Prague Bowling Cup

Datum konání: 1. dubna 2010 - 3. dubna 2010 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Sádlík Vojtěch ml. 211 234 203 236 264 237 202 210 248 269 190 258 210 228,62
2. Větrovský Jaroslav 180 160 214 190 246 202 220 257 209 189 192 216 135 200,77
3. Včeliš Michal 216 194 279 235 209 239 211 237 245 300 236 220 235,08
4. Vyšín Jan 205 186 210 235 256 187 212 232 224 210 204 224 215,42
5. Kulhánek Vratislav 210 198 205 225 195 217 209 215 223 235 224 214,18
6. Nosková Pavla 221 197 165 226 227 214 183 201 234 257 182 209,73
7. Hindrák Jiří 219 218 299 233 213 188 248 249 256 248 188 232,64
8. Beštová Kateřina 246 158 200 235 255 174 225 205 228 220 153 209,00
9. Kala Rostislav 224 226 239 210 201 203 216 198 244 203 216,40
10. Čermák Pavel 190 226 236 247 235 203 181 258 233 173 218,20
11. Spodniak Michal 211 172 201 248 168 227 170 176 249 235 205,70
12. Lébrová Jana 199 188 166 238 199 186 175 220 214 198 198,30
13. Thordarson Asgeir 238 235 215 248 166 217 201 288 189 151 214,80
14. Žváček Petr 213 246 223 278 237 215 183 227 226 191 223,90
15. Šefl Martin 225 178 223 191 225 214 200 199 189 226 207,00
16. Oliva Miroslav 244 246 227 225 204 265 238 245 167 174 223,50
17. Větrovský Jaromír 156 194 219 246 226 226 169 164 215 225 204,00
18. Široký Martin 165 266 263 295 221 247 193 183 210 203 224,60
19. Hanušová Dana 200 216 191 200 205 182 215 191 191 158 194,90
20. Kurzveil Jiří 279 178 223 176 224 204 188 226 173 186 205,70
21. Mach Libor 206 200 225 235 199 209 183 169 232 160 201,80
22. Široký Luděk 211 208 200 170 198 199 152 227 172 150 188,70
23. Stulík Jiří 189 220 180 246 213 204 168 170 170 149 190,90
24. Dědič Dalibor 237 191 256 148 174 160 114 166 171 148 176,50
25. Dyršmíd Roman 250 206 226 170 236 235 220,50
26. Kopička Petr 255 190 206 223 213 234 220,17
27. Fleischmann Jan st. 218 223 191 225 248 203 218,00
28. Lanč Radek 200 268 192 213 203 168 207,33
29. Hanusíková Blanka 193 217 223 172 195 173 195,50
30. Synek Aleš 230 178 180 169 226 217 200,00
31. Sedláček Daniel 190 226 213 179 193 199 200,00
32. Krňák Pavel 173 211 198 244 150 185 193,50
33. Bárta Karel st. 224 177 164 220 152 212 191,50
34. Tabačko Martin 212 216 185 236 171 169 198,17
35. Rain David 232 167 213 211 179 202 200,67
36. Homola Ladislav 137 197 165 248 204 201 192,00
37. Florík David 224 200 162 189 194 212 196,83
38. Janovská Jana 191 128 244 169 157 183 178,67
39. Řezník Filip 161 191 207 232 171 167 188,17
40. Pindurová Jana 178 167 199 153 191 219 184,50
41. Vopička Karel 209 194 203 201 204 166 196,17
42. Čižinský Jaroslav 184 196 191 177 190 220 193,00
43. Horejš Václav 148 187 219 157 170 229 185,00
44. Holubčák Petr 173 225 201 184 162 223 194,67
45. Růžek Jan 224 184 224 184 175 173 194,00
46. Tomášek Pavel 204 168 215 218 160 151 186,00
47. Drábek Aleš 184 160 203 213 212 172 190,67
48. Typolt Pavel 169 195 191 195 179 183 185,33
49. Kurka Zdeněk 214 183 167 181 191 203 189,83
50. Kutina Karel 158 152 199 202 239 204 192,33
51. Hampl Martin 148 220 186 222 187 141 184,00
52. Krepindl Tomáš 193 142 170 201 204 192 183,67
53. Vrána Roman 205 213 186 149 172 174 183,17
54. Žabka Zdeněk 180 224 134 200 201 155 182,33
55. Heligr Ondřej 178 163 190 147 195 147 170,00
56. Kolář Jan st. 198 180 213 217 177 154 189,83
57. Guič Boris 177 201 217 168 159 156 179,67
58. Chaloupka Václav 188 212 145 177 147 219 181,33
59. Slavíková Kateřina 170 195 179 167 193 159 177,17
60. Mužík Michal 258 148 171 201 170 179 187,83
61. Soukup Libor 165 169 177 201 172 195 179,83
62. Kolář Jan ml. 151 212 183 188 162 182 179,67
63. Radáš Petr 188 204 203 162 169 180 184,33
64. Dvořáček Ladislav 192 206 166 190 184 136 179,00
65. Běhal Jaroslav 155 198 159 182 219 149 177,00
66. Vítek Jozef st. 161 149 202 181 182 195 178,33
67. Čechovská Monika 160 200 191 155 158 134 166,33
68. Vrážel Jiří st. 227 175 156 223 174 162 186,17
69. Fleischmann Jan ml. 188 159 173 178 189 182 178,17
70. Raclavský Pavel 145 189 201 176 213 174 183,00
71. Opatrná Jana 192 191 180 151 159 190 177,17
72. Stulíková Dagmar 155 171 184 216 177 136 173,17
73. Vacek Pavel 147 173 189 187 231 162 181,50
74. Janovský Michal 121 144 189 190 161 180 164,17
75. Sůva Jan 177 151 175 168 214 158 173,83
76. Jirásek Filip 149 179 178 157 199 180 173,67
77. Kocman Lukáš 153 189 176 227 128 178 175,17
78. Černá Pavla 175 139 171 168 168 158 163,17
79. Ševčík Vlastimil 168 140 198 208 214 168 182,67
80. Nosková Jitka 147 204 157 176 172 168 170,67
81. Borovec Jiří 165 195 145 183 158 185 171,83
82. Homola Lukáš 146 244 185 150 191 143 176,50
83. Florík Petr 195 176 176 180 187 145 176,50
84. Vohryzka Jaromír 174 183 210 140 194 155 176,00
85. Čenkovic Stanislav 149 173 161 191 127 187 164,67
86. Holub Vladislav st. 158 137 158 224 140 178 165,83
87. Havel Petr ml. 142 157 162 190 133 213 166,17
88. Bešík Josef st. 105 135 185 162 248 191 171,00
89. Musil Jaroslav 167 158 164 121 149 212 161,83
90. Novotný Evžen 166 188 185 155 128 160 163,67
91. Novotná Soňa 131 170 153 144 126 192 152,67
92. Vojtíšek Jan 122 216 160 118 187 211 169,00
93. Raclavská Lea 156 144 145 163 161 143 152,00
94. Opatrný Pavel 172 191 150 156 170 167 167,67
95. Kubát Jiří ml. 182 182 161 137 133 166 160,17
96. Ivanciv Petr 176 171 175 140 184 173 169,83
97. Rameš Jaromír 174 131 190 141 173 142 158,50
98. Podlipský Marcel 142 145 185 159 145 169 157,50
99. Kolářová Hana 159 176 135 136 145 177 154,67
100. Heligr Petr 139 143 159 181 169 160 158,50
101. Chládková Hana 159 143 160 147 145 113 144,50
102. Vohryzková Dáša 155 148 122 147 145 144 143,50
103. Vítková Jaroslava 129 147 118 162 173 131 143,33
104. Nosek Richard 134 160 202 144 177 143 160,00
105. Brzák Vlastimil 191 143 147 171 133 175 160,00
106. Kučírek František 147 133 162 137 168 181 154,67
107. Nováková Miluše 146 104 155 137 168 194 150,67
108. Breindlová Anna 190 125 123 137 190 137 150,33
109. Wehrberger Karel 183 159 129 135 203 113 153,67
110. Verbič Miroslav 135 176 133 190 168 95 149,50
111. Kubík Pavel 155 152 165 133 135 148 148,00
112. Talaš Vlastimír 133 188 140 151 111 164 147,83
113. Húšťavová Jana 165 119 134 134 141 132 137,50
114. Hošek Petr 139 142 145 148 138 158 145,00
115. Rameš Bohuslav 147 147 119 148 184 113 143,00
116. Vlčková Pavlína 121 149 94 156 150 126 132,67
117. Ďaďo Ján 173 169 153 93 143 144 145,83
118. Malý Ivan 182 167 154 168 160 166,20
119. Juřinová Josefína 108 78 90 94 117 75 93,67
ReBreindlová Anna 131 125 154 144 143 147 140,67
ReRadáš Petr 187 173 203 170 201 171 184,17
ReKocman Lukáš 142 158 186 124 152 216 163,00
ReBorovec Jiří 136 197 192 147 176 134 163,67
ReKulhánek Vratislav 153 212 212 200 196 194 194,50
ReŠefl Martin 220 165 185 176 170 263 196,50
ReBrzák Vlastimil 208 161 119 149 147 141 154,17
ReDrábek Aleš 194 179 159 152 196 205 180,83
ReBeštová Kateřina 220 223 203 193 180 212 205,17
ReNosková Pavla 183 196 202 162 174 248 194,17
ReŽabka Zdeněk 101 156 122 142 159 158 139,67
ReŽabka Zdeněk 126 153 129 109 115 166 133,00
ReVacek Pavel 174 129 167 194 162 134 160,00
ReGuič Boris 149 218 152 183 150 182 172,33
ReTypolt Pavel 181 163 145 167 183 156 165,83
ReŽabka Zdeněk 101 156 122 142 159 158 139,67
ReFleischmann Jan st. 168 195 190 192 211 184 190,00
ReHolub Vladislav st. 148 170 161 135 151 157 153,67
ReBárta Karel st. 156 224 196 238 165 163 190,33
ReČižinský Jaroslav 170 197 200 148 166 215 182,67
ReŠiroký Martin 192 196 246 193 238 213 213,00
ReJanovská Jana 168 193 165 115 153 156 158,33
ReJanovský Michal 109 144 170 125 98 130 129,33
ReRůžek Jan 170 176 160 151 204 240 183,50
ReŽabka Zdeněk 163 164 132 146 189 194 164,67
ReStulík Jiří 188 183 157 216 190 235 194,83
ReStulíková Dagmar 164 200 115 150 157 151 156,17
ReTomášek Pavel 155 192 192 130 165 212 174,33
ReKolářová Hana 159 123 138 155 113 118 134,33
ReKolář Jan st. 180 194 161 225 200 170 188,33
ReOpatrná Jana 138 143 183 255 171 164 175,67
ReNovotný Evžen 180 149 149 134 168 137 152,83
ReNovotná Soňa 172 143 145 152 110 157 146,50
ReSlavíková Kateřina 180 189 149 147 181 146 165,33
ReKulhánek Vratislav 197 201 146 170 189 214 186,17
ReBorovec Jiří 113 139 229 160 203 172 169,33
ReVyšín Jan 184 203 214 203 183 150 189,50
ReNovotný Evžen 127 145 136 161 124 144 139,50
ReNovotný Evžen 121 178 148 102 143 193 147,50
ReOliva Miroslav 279 188 171 202 202 158 200,00
ReChaloupka Václav 159 149 192 174 145 155 162,33
ReVyšín Jan 230 202 203 157 189 180 193,50
ReDvořáček Ladislav 148 179 166 183 151 156 163,83
ReKučírek František 142 158 148 163 144 159 152,33
ReHomola Lukáš 168 173 198 148 163 178 171,33
ReSpodniak Michal 185 215 232 158 238 190 203,00
ReHanusíková Blanka 144 215 225 161 170 187 183,67
ReVerbič Miroslav 122 142 147 147 149 128 139,17
ReLébrová Jana 198 187 173 189 180 185 185,33
ReHindrák Jiří 194 213 226 204 215 224 212,67
ReHanušová Dana 213 123 193 208 179 235 191,83
ReTabačko Martin 160 242 159 200 222 189 195,33
ReKulhánek Vratislav 176 212 204 236 157 244 204,83
ReJanovská Jana 173 145 188 177 168 144 165,83
RePindurová Jana 151 144 190 155 176 213 171,50
ReNováková Miluše 161 123 153 102 158 163 143,33
ReNovotná Soňa 123 133 109 144 111 126 124,33
ReŽabka Zdeněk 101 156 122 142 159 158 139,67

Krátké zprávy

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS