Sprinter Cup

Datum konání: 23. února 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter Cup
Články:
Sprinter Cup, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Colon Josef 223 245 189 192 156 201,00 56
2. Rác Václav 237 217 174 226 157 202,20 55
3. Teame Habtegabriel 244 213 201 188 186 206,40 54
4. Čížek Daniel 227 182 170 207 140 185,20 53
5. Šarišský Jakub 164 215 200 219 141 187,80 52
6. Kolář Jan st. 199 210 227 189 185 202,00 51
7. Jiránek Filip 175 222 188 175 162 184,40 50
8. Malcová Gabriela 183 166 182 204 140 175,00 49
9. Kolářová Hana 159 227 168 170 149 174,60 48
10. Vrzal David 182 200 159 180 134 171,00 47
11. Liebichová Fantová Ingrid 179 188 170 186 164 177,40 46
12. Jirsa Miloš 216 184 181 148 121 170,00 45
13. Horáček Petr 202 192 181 201 157 186,60 44
14. Suchánková Miloslava 166 177 142 222 114 164,20 43
15. Jarovský Albert 215 166 175 218 159 186,60 42
16. Janočková Krystyna 171 165 161 210 148 171,00 41
17. Málková Lenka 189 170 187 150 133 165,80 40
18. Sýkorová Andrea 167 214 155 167 139 168,40 39
19. Seidl Michal 179 212 170 209 145 183,00 38
20. Straková Irena 184 168 192 180 145 173,80 37
21. Havelka Michal 170 162 229 146 135 168,40 36
22. Matějka Antonín 183 179 192 182 178 182,80 35
23. Schön Viktor st. 138 173 169 197 132 161,80 34
24. Marek Jakub 166 183 152 190 145 167,20 33
25. Sojka Petr 138 256 161 171 134 172,00 32
26. Nečas František 168 169 159 178 132 161,20 31
27. Květenský Vítězslav 158 168 152 222 126 165,20 30
28. Černá Pavla 184 163 178 159 153 167,40 29
29. Malec Jaromír st. 192 193 170 173 146 174,80 28
30. Mračko Tomáš 183 162 175 188 155 172,60 27
31. Korecký Michal 162 193 142 169 137 160,60 26
32. Slavíková Kateřina 175 175 182 146 140 163,60 25
33. Kleiman Martin 157 172 167 178 153 165,40 24
34. Hřebík Lumír 165 160 158 166 147 159,20 23
35. Korynta Jan 154 150 172 168 131 155,00 22
36. Brázda Bohumil 159 170 158 176 147 162,00 21
37. Javůrek Pavel 162 171 180 144 128 157,00 20
38. Štafa Pavel 170 173 140 183 133 159,80 19
39. Brůčková Kateřina 151 170 156 157 135 153,80 18
40. Obrusník Lukáš 203 176 164 142 131 163,20 17
41. Havlíček Zdeněk st. 160 160 149 166 149 156,80 16
42. Veselý Petr 166 133 171 161 133 152,80 15
43. Leiske Petr 142 146 158 198 142 157,20 14
44. Bočan Josef 180 189 152 173 115 161,80 13
45. Kopřiva Milan 148 170 159 158 133 153,60 12
46. Kvasnička Ondřej 150 177 153 180 145 161,00 11
47. Rácová Julie 134 154 160 151 124 144,60 10
48. Běhal Jaroslav 133 167 157 142 132 146,20 9
49. Schönová Jana 145 130 159 160 128 144,40 8
50. Včeliš Jaroslav 148 158 143 145 127 144,20 7
51. Vlček Josef 147 136 148 159 133 144,60 6
52. Bočanová Ivana 142 129 149 153 116 137,80 5
53. Sopková Irena 130 139 155 143 102 133,80 4
54. Menclová Otýlie 128 151 143 140 113 135,00 3
55. Semeráková Monika 145 122 134 140 112 130,60 2
56. Janovský Zdeněk 119 126 119 118 116 119,60 1

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/