Perník Bowling Cup Pardubice

Datum konání: 14. února 2015 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.way4u.cz/index.php?a=bowlingove-turnaje

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Perník Bowling Cup Pardubice, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Brokešová Anna 139 126 197 174 182 143 136 196 144 171 236 167,64
2. Hanousek Petr 181 173 216 182 171 201 200 144 125 233 194 183,64
3. Hanušová Dana 218 214 213 172 154 215 197 179 186 232 190 197,27
4. Tomášek Petr 221 161 153 166 156 174 170 129 188 226 172 174,18
5. Soušek Milan 181 159 190 178 166 189 169 234 191 173 220 186,36
6. Mucha Robin 194 169 152 150 216 168 189 158 195 180 210 180,09
7. Hanusíková Blanka 192 168 183 213 182 188 164 160 159 219 163 181,00
8. Brokeš František st. 164 195 166 173 221 125 169 186 145 202 169 174,09
9. Tomášková Dagmar 144 144 161 182 195 155 126 153 147 154 164 156,82
10. Plodík Michal 172 161 205 166 190 172 169 169 193 150 192 176,27
11. Oslejšek Michal 155 176 114 185 180 204 158 188 163 146 170 167,18
12. Křikala Karel 144 152 159 150 171 170 148 169 133 147 167 155,45
13. Modřanský Marek 132 157 205 146 134 103 177 144 149 149,67
14. Lebrušková Miroslava 111 95 121 109 169 145 157 137 143 131,89
15. Bešík Josef st. 165 158 174 166 167 157 164,50
16. Křesťan Ladislav 114 131 140 147 175 161 144,67
17. Mazalová Andrea 102 149 101 126 125 127 121,67
18. Vondráček Šimon 108 84 109 109 110 92 102,00
19. Prekop Ondřej 86 96 69 98 134 96 96,50
20. Brychová Eliška 76 88 98 66 89 84 83,50
21. Vondráček Robin 58 51 75 66 70 80 66,67

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS