Prague Bowling Cup

Datum konání: 5. ledna 2012 - 7. ledna 2012 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prague Bowling Cup 2011-12
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hanusíková Blanka 216 158 257 179 226 176 211 183 233 212 247 212 221 210,08
2. Včeliš Michal 191 237 256 256 201 254 257 207 225 202 203 236 146 220,85
3. Krňák Pavel 196 279 225 219 207 193 192 183 238 210 235 195 214,33
4. Lébrová Jana 227 183 201 177 180 163 171 233 224 247 188 190 198,67
5. Čermák Pavel 215 216 236 277 213 189 246 248 248 267 234 235,36
6. Koráb Jan 196 300 193 218 204 255 245 258 243 242 195 231,73
7. Hindrák Jiří 258 218 218 204 208 212 204 237 213 223 187 216,55
8. Stulík Jiří 258 227 187 244 218 194 247 237 193 189 163 214,27
9. Oliva Miroslav 204 245 245 233 209 193 178 221 225 205 215,80
10. Trčka Vladimír 178 191 207 204 211 237 196 225 169 197 201,50
11. Hurych Lukáš 236 201 197 198 256 237 193 186 197 236 213,70
12. Lorenc Jaroslav 229 218 244 276 267 195 242 204 169 207 225,10
13. Babka Jan 214 179 221 213 180 184 183 203 158 216 195,10
14. Ševčík Vlastimil 236 163 277 258 241 226 242 214 137 198 219,20
15. Synek Aleš 209 208 187 206 246 233 197 201 178 211 207,60
16. Císařovský Stanislav 201 157 230 180 166 205 149 202 159 204 185,30
17. Kožíšková Květoslava 137 236 154 172 159 223 210 227 140 164 182,20
18. Hřebík Lumír 184 194 212 205 233 179 195 160 210 152 192,40
19. Macek Jan 202 189 236 201 236 256 184 192 194 187 207,70
20. Kulhánek Vratislav 206 195 255 209 227 212 159 189 214 175 204,10
21. Kobal Bohdan 181 204 191 198 217 256 154 144 186 209 194,00
22. Brzák Vlastimil 222 192 198 183 290 185 180 169 208 155 198,20
23. Holubčák Petr 214 178 248 227 216 229 129 208 158 194 200,10
24. Kolářová Hana 159 154 203 201 189 170 157 159 162 157 171,10
25. Drábek Aleš 219 179 215 201 255 189 209,67
26. Lanč Radek 190 213 183 235 184 228 205,50
27. Mráček Petr 203 224 167 212 228 196 205,00
28. Bešík Josef st. 160 213 209 184 224 173 193,83
29. Mužík Michal 204 225 213 180 216 215 208,83
30. Růžek Jan 183 242 248 173 211 193 208,33
31. Bočan Josef 211 206 210 152 211 200 198,33
32. Soukup Richard 168 269 226 221 151 184 203,17
33. Rechtorik Milan 153 179 161 258 232 245 204,67
34. Kopička Petr 167 217 234 187 192 226 203,83
35. Plechata Tomáš 160 206 178 185 224 222 195,83
36. Vacek Pavel 215 209 212 183 205 190 202,33
37. Čižinský Jaroslav 200 174 203 184 216 232 201,50
38. Janovský Michal 196 205 246 149 174 194 194,00
39. Homola Lukáš 189 150 171 290 203 211 202,33
40. Žváček Petr 187 167 162 196 244 257 202,17
41. Fleischmann Jan ml. 157 243 181 210 188 174 192,17
42. Havel Petr ml. 188 201 202 239 152 194 196,00
43. Mach Libor 203 187 198 168 204 215 195,83
44. Homola Ladislav 148 203 179 234 141 269 195,67
45. Dyršmíd Roman 215 235 200 188 176 183 199,50
46. Wasserrab Oldřich 175 156 213 248 196 156 190,67
47. Jadrný Oldřich 225 173 218 166 196 182 193,33
48. Duchek René 190 215 200 189 184 158 189,33
49. Klein David 189 138 193 212 244 186 193,67
50. Bárta Karel st. 160 222 224 185 208 163 193,67
51. Dvořáček David 243 144 183 186 182 181 186,50
52. Florík David 189 172 202 225 179 151 186,33
53. Žabka Zdeněk 216 156 159 188 193 246 193,00
54. Větrovský Jaroslav 156 223 208 212 184 163 191,00
55. Florík Petr 186 164 158 203 212 192 185,83
56. Ruml David 193 191 166 192 163 199 184,00
57. Szakos Oto 145 203 163 199 212 211 188,83
58. Kolář Jan st. 191 203 190 191 189 178 190,33
59. Rain David 153 198 162 170 212 216 185,17
60. Šlechtický Michael 184 160 168 190 204 204 185,00
61. Typolt Pavel 157 171 211 183 224 152 183,00
62. Souček Roman 144 164 160 191 229 196 180,67
63. Šimánek Ladislav 168 202 257 194 134 180 189,17
64. Bittersmann Milan 200 172 165 167 192 197 182,17
65. Fencl Boris st. 171 157 224 171 170 182 179,17
66. Pindurová Jana 142 189 187 188 203 166 179,17
67. Dvořáček Ladislav 200 211 134 166 186 189 181,00
68. Borovec Jiří 198 174 213 189 138 170 180,33
69. Pádárová Ivana 141 217 158 185 200 191 182,00
70. Hanušová Dana 190 189 189 192 189 139 181,33
71. Polívka Dalibor 161 179 192 221 190 159 183,67
72. Nosek Richard 172 182 159 207 171 205 182,67
73. Hradil Vavřinec 138 177 187 200 193 177 178,67
74. Novotný Evžen 158 172 168 189 200 213 183,33
75. Voleráb Pavel 149 196 201 168 192 174 180,00
76. Pechar Miroslav 206 160 195 161 193 178 182,17
77. Větrovský Jaromír 153 179 175 142 160 222 171,83
78. Schönová Jana 181 158 169 168 181 168 170,83
79. Palma Zdeněk 113 122 213 164 189 228 171,50
80. Opatrná Jana 178 156 144 170 187 164 166,50
81. Kučírek František 179 170 144 162 161 186 167,00
82. Mička Daniel 202 185 212 166 181 168 185,67
83. Váchová Věra 142 179 148 225 224 146 177,33
84. Krňáková Šárka 188 174 160 164 175 176 172,83
85. Guič Boris 207 178 163 174 127 187 172,67
86. Novák Robert 163 185 141 211 212 165 179,50
87. Dědič Dalibor 149 192 210 168 191 166 179,33
88. Stulíková Dagmar 144 194 168 132 153 237 171,33
89. Kala Rostislav 138 173 197 190 204 199 183,50
90. Beštová Kateřina 182 215 172 157 141 185 175,33
91. Olarescu Jana 128 159 170 204 170 196 171,17
92. Pivko Jan 128 178 109 168 200 236 169,83
93. Jelínek Jan 148 190 141 186 174 189 171,33
94. Soukup Martin 169 148 186 195 176 151 170,83
95. Bergman Václav 171 172 152 181 169 162 167,83
96. Vrážel Jiří st. 159 155 208 180 164 194 176,67
97. Vohryzka Jaromír 142 184 202 179 171 170 174,67
98. Ladžov Alexandr 166 158 202 167 145 177 169,17
99. Schön Viktor st. 160 133 179 144 211 145 162,00
100. Slavíková Kateřina 149 161 149 202 148 179 164,67
101. Korynta Jan 142 189 200 164 143 136 162,33
102. Bělecký Jiří 168 183 196 132 137 180 166,00
103. Seidl Jiří 109 188 166 129 156 187 155,83
104. Klečka Jiří 170 177 178 134 147 158 160,67
105. Kuchta Pavel 149 187 194 182 123 156 165,17
106. Havlíček Zdeněk st. 184 117 132 161 179 143 152,67
107. Závladský Dušan 146 153 165 145 181 169 159,83
108. Závladská Svatava 151 169 143 155 202 137 159,50
109. Fryšová Věra 121 158 144 237 144 152 159,33
110. Klečka Vít 153 118 183 126 201 151 155,33
111. Vácha Jiří 156 212 134 159 147 182 165,00
112. Vopička Karel 211 158 151 155 178 164 169,50
113. Fleischmann Jan st. 181 211 138 176 133 158 166,17
114. Opatrný Pavel 160 165 154 149 147 190 160,83
115. Janovská Jana 140 138 138 163 183 157 153,17
116. Novotná Soňa 139 135 170 190 160 124 153,00
117. Chrpa Jindřich 150 175 183 176 121 135 156,67
118. Breindlová Anna 135 143 125 158 180 144 147,50
119. Jelínková Ivana 135 154 152 146 131 134 142,00
120. Nejedlík Tomáš 122 135 135 157 146 149 140,67
121. Hostaš Jan 135 147 139 111 173 170 145,83
122. Flegelová Dáša 112 109 156 153 173 154 142,83
123. Pechar Patrik 133 112 120 134 157 141 132,83
124. Rechtoriková Eva 128 104 167 116 144 136 132,50
125. Šnajderová Martina 93 116 153 126 123 156 127,83
126. Větrovská Jaroslava 118 119 109 105 146 105 117,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS