Prestige 2. turnaj - muži

Datum konání: 19. září 2013 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prestige 2013-2014
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vrážel Jiří 223 198 200 193 230 225 211,50
2. Harbáček Petr 223 148 191 226 203 197 198,00
3. Lorenc Jaroslav 183 188 198 224 197 197 197,83
4. Kutina Karel 170 221 235 237 180 143 197,67
5. Schůt Ladislav 201 162 213 183 203 206 194,67
6. Šimánek Ladislav 224 182 193 184 198 185 194,33
7. Mužík Michal 160 201 178 189 209 222 193,17
8. Hindrák Jiří 162 172 187 162 227 234 190,67
9. Homola Lukáš 175 191 214 169 191 201 190,17
10. Fleischmann Jan st. 183 157 166 213 187 225 188,50
11. Morávek Jaroslav 152 197 213 168 196 191 186,17
12. Macek Jan 187 190 200 189 140 201 184,50
13. Holanec Petr 201 207 202 161 144 180 182,50
14. Chládek Daniel 180 142 149 187 188 243 181,50
15. Severa Tomáš 194 173 179 184 159 198 181,17
16. Plechata Tomáš 185 180 142 179 177 222 180,83
17. Drábek Aleš 206 186 115 181 209 183 180,00
18. Polívka Dalibor 157 190 201 176 169 184 179,50
19. Kupecký Michal 189 129 185 212 165 191 178,50
20. Lanč Radek 210 183 186 147 184 161 178,50
21. Krňák Pavel 187 171 186 180 172 173 178,17
22. Babka Jan 204 148 166 190 187 172 177,83
23. Větrovský Jaroslav 174 188 156 211 175 161 177,50
24. Vopička Karel 196 191 180 162 131 193 175,50
25. Janovský Michal 139 144 210 149 233 171 174,33
26. Větrovský Jaromír 130 188 167 203 159 189 172,67
27. Růžička Jaroslav 159 142 182 126 215 204 171,33
28. Soukup Libor 167 168 166 193 167 167 171,33
29. Váradi Petr 158 178 162 186 197 142 170,50
30. Brendl Jiří 172 193 160 119 188 185 169,50
31. Rýdel Jan 163 195 138 226 154 129 167,50
32. Gruncl Josef 162 168 158 190 133 190 166,83
33. Široký Martin 159 173 152 178 173 166 166,83
34. Beran Jiří ml. 158 153 191 175 168 155 166,67
35. Brokeš František st. 166 167 188 161 170 148 166,67
36. Vavrla Zdeněk 186 166 172 146 170 160 166,67
37. Fifka Jaroslav 180 191 150 210 130 137 166,33
38. Sádlík Vojtěch ml. 175 165 167 165 149 177 166,33
39. Mráček Petr 124 173 165 171 186 175 165,67
40. Kalina David 146 155 177 171 153 162 160,67
41. Rameš Bohuslav 184 172 161 133 163 150 160,50
42. Ruml David 129 170 146 186 174 156 160,17
43. Žabka Zdeněk 147 169 157 167 148 166 159,00
44. Stulík Jiří 141 158 206 124 171 143 157,17
45. Erben Roman 150 169 161 149 175 135 156,50
46. Císařovský Stanislav 162 166 182 150 158 119 156,17
47. Jindřišek Milan 112 149 176 146 181 169 155,50
48. Vacek Pavel 143 165 174 162 135 147 154,33
49. Bleša Jiří 124 170 204 147 147 128 153,33
50. Slezák Luboš 154 151 161 157 134 159 152,67
51. Egert Jiří 160 114 137 175 110 191 147,83
52. Appeltauer Jiří 145 151 140 141 164 128 144,83
53. Burian Ivan 113 148 154 126 140 138 136,50

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019