Prestige

Datum konání: 13. listopadu 2007 - 18. listopadu 2007 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige 07
Články:
Prestige 8, konečné výsledky

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Harbáček Petr 279 195 204 244 174 186 233 257 221,50
2. Uhlíř Jiří st. 222 202 235 233 190 202 235 193 214,00
3. Hubáček Aleš 187 195 224 242 167 179 299 199 211,50
4. Sádlík Vojtěch ml. 191 214 244 181 242 210 202 193 209,63
5. Spáčil Jan st. 222 205 192 205 203 224 182 189 202,75
6. Hindrák Jiří 162 233 257 185 149 212 237 180 201,88
7. Dolník Božetěch 187 246 189 233 197 179 160 218 201,13
8. Kutina Karel 194 171 192 195 200 277 180 192 200,13
9. Hladík Karel 201 242 232 227 161 198 141 195 199,63
10. Orálek Martin 175 208 175 182 167 211 258 208 198,00
11. Kabrhel Petr 165 164 203 176 234 210 205 214 196,38
12. Nosek Antonín 198 223 206 207 191 179 168 194 195,75
13. Včeliš Michal 211 201 171 176 168 213 233 190 195,38
14. Kabrhel Jiří 200 201 189 217 232 191 149 181 195,00
15. Loučka Michal 180 232 127 196 184 182 259 182 192,75
16. Matěj Zdeněk 213 198 192 157 196 206 192 184 192,25
17. Hanušová Dana 193 143 204 145 234 205 185 222 191,38
18. Režňák Michal 183 201 196 206 190 156 223 172 190,88
19. Unzeitig Martin 199 178 157 213 215 190 170 199 190,13
20. Vinklárek Pavel 167 166 191 177 215 204 205 190 189,38
21. Kunert Roman 203 201 186 179 177 201 180 188 189,38
22. Bešík Josef st. 214 141 188 179 214 201 165 202 188,00
23. Váradi Petr 155 187 181 180 174 216 198 201 186,50
24. Richter Michal 148 175 188 177 217 246 156 181 186,00
25. Kala Rostislav 212 165 192 158 183 229 171 176 185,75
26. Šlechtová Sylva 152 158 220 183 193 211 188 181 185,75
27. Čepelák Jan 178 213 228 180 172 222 144 148 185,63
28. Lébrová Jana 182 171 176 148 201 212 141 247 184,75
29. Vokrojová Marie 182 150 233 183 208 161 179 182 184,75
30. Rosenberger Jakub 246 169 188 197 173 179 156 169 184,63
31. Lank Ivan st. 218 214 183 164 194 198 183 123 184,63
32. Straková Irena 199 149 177 187 180 196 209 179 184,50
33. Žváček Petr 157 190 182 184 178 236 181 166 184,25
34. Harašta Jiří 153 190 203 183 190 201 166 188 184,25
35. Široký Martin 166 190 187 175 223 179 166 185 183,88
36. Deák Bohumil 182 140 201 170 223 214 187 149 183,25
37. Zvěřina Michal 196 199 179 198 183 198 169 143 183,13
38. Kopečný Jiří 181 187 187 198 183 170 205 153 183,00
39. Rodr Jaroslav 170 182 182 130 207 225 179 186 182,63
40. Semerák Stanislav 193 194 157 189 201 172 170 182 182,25
41. Lanč Radek 166 160 214 189 208 186 157 174 181,75
42. Marešová Jana 187 212 180 183 163 147 221 156 181,13
43. Brzica Rostislav 193 182 176 173 173 209 188 154 181,00
44. Talpa Marek 166 186 181 150 184 212 190 176 180,63
45. Koráb Jan 163 193 176 201 143 172 237 152 179,63
46. Uher Stanislav ml. 181 158 192 189 145 169 196 205 179,38
47. Veselý Milan 196 164 175 148 178 187 191 191 178,75
48. Otec Hanzlovská Petra 188 177 188 204 154 188 182 147 178,50
49. Hudcová Monika 201 182 210 168 205 144 183 133 178,25
50. Dědic Michal 152 179 171 183 183 199 203 156 178,25
51. Borovcová Tereza 197 165 192 198 151 170 188 163 178,00
52. Šefl Martin 179 160 177 190 124 187 202 200 177,38
53. Jedlička Václav 202 166 190 167 153 157 193 186 176,75
54. Koráb Pavel 210 221 167 139 170 151 172 173 175,38
55. Kulhánek Vratislav 170 204 145 192 160 177 181 174 175,38
56. Šípka Michal 159 178 233 162 176 131 194 157 173,75
57. Váradi Jakub 167 192 140 177 162 186 186 179 173,63
58. Pindurová Jana 181 180 197 162 162 146 202 156 173,25
59. Beštová Kateřina 163 182 214 168 170 167 190 130 173,00
60. Široký Luděk 156 178 170 170 146 189 178 188 171,88
61. Čižinský Jaroslav 163 157 184 174 171 157 180 187 171,63
62. Mlynář Ondřej 184 161 151 186 155 161 166 207 171,38
63. Daněk Antonín 191 141 173 147 186 179 181 173 171,38
64. Bílek Tomáš 186 179 184 169 168 128 167 190 171,38
65. Nováková Veronika 202 179 140 170 178 181 157 162 171,13
66. Kubín Filip 190 165 160 165 201 179 144 165 171,13
67. Deáková Eva 156 141 164 195 209 169 166 155 169,38
68. Mašatová Věra 179 161 163 175 166 186 181 138 168,63
69. Nosková Pavla 170 181 181 145 159 170 166 172 168,00
70. Přikrylová Lébrová Jana 145 186 168 167 134 141 234 167 167,75
71. Jelínek Michal 201 217 189 130 176 147 153 124 167,13
72. Podzimek Vladislav 154 160 154 180 143 153 191 199 166,75
73. Hlúch Tomáš 173 173 176 177 168 132 170 156 165,63
74. Kratochvíl Tomáš 153 162 175 181 178 165 153 155 165,25
75. Nováková Michaela 172 148 182 189 184 156 145 140 164,50
76. Gurovič Jaroslav 174 144 148 145 140 151 194 180 159,50
77. Foťko Matěj 155 125 189 159 165 151 183 147 159,25
78. Kratochvíl Lukáš 148 135 145 186 168 147 199 131 157,38
79. Nováčková Pavla 179 162 169 135 136 137 133 201 156,50
80. Morávková Vendula 187 152 174 140 120 170 168 132 155,38
81. Hanusíková Blanka 166 137 163 148 156 143 130 199 155,25
82. Uher Radovan 105 116 177 173 166 182 159 141 152,38
83. Radáš Petr 165 166 129 153 121 176 145 157 151,50
84. Rajchmanová Adéla 156 157 106 160 134 140 128 200 147,63
85. Uher Stanislav st. 133 148 131 127 131 131 148 134 135,38

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura