Podniková liga

Datum konání: 21. ledna 2019 Místo: Radava - Pha

Informace k turnaje

Kontakt:
Kotáb Milan
Telefon:
602 491 841
Email:
mikotab@login.cz
Web:
http://www.radava.cz/miladka

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Podniková liga
Články:
Podniková liga, 13. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Cvrček Jaromír 213 203 176 181 193,25
2. Busta Milan 214 170 196 183 190,75
3. Nýč Miroslav 203 175 199 157 183,50
4. Vlasák Aleš 201 174 123 224 180,50
5. Doubrava Jan 189 158 161 213 180,25
6. Venclíček Roman 172 180 190 161 175,75
7. Blahut Martin 154 163 143 230 172,50
8. Soukal Miloš 155 189 158 188 172,50
9. Macháček Pavel PH 164 182 158 175 169,75
10. Uher Dušan 168 175 164 168 168,75
11. Mojková Helena 150 158 200 162 167,50
12. Vašíček Jiří 173 183 150 156 165,50
13. Ryznik Martin 154 157 160 182 163,25
14. Baloun Pavel 162 175 174 141 163,00
15. Straka Marek 163 163,00
16. Šolc Miloslav 173 137 172 169 162,75
17. Čmiel Radovan 128 187 170 161,67
18. Tuzarová Petra 149 191 159 147 161,50
19. Janků Jiří 157 147 139 200 160,75
20. Nečas František 163 137 193 146 159,75
21. Tesař Jaroslav 147 161 140 190 159,50
22. Staněk Jiří 190 144 142 158,67
23. Stukalo Albína 147 139 188 158,00
24. Tuzar Pavel 194 154 135 143 156,50
25. Skála Šimon 116 204 159 145 156,00
26. Černý Milan 144 155 154 168 155,25
27. Rojík Vlastimil 180 113 160 164 154,25
28. Rychter Antonín 143 146 134 184 151,75
29. Mach Josef 149 180 136 137 150,50
30. Urbanová Věra 157 134 149 156 149,00
31. Tauš Ondřej 160 158 146 131 148,75
32. Vydra Tomáš 165 126 162 138 147,75
33. Zahradník Jaroslav 127 167 134 158 146,50
34. Tuček Jaroslav 142 177 113 150 145,50
35. Janoutová Adéla 147 108 177 147 144,75
36. Odložilíková Jana 141 132 175 128 144,00
37. Šimon Vladimír 183 139 127 123 143,00
38. Barták Zdeněk 140 157 123 151 142,75
39. Vaněček Jáchym 144 158 128 138 142,00
40. Plzenský Pavel 134 154 125 155 142,00
41. Lesňák Oldřich 128 160 127 138,33
42. Rybová Eva 117 147 125 162 137,75
43. Hanzalová Helena 107 151 119 169 136,50
44. Markovič Julius 150 99 159 136,00
45. Šamonilová Naďa 155 118 116 154 135,75
46. Melichar Jiří 151 163 128 97 134,75
47. Packan Petr 145 123 132 132 133,00
48. Mateašáková Sylva 118 145 145 121 132,25
49. Müllerová Markéta 97 143 140 149 132,25
50. Machovský Robert 115 124 182 107 132,00
51. Rojíková Jana 142 128 134 112 129,00
52. Serbusová Marcela 124 94 172 121 127,75
53. Kučera Jiří 137 119 120 130 126,50
54. Štrunc Ondřej 119 154 115 98 121,50
55. Štrunc Erik 113 97 96 135 110,25
56. Tupá Jana 107 100 119 90 104,00
57. Skipalová Jana 108 99 118 87 103,00
58. Lančová Petra 120 97 80 83 95,00

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor
Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - únor
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor
Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor