Mistrovství regionu severní Morava

Datum konání: 23. září 2021 - 26. září 2021 Místo: Xbowling ValMez

Informace k turnaje

Kontakt:
Roubalík Petr
Telefon:
778 486 248
Email:
petr.roubalik@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Mistrovství regionů 2021
Články:
Mistrovství regionu severní Morava

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Klein David 194 196 231 235 177 180 202,17
2. Fojtíková Ivana 193 181 150 203 175 247 191,50
3. Podzemný Jakub 205 182 188 190 167 264 199,33
4. Orság Karel 219 207 229 172 138 197 193,67
5. Novák Radek 160 194 206 208 196 189 192,17
6. Trojek Ondřej 163 213 177 223 218 156 191,67
7. Novák Daniel 191 193 146 214 175 221 190,00
8. Žák Stanislav 255 186 179 174 167 157 186,33
9. Varhaníček Pavel 211 161 191 122 221 203 184,83
10. Novák Josef 191 180 174 164 186 214 184,83
11. Stromšíková Anna 187 163 147 204 182 150 172,17
12. Filuš Jan 168 180 172 211 162 159 175,33
13. Capilová Nela 203 164 145 129 190 190 170,17
14. Ježek Jan ml. 223 162 212 134 168 161 176,67
15. Bittalová Anna 206 149 148 171 142 172 164,67
16. Křižka Filip 212 143 183 204 168 149 176,50
17. Kudělková Andrea 181 117 152 202 160 192 167,33
18. Ulička Antonín 147 190 156 169 211 124 166,17
19. Pořízková Žaneta 139 134 214 168 175 164 165,67
20. Malenda Richard 198 149 167 188 163 175 173,33
21. Indra Martin 152 217 187 142 136 205 173,17
22. Orságová Jana 134 182 169 153 204 146 164,67
23. Kubín Ondřej 188 166 157 184 196 145 172,67
24. Filušová Anna 165 201 166 135 140 148 159,17
25. Vančík Bohumil 146 212 165 155 166 183 171,17
26. Šmelcer Ladislav 180 146 180 166 181 172 170,83
27. Hoschna Jan 167 170 158 192 168 161 169,33
28. Bittala Petr 203 145 203 156 132 145 164,00
29. Staněk Miroslav 174 212 172 161 131 156 167,67
30. Kičmer Tomáš 159 182 160 147 194 159 166,83
31. Valíčková Beata 131 181 113 163 183 170 156,83
32. Jenšovský Roman 151 190 155 164 157 154 161,83
33. Ježková Julia 231 135 122 134 155 143 153,33
34. Valíček Petr 177 122 127 213 169 151 159,83
35. Capil Radomír 163 179 127 173 159 156 159,50
36. Adamec Petr 149 199 140 180 105 152 154,17
37. Kičmer Vojtěch 169 119 176 167 153 138 153,67
38. Malurek Václav 172 149 149 145 161 118 149,00
39. Kokurowski Zygmunt 187 150 188 111 125 128 148,17
40. Nečasová Linda 118 144 129 142 123 121 129,50
41. Capilová Dagmar 115 136 136 103 130 143 127,17

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura