Orso liga

Datum konání: 2. října 2019 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mikyska Michal 171 213 212 198,67
2. Sršeň Marcel 210 158 188 196 188,00
3. Jansová Zdeňka 202 200 154 175 182,75
4. Pirkl Zdeněk 168 182 177 188 178,75
5. Nagy Michal 170 177 173,50
6. Krsek Pavel 191 138 190 173,00
7. Vávra Miloš 207 168 144 173,00
8. Svoboda Marcel 174 188 163 156 170,25
9. Motl Radek 167 171 148 193 169,75
10. Šilar Miroslav 160 155 170 185 167,50
11. Kotyza Jiří 147 177 181 161 166,50
12. Sejkora Miroslav 155 169 162,00
13. Krummer Dušan 145 178 161,50
14. Černohous Pavel 148 140 191 166 161,25
15. Severová Jana 159 167 153 159,67
16. Řehák Antonín 147 199 133 159,67
17. Krásná Romana 146 147 179 157,33
18. Bednářová Daniela 156 156 156,00
19. Motyčka Petr 179 150 145 150 156,00
20. Ondráček Rostislav 200 129 145 147 155,25
21. Černohous Petr 160 152 153 155,00
22. Synáček Vojtěch st. 156 154 155,00
23. Koblížek Pavel ml. 165 146 156 150 154,25
24. Musil Petr 143 174 147 150 153,50
25. Dvořák Jiří VČ 173 137 149 140 149,75
26. Černohous Oldřich 174 118 150 147,33
27. Nagyová Jaroslava 138 155 146,50
28. Nováková Jana 123 163 161 133 145,00
29. Jusko Peter 146 126 147 148 141,75
30. Appeltauerová Eva 131 150 157 126 141,00
31. Černohousová Vendula 167 115 141,00
32. Vičarová Helena 138 126 123 167 138,50
33. Kubíček Jan 167 104 135,50
34. Vičar Jiří 133 134 133,50
35. Koblížek Pavel st. 117 149 133,00
36. Novák Josef 120 113 146 126,33
37. Nováková Iva 92 135 148 125,00
38. Šípek Jindřich 107 126 116,50

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS