Nom. turnaj sen. reprezentace - muži

Datum konání: 3. února 2019

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Nom. turnaj sen. reprezentace
Články:
2. Nominační turnaj seniorů

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vondráček Adam 269 257 204 172 190 208 216,67
2. Švec Ladislav 210 185 210 181 236 256 213,00
3. Butal Jaroslav st. 175 210 257 204 156 205 201,17
4. Hindrák Jiří 183 289 157 180 180 181 195,00
5. Drábek Aleš 199 180 179 174 174 257 193,83
6. Uhlíř Jiří 194 159 188 193 211 218 193,83
7. Křesťan Miroslav 169 170 236 191 190 185 190,17
8. Burian Ivan 195 213 206 158 153 211 189,33
9. Vrážel Jiří 197 171 201 199 179 179 187,67
10. Čermák Pavel 130 167 182 254 185 207 187,50
11. Fleischmann Jan st. 162 159 184 193 204 222 187,33
12. Bočan Josef 184 203 201 187 164 162 183,50
13. Vopička Karel 169 210 181 185 177 178 183,33
14. Mráček Petr 189 211 144 158 191 202 182,50
15. Mach Libor 153 209 183 207 134 192 179,67
16. Dohnálek Stanislav 157 166 156 185 179 227 178,33
17. Lakomý Jan 192 179 143 173 194 181 177,00
18. Mlynář Marek 158 188 233 148 153 172 175,33
19. Semerák Stanislav 184 194 170 190 177 136 175,17
20. Brokeš František st. 168 161 172 180 189 168 173,00
21. Egert Jiří 142 157 153 224 180 157 168,83
22. Slezák Luboš 186 168 179 160 173 145 168,50
23. Malec Jaromír 158 203 189 154 174 132 168,33
24. Bílek Miroslav 143 159 135 208 155 202 167,00
25. Prokůpek Pavel 156 144 153 154 164 196 161,17

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020