Prague Bowling Cup

Datum konání: 5. května 2011 - 7. května 2011 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prague Bowling Cup 2010-11
Články:
Prague Bowling Cup, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 202 216 190 245 268 246 211 225 208 215 221 210 224 221,62
2. Turina Jaroslav 223 202 192 193 223 197 224 193 200 223 221 225 156 205,54
3. Váradi Jakub 206 237 249 224 267 240 204 225 215 247 300 201 234,58
4. Mužík Michal 247 227 246 211 258 229 217 227 215 177 209 223,91
5. Kurzveil Jiří 227 253 190 201 236 226 213 279 258 238 203 229,45
6. Nováková Miluše 189 217 175 189 161 202 253 164 169 235 191 195,00
7. Čiperová Michaela 193 198 195 221 146 226 213 235 192 208 168 199,55
8. Holubčák Petr 223 191 200 155 227 237 222 216 192 226 161 204,55
9. Beštová Kateřina 211 201 202 223 186 192 238 147 191 212 200,30
10. Homola Lukáš 204 237 202 216 268 186 206 201 193 204 211,70
11. Mach Libor 188 185 253 300 167 184 187 188 222 187 206,10
12. Kutina Karel 193 188 226 197 202 269 206 170 214 210 207,50
13. Řezník Filip 181 169 168 192 228 243 150 147 221 237 193,60
14. Janovský Michal 159 193 213 177 212 191 199 167 175 199 188,50
15. Macek Jan 184 249 219 212 170 236 181 232 186 180 204,90
16. Loučka Michal 224 206 169 223 203 260 217 179 177 191 204,90
17. Pindurová Jana 179 193 189 187 175 190 201 174 152 197 183,70
18. Pivko Jan 184 194 211 181 205 182 175 170 214 139 185,50
19. Hindrák Jiří 238 204 203 235 219 202 193 192 199 171 205,60
20. Vopička Karel 147 215 214 256 257 223 182 216 159 193 206,20
21. Schön Viktor st. 204 199 191 157 193 221 180 152 160 183 184,00
22. Vacek Pavel 212 194 223 177 176 248 184 158 208 144 192,40
23. Bárta Karel st. 214 218 265 246 171 168 224 157 138 163 196,40
24. Žváček Petr 203 265 226 216 269 255 187 179 162 161 212,30
25. Čermák Pavel 179 203 241 263 249 224 226,50
26. Radáš Petr 190 255 185 203 199 186 203,00
27. Lanč Radek 221 197 201 157 215 214 200,83
28. Šperlová Lenka 194 206 157 187 236 183 193,83
29. Čižinský Jaroslav 234 190 182 177 221 198 200,33
30. Kulhánek Vratislav 222 185 218 180 171 214 198,33
31. Drábek Aleš 239 211 171 191 207 154 195,50
32. Bielski Pawel 192 178 205 180 223 223 200,17
33. Wasserrab Oldřich 160 211 188 182 183 228 192,00
34. Borovec Jiří 200 170 172 206 213 167 188,00
35. Havel Petr ml. 231 220 191 157 181 201 196,83
36. Marval Michal 229 160 181 226 191 209 199,33
37. Široký Martin 211 172 199 187 184 225 196,33
38. Vlasáková Gabriela 174 209 139 190 187 176 179,17
39. Fleischmann Jan st. 203 236 205 175 174 182 195,83
40. Žabka Zdeněk 249 176 201 189 176 170 193,50
41. Olarescu Jana 171 202 181 200 179 186 186,50
42. Soukup Libor 154 148 223 143 214 163 174,17
43. Dědič Dalibor 188 198 174 182 195 189 187,67
44. Florík David 177 184 203 179 183 199 187,50
45. Florík Petr 212 153 167 182 212 187 185,50
46. Dohnálek Stanislav 162 198 176 201 149 225 185,17
47. Kučírek František 217 146 199 167 197 185 185,17
48. Kreuzman Radek 170 182 185 177 224 167 184,17
49. Soukup Martin 132 168 145 193 195 211 174,00
50. Synek Aleš 218 214 175 181 171 174 188,83
51. Novotný Evžen 190 161 177 191 165 226 185,00
52. Kratochvílová Ivana 145 183 214 150 184 162 173,00
53. Zvěřina Michal 187 185 195 149 193 188 182,83
54. Karásek Petr 168 201 171 217 180 159 182,67
55. Čermáková Petra 212 180 144 213 156 201 184,33
56. Vojtíšek Jan 163 176 202 173 202 178 182,33
57. Vlčková Pavlína 160 161 140 182 226 164 172,17
58. Homola Ladislav 153 212 207 198 190 161 186,83
59. Brzák Vlastimil 244 191 178 159 179 167 186,33
60. Bešík Josef st. 204 139 214 134 204 202 182,83
61. Turyna Jiří 162 178 167 239 180 218 190,67
62. Oliva Miroslav 198 201 179 179 186 200 190,50
63. Vrážel Jiří st. 233 175 143 189 200 184 187,33
64. Kolářová Hana 204 147 202 179 181 156 178,17
65. Semerák Stanislav 211 216 177 169 156 192 186,83
66. Císařovský Stanislav 127 192 171 145 220 163 169,67
67. Šefl Martin 210 185 154 171 161 224 184,17
68. Běhal Jaroslav 243 193 207 113 160 144 176,67
69. Novotná Soňa 170 159 176 120 203 180 168,00
70. Szakosová Jana 152 148 175 183 168 182 168,00
71. Váchová Věra 173 182 184 193 191 156 179,83
72. Pádár Karel 147 145 182 161 195 225 175,83
73. Kolář Jan st. 159 244 170 206 157 190 187,67
74. Kopička Petr 244 199 145 179 189 147 183,83
75. Babka Jan 149 173 155 178 205 201 176,83
76. Opatrný Pavel 182 175 143 184 203 203 181,67
77. Štýs Jan 156 178 193 191 183 159 176,67
78. Guič Boris 185 168 148 213 152 189 175,83
79. Dvořáček Ladislav 177 168 187 160 172 202 177,67
80. Bergman Václav 203 150 165 165 178 163 170,67
81. Klouda Josef 160 190 164 168 185 172 173,17
82. Klein David 178 188 200 144 192 178 180,00
83. Štěpánek Martin 169 175 185 173 182 172 176,00
84. Janovská Jana 149 161 171 141 191 171 164,00
85. Schönová Jana 177 151 192 141 189 177 171,17
86. Voleráb Pavel 183 142 136 184 181 197 170,50
87. Breindlová Anna 155 170 175 164 189 170 170,50
88. Fencl Boris st. 201 180 191 157 150 167 174,33
89. Michalus Marta 175 198 136 169 196 172 174,33
90. Čenkovic Stanislav 126 181 201 189 113 220 171,67
91. Kožíšková Květoslava 194 171 147 152 175 179 169,67
92. Pivková Zdeňka 189 122 159 171 177 152 161,67
93. Sedláček Daniel 177 178 202 167 158 184 177,67
94. Spěvák Petr 188 183 150 173 162 148 167,33
95. Holub Vladislav st. 182 175 144 160 180 162 167,17
96. Stulík Jiří 202 151 151 196 173 169 173,67
97. Pádárová Ivana 172 186 125 150 199 165 166,17
98. Egert Jiří 160 178 170 203 170 149 171,67
99. Polívka Dalibor 138 170 179 183 200 160 171,67
100. Stulíková Dagmar 166 158 159 179 177 148 164,50
101. Kala Rostislav 198 186 210 140 156 155 174,17
102. Štýsová Bohdana 159 147 180 147 134 204 161,83
103. Černá Pavla 142 160 146 171 152 149 153,33
104. Hurych Lukáš 162 182 164 167 186 157 169,67
105. Koppová Martina 150 132 158 137 150 176 150,50
106. Szakos Oto 173 199 159 180 146 147 167,33
107. Opatrná Jana 145 188 153 159 149 124 153,00
108. Soukup Richard 167 144 166 159 171 160 161,17
109. Nejedlík Tomáš 109 116 144 134 159 146 134,67
110. Seidl Jiří 133 120 132 156 142 124 134,50
111. Kindl Karel ml. 147 114 109 142 126 138 129,33
ReČižinský Jaroslav 213 230 167 156 199 196 193,50
ReBrzák Vlastimil 212 170 227 151 151 155 177,67
ReBeštová Kateřina 210 151 188 170 227 204 191,67
ReKulhánek Vratislav 189 180 158 204 181 127 173,17
ReHavel Petr ml. 183 172 161 181 165 183 174,17
ReTuryna Jiří 182 172 183 188 167 214 184,33
ReBeštová Kateřina 188 188 218 213 213 191 201,83
ReŘezník Filip 178 203 197 131 176 190 179,17
ReČižinský Jaroslav 189 225 157 166 145 222 184,00
ReVopička Karel 192 178 185 197 181 180 185,50
ReHavel Petr ml. 215 169 165 225 167 195 189,33
ReBrzák Vlastimil 185 170 147 181 189 172 174,00
ReDrábek Aleš 167 189 172 196 204 155 180,50
ReVopička Karel 191 171 209 202 187 171 188,50
ReDrábek Aleš 217 219 190 199 152 160 189,50
ReBorovec Jiří 156 170 199 148 168 183 170,67
ReČiperová Michaela 168 171 195 227 226 184 195,17
ReBrzák Vlastimil 185 147 129 143 185 157 157,67
ReBárta Karel st. 225 241 194 191 165 196 202,00
ReŽabka Zdeněk 211 166 123 155 165 167 164,50
ReFleischmann Jan st. 172 174 192 165 201 189 182,17
ReVacek Pavel 190 213 185 210 187 200 197,50
ReGuič Boris 126 153 143 180 180 168 158,33
ReVlčková Pavlína 167 173 190 151 167 129 162,83
ReSynek Aleš 203 150 200 161 204 182 183,33
ReVojtíšek Jan 178 162 168 191 209 169 179,50
ReŽabka Zdeněk 218 213 171 130 151 155 173,00
ReWasserrab Oldřich 180 184 176 173 128 181 170,33
ReBrzák Vlastimil 144 146 173 161 184 139 157,83
ReNováková Miluše 165 143 152 162 168 167 159,50
ReFlorík Petr 170 180 203 159 193 187 182,00
ReNovotný Evžen 168 207 213 149 138 186 176,83
ReNovotná Soňa 184 192 138 149 169 156 164,67
ReKolářová Hana 169 171 184 151 157 169 166,83
ReKolář Jan st. 172 187 176 171 165 139 168,33
ReMarval Michal 213 168 190 177 195 201 190,67
ReJanovský Michal 153 180 210 199 157 169 178,00
ReŠtěpánek Martin 211 130 183 179 145 191 173,17
ReČenkovic Stanislav 150 170 146 164 190 185 167,50
ReJanovská Jana 158 170 155 189 149 159 163,33
ReŽabka Zdeněk 212 161 144 163 202 175 176,17
ReOliva Miroslav 189 171 137 171 214 135 169,50
ReKučírek František 157 142 188 165 200 155 167,83
ReBreindlová Anna 161 131 150 191 127 215 162,50
ReKulhánek Vratislav 188 202 182 145 160 145 170,33
ReLoučka Michal 233 255 215 157 151 189 200,00
ReBielski Pawel 202 199 188 190 188 187 192,33
ReVáradi Jakub 203 165 202 202 198 220 198,33
ReŠefl Martin 227 159 194 182 159 167 181,33
ReVrážel Jiří st. 185 160 163 210 208 193 186,50
ReHomola Ladislav 168 179 184 148 171 182 172,00
ReŠiroký Martin 165 178 226 188 234 186 196,17
ReHindrák Jiří 195 257 191 195 220 178 206,00
ReFencl Boris st. 129 182 122 215 167 179 165,67
RePindurová Jana 185 210 178 156 149 151 171,50
ReKratochvílová Ivana 145 200 181 158 124 137 157,50
ReOliva Miroslav 202 181 193 170 186 201 188,83
ReŽabka Zdeněk 162 153 207 177 247 143 181,50
ReKulhánek Vratislav 221 194 200 171 192 199 196,17
ReKlein David 163 169 192 116 160 199 166,50

Krátké zprávy

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS