Orso liga

Datum konání: 17. června 2020 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Ondráček Rostislav 196 197 144 191 182,00
2. Svoboda Marcel 202 213 177 135 181,75
3. Vávra Miloš 210 159 172 185 181,50
4. Mikyska Michal 158 199 178,50
5. Jusko Peter 157 165 172 217 177,75
6. Vičar Jiří 131 206 193 167 174,25
7. Šilar Miroslav 207 168 147 170 173,00
8. Jansová Zdeňka 218 147 169 142 169,00
9. Krummer Dušan 180 157 168,50
10. Kotyza Jiří 152 215 150 156 168,25
11. Sejkora Miroslav 201 189 133 149 168,00
12. Krsek Pavel 180 173 168 150 167,75
13. Černohous Oldřich 147 179 196 142 166,00
14. Nagy Michal 171 160 165,50
15. Appeltauerová Eva 201 171 138 147 164,25
16. Motyčka Martin 136 154 201 163 163,50
17. Sršeň Marcel 185 146 148 164 160,75
18. Motl Radek 163 189 128 162 160,50
19. Nagyová Jaroslava 146 147 138 188 154,75
20. Černohous Pavel 106 150 190 171 154,25
21. Kubíček Jan 147 155 160 154,00
22. Koblížek Pavel ml. 189 144 118 157 152,00
23. Musil Petr 154 131 148 163 149,00
24. Černohousová Vendula 173 148 134 140 148,75
25. Krásná Romana 147 160 139 124 142,50
26. Řehák Antonín 168 107 142 139,00
27. Šípek Jindřich 138 94 139 181 138,00
28. Dvořák Jiří VČ 122 134 157 135 137,00
29. Kubištová Tereza 144 101 172 130 136,75
30. Nováková Jana 123 153 127 120 130,75
31. Kolář Ladislav 160 110 124 116 127,50
32. Novák Josef 110 132 140 93 118,75

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS