Nedělní dvojice

Datum konání: 17. února 2019 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
Nedělní dvojice
Články:
Nedělní dvojice, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mračko Tomáš 159 217 215 214 205 190 180 205 235 203 202,30
Rain David 159 217 215 214 205 190 180 205 235 203 202,30
2. Kadlčík Tomáš 206 183 225 182 188 192 187 157 230 215 218 202 198,75
Beran Jiří st. 206 183 225 182 188 192 187 157 230 215 218 202 198,75
3. Šimánek Ladislav 211 227 169 150 176 187 184 209 181 177 180 227 189,83
Eidernová Vlasta 211 227 169 150 176 187 184 209 181 177 180 227 189,83
4. Kváča Václav 245 239 150 182 190 188 171 205 176 211 196 168 193,42
Beneš Michal 245 239 150 182 190 188 171 205 176 211 196 168 193,42
5. Ivanciv Petr 162 184 178 194 179 180 169 197 209 201 180 168 183,42
Russ Martin 162 184 178 194 179 180 169 197 209 201 180 168 183,42
6. Švec Ladislav 245 278 190 246 247 188 219 186 173 171 214,30
Malec Jaromír 245 278 190 246 247 188 219 186 173 171 214,30
7. Malcová Gabriela 170 166 170 143 215 166 203 191 163 214 180,10
Sovová Alena 170 166 170 143 215 166 203 191 163 214 180,10
8. Sovová Milada 156 180 156 158 192 149 194 129 139 193 164,60
Sova Petr 156 180 156 158 192 149 194 129 139 193 164,60
9. Suchánková Miloslava 139 179 188 178 190 165 167 168 175 142 169,10
Mazzaferro Edita 139 179 188 178 190 165 167 168 175 142 169,10
10. Bajgarová Anna st. 148 131 135 154 136 175 171 172 165 148 153,50
Holoubek Miroslav 148 131 135 154 136 175 171 172 165 148 153,50
11. Maršálková Lidmila 117 167 131 106 153 152 162 131 139,88
Langrová Veronika 117 167 131 106 153 152 162 131 139,88

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - březen
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - březen
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - březen
Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - březen
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen
Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen