212 216 183 203 186,33
15. Gurgul Lukáš 183 173 159 171 216 213 185,83
16. Matějka Antonín[+4] 213 185 172 182 186 176 185,67
17. Vala Martin 131 235 168 197 170 211 185,33
18. Rain David 151 176 198 183 184 211 183,83
19. Michal Ondřej 159 196 176 191 174 205 183,50
20. Bleša Jiří 177 177 178 189 200 179 183,33
21. Sova Petr 177 206 187 152 168 208 183,00
22. Pilař Petr 193 177 183 178 170 194 182,50
23. Seidl Michal 163 170 193 181 151 232 181,67
24. Semerák Stanislav 189 190 179 177 162 185 180,33
25. Havelka Michal 181 135 189 181 225 170 180,17
26. Štulc Jan 173 206 173 191 170 167 180,00
27. Čižinský Jaroslav 189 116 203 184 211 171 179,00
28. Kolář Jan ml. 171 194 177 177 166 186 178,50
29. Jiránek Filip 149 223 179 184 181 145 176,83
30. Přinesdom David 195 191 173 145 179 169 175,33
31. Kašpar Jiří 190 172 170 175 164 177 174,67
32. Pekár Petr 186 179 156 201 146 175 173,83
33. Blaška Štěpán 169 190 170 183 161 156 171,50
34. Kvasnička Pavel 153 141 191 165 188 176 169,00
35. Palas Martin 168 189 170 114 157 213 168,50
36. Suchánek Jan[+8] 166 208 179 167 116 171 167,83
37. Barták Tomáš 159 176 158 185 194 133 167,50
38. Jiránek Miroslav 168 205 162 180 185 104 167,33
39. Malec Jaromír st. 158 143 189 180 159 173 167,00
40. Hypius Martin 149 171 150 155 181 192 166,33
41. Běhal Jaroslav[+8] 174 134 143 168 178 170 161,17
42. Šindler Roman[+8] 200 175 156 145 146 144 161,00
43. Košata Ondřej 129 149 201 158 141 173 158,50
44. Kubíček Tadeáš 178 164 168 158 123 159 158,33
45. Vilkus Jaroslav 138 158 155 169 157 154 155,17
46. Rozporka Radek 142 204 143 125 145 154 152,17
47. Hvězda Daniel 107 154 221 145 168 115 151,67
48. Hora Jiří 128 170 174 168 122 147 151,50
49. Žák Jan[+4] 129 154 148 164 160 154 151,50
50. Vácha Petr 169 148 135 139 160 154 150,83
51. Novotný Martin 145 163 130 150 159 145 148,67
52. Nečas František[+8] 163 119 155 177 154 123 148,50
53. Diviš Pavel 137 127 202 145 157 122 148,33
54. Kopřiva Milan 139 157 157 131 160 128 145,33
55. Novák Jakub 136 150 124 161 179 120 145,00
56. Hladík Josef 165 181 114 129 145 133 144,50
57. Staněk David 116 131 135 139 143 176 140,00
58. Michálek Martin 120 146 159 141 128 141 139,17
59. Egert Lukáš 104 147 146 168 132 127 137,33
60. Marek Jakub 148 134 130 117 110 144 130,50

Krátké zprávy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/