Orso liga

Datum konání: 8. ledna 2020 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Krsek Pavel 174 187 222 166 187,25
2. Kotyza Jiří 204 187 168 186,33
3. Svoboda Marcel 193 213 147 191 186,00
4. Vičar Jiří 191 156 169 224 185,00
5. Koblížek Pavel st. 169 145 213 175,67
6. Doležel Pavel 185 145 182 170,67
7. Motl Radek 143 191 195 137 166,50
8. Appeltauerová Eva 155 163 179 165,67
9. Severová Jana 167 153 169 163,00
10. Řehák Antonín 175 157 157 163,00
11. Krummer Dušan 171 176 140 162,33
12. Novák Josef 149 159 180 159 161,75
13. Ondráček Rostislav 175 143 148 180 161,50
14. Mikyska Michal 145 178 161,50
15. Pirkl Zdeněk 179 119 133 213 161,00
16. Šilar Miroslav 163 160 160 152 158,75
17. Kubíček Jan 169 145 157,00
18. Černohous Oldřich 123 181 189 132 156,25
19. Jansa Zdenek 145 155 167 155,67
20. Černohous Pavel 156 164 153 149 155,50
21. Sejkora Miroslav 159 179 138 138 153,50
22. Dvořák Jiří VČ 124 188 141 151,00
23. Sršeň Marcel 139 161 138 165 150,75
24. Kolář Ladislav 129 179 141 149,67
25. Páral Lukáš 169 135 147 144 148,75
26. Nagy Michal 178 110 144,00
27. Nagyová Jaroslava 148 136 142,00
28. Musil Petr 151 168 104 141,00
29. Krásná Romana 111 132 170 137,67
30. Černohousová Vendula 123 149 124 152 137,00
31. Kubištová Tereza 133 141 136 136,67
32. Nováková Jana 144 144 115 143 136,50
33. Chleboun Václav 115 162 129 135,33
34. Šípek Jindřich 119 128 130 154 132,75
35. Jansová Zdeňka 125 98 155 126,00
36. Koblížek Pavel ml. 116 136 121 124,33

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS