Nom. turnaj sen. reprezentace - muži

Datum konání: 3. února 2019

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Nom. turnaj sen. reprezentace
Články:
2. Nominační turnaj seniorů

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vondráček Adam 269 257 204 172 190 208 216,67
2. Švec Ladislav 210 185 210 181 236 256 213,00
3. Butal Jaroslav st. 175 210 257 204 156 205 201,17
4. Hindrák Jiří 183 289 157 180 180 181 195,00
5. Drábek Aleš 199 180 179 174 174 257 193,83
6. Uhlíř Jiří 194 159 188 193 211 218 193,83
7. Křesťan Miroslav 169 170 236 191 190 185 190,17
8. Burian Ivan 195 213 206 158 153 211 189,33
9. Vrážel Jiří 197 171 201 199 179 179 187,67
10. Čermák Pavel 130 167 182 254 185 207 187,50
11. Fleischmann Jan st. 162 159 184 193 204 222 187,33
12. Bočan Josef 184 203 201 187 164 162 183,50
13. Vopička Karel 169 210 181 185 177 178 183,33
14. Mráček Petr 189 211 144 158 191 202 182,50
15. Mach Libor 153 209 183 207 134 192 179,67
16. Dohnálek Stanislav 157 166 156 185 179 227 178,33
17. Lakomý Jan 192 179 143 173 194 181 177,00
18. Mlynář Marek 158 188 233 148 153 172 175,33
19. Semerák Stanislav 184 194 170 190 177 136 175,17
20. Brokeš František st. 168 161 172 180 189 168 173,00
21. Egert Jiří 142 157 153 224 180 157 168,83
22. Slezák Luboš 186 168 179 160 173 145 168,50
23. Malec Jaromír 158 203 189 154 174 132 168,33
24. Bílek Miroslav 143 159 135 208 155 202 167,00
25. Prokůpek Pavel 156 144 153 154 164 196 161,17

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165