Prestige 3. turnaj muži

Datum konání: 22. listopadu 2009 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige 09
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Harbáček Petr 170 277 221 213 263 232 229,33
2. Hindrák Jiří 176 230 228 237 214 220 217,50
3. Cifra Miroslav 182 214 235 239 230 189 214,83
4. Široký Martin 154 179 217 226 277 211 210,67
5. Mlynář Ondřej 181 171 202 226 213 269 210,33
6. Bílek Tomáš 180 214 268 178 183 235 209,67
7. Trčka Vladimír 176 201 215 189 212 253 207,67
8. Vrána Roman 231 200 246 195 200 168 206,67
9. Sádlík Vojtěch ml. 195 170 221 206 199 241 205,33
10. Váradi Jakub 211 200 203 194 220 189 202,83
11. Radáš Petr 170 215 189 182 257 189 200,33
12. Marval Michal 212 234 199 142 207 194 198,00
13. Kala Rostislav 176 204 140 197 220 244 196,83
14. Fleischmann Jan st. 199 162 184 179 299 154 196,17
15. Foťko Matěj 177 149 204 193 221 230 195,67
16. Kubín Filip 162 243 175 203 175 213 195,17
17. Mičánek Filip 135 182 182 237 194 224 192,33
18. Čermák Pavel 151 177 233 202 185 204 192,00
19. Kurka Zdeněk 215 235 146 181 177 194 191,33
20. Čepelák Josef 168 157 228 203 207 185 191,33
21. Rain David 166 183 137 228 179 246 189,83
22. Stulík Jiří 192 198 167 190 165 219 188,50
23. Ševčík Vlastimil 180 179 185 200 216 167 187,83
24. Lorenc Jaroslav 171 164 207 188 212 185 187,83
25. Lanč Radek 156 211 180 194 211 169 186,83
26. Karika Karel st. 173 144 198 215 210 177 186,17
27. Vrážel Jiří st. 176 204 176 192 184 178 185,00
28. Kolář Jan st. 164 204 200 189 171 178 184,33
29. Spáčil Jan st. 158 182 216 194 168 187 184,17
30. Lebeda František 175 167 167 176 179 231 182,50
31. Opatrný Pavel 155 214 176 203 187 160 182,50
32. Homola Lukáš 198 161 145 175 203 212 182,33
33. Novák Ondřej 174 185 176 170 176 204 180,83
34. Hubáček Aleš 196 187 188 171 149 189 180,00
35. Talpa Marek 158 153 162 188 194 215 178,33
36. Růžek Jan 190 184 172 175 153 187 176,83
37. Šimánek Ladislav 145 198 199 138 193 187 176,67
38. Brendl Jiří 167 167 133 161 215 212 175,83
39. Novák Robert 150 143 183 201 211 165 175,50
40. Široký Luděk 198 166 176 126 173 207 174,33
41. Mach Libor 185 203 153 173 173 158 174,17
42. Vopička Karel 130 155 186 177 181 215 174,00
43. Matějů Filip 188 164 195 159 161 170 172,83
44. Větrovský Jaromír 198 162 162 179 171 164 172,67
45. Kulhánek Vratislav 148 134 209 137 213 194 172,50
46. Postránecký Václav 133 196 178 212 150 166 172,50
47. Dvořáček Ladislav 151 203 164 202 148 166 172,33
48. Brzica Rostislav 176 142 186 164 179 187 172,33
49. Větrovský Jaroslav 187 184 164 162 166 169 172,00
50. Hübst Vladimír 141 156 221 210 167 133 171,33
51. Hurych Lukáš 144 152 203 222 140 166 171,17
52. Šimek Martin 202 170 180 185 126 161 170,67
53. Kozák Jiří 143 176 181 189 161 174 170,67
54. Váradi Petr 179 160 134 149 186 204 168,67
55. Kocman Lukáš 149 156 170 185 189 159 168,00
56. Macek Jan 170 145 158 168 150 211 167,00
57. Čepelák Jan 142 182 166 160 154 175 163,17
58. Borovec Jiří 135 140 155 178 197 169 162,33
59. Bárta Karel st. 150 204 154 121 175 169 162,17
60. Procházka Pavel 142 175 172 178 146 155 161,33
61. Plechata Tomáš 124 144 149 182 177 189 160,83
62. Mužík Michal 143 186 145 175 160 156 160,83
63. Řezník Miroslav 152 126 191 145 136 149 149,83
64. Kosař Tomáš 111 172 134 201 126 145 148,17
65. Bosman Oldřich 143 146 161 132 167 124 145,50
66. Janovský Michal 118 143 149 137 137 133 136,17

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS