Storm Open

Datum konání: 15. listopadu 2018 - 17. listopadu 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Storm Open
Články:
STORM open 200, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Soukup Libor 222 213 202 145 208 238 194 216 236 243 225 181 210,25 58
2. Synek Aleš 224 204 216 210 254 247 199 213 220,88 57
3. Nejezchleba Stanislav 180 196 254 199 196 236 201 191 206,63 56
4. Homola Lukáš 279 240 211 231 233 246 213 202 231,88 55
5. Prokop Zdeněk 170 211 156 179 178 165 196 141 210 183 176 195 180,00 54
6. Rain David 197 174 257 212 216 180 203 225 208,00 53
7. Kolář Jan st. 227 170 202 225 212 214 162 179 202 223 225 181 201,83 52
8. Kučírek František 178 159 206 157 159 155 164 174 154 205 159 193 171,92 51
9. Paračka Andrej 183 187 217 247 222 190 211 170 203,38 50
10. Vokrojová Marie 161 201 180 215 169 194 170 181 169 188 155 233 184,67 49
11. Košatová Renáta 180 161 213 153 200 155 195 169 203 180 182 167 179,83 48
12. Horáček Petr 164 248 201 216 178 184 192 220 200,38 47
13. Čermák Pavel 257 195 223 193 172 204 210 220 209,25 46
14. Čížek Daniel 231 170 209 214 204 189 221 172 168 219 175 201 197,75 45
15. Drábek Aleš 199 167 190 223 226 222 199 240 194 174 219 180 202,75 44
16. Vrážel Jiří st. 181 183 198 222 209 236 180 205 214 197 168 195 199,00 43
17. Bešík Josef st. 175 192 160 147 215 187 225 182 165 153 159 172 177,67 42
18. Míka Adam 194 189 187 167 186 197 204 212 172 146 185 181 185,00 41
19. Vacek Pavel 245 217 195 189 195 167 189 183 197,50 40
20. Sovová Alena 169 210 170 217 151 202 156 143 177,25 39
21. Dědič Dalibor 226 231 242 192 160 181 200 166 199,75 38
22. Závladská Svatava 193 212 213 202 178 161 157 194 188,75 37
23. Tětek Petr 152 209 225 202 190 172 203 176 155 171 166 189 184,17 36
24. Hřebík Lumír 183 174 190 156 178 170 191 186 179 141 128 177 171,08 35
25. Rác Václav 226 189 212 201 177 162 190 212 196,13 34
26. Květenský Vítězslav 186 196 169 201 151 134 187 189 176,63 33
27. Míka Miroslav 166 152 162 195 133 150 157 163 159,75 32
28. Závladský Dušan 192 179 180 200 203 179 159 162 181,75 31
29. Horák Ludvík 212 168 225 192 150 178 179 178 185,25 30
30. Polívka Dalibor 189 177 163 185 178 173 171 161 174,63 29
31. Slezák Luboš 155 245 185 208 147 204 151 171 183,25 28
32. Egert Jiří 197 171 167 203 158 138 166 181 172,63 27
33. Kunc Oto 147 179 200 213 147 155 174 167 172,75 26
34. Kassas Abdul 166 172 223 173 178 152 169 178 176,38 25
35. Štícha Bohumil 269 150 128 186 133 136 116 184 162,75 24
36. Florík Petr 211 185 215 201 203,00 23
37. Klepáček Adolf 180 185 198 221 196,00 22
38. Klepáček Mašková Yvona 170 172 184 168 173,50 21
39. Urbánek Jan 198 183 167 164 178,00 20
40. Malec Jaromír 192 190 200 167 187,25 19
41. Schön Viktor st. 167 168 201 141 169,25 18
42. Schönová Jana 143 143 203 148 159,25 17
43. Teame Habtegabriel 178 213 156 190 184,25 16
44. Malcová Gabriela 157 180 157 174 167,00 15
45. Jirsa Miloš 156 199 169 123 161,75 14
46. Kolářová Hana 167 173 153 151 161,00 13
47. Prokopová Dagmar 122 159 158 171 152,50 12
48. Suchánková Miloslava 147 138 160 168 153,25 11
49. Černík Vojtěch 205 177 155 174 177,75 10
50. Nováková Iva 138 159 168 137 150,50 9
51. Černíková Michaela 143 134 183 139 149,75 8
52. Guič Boris 162 172 156 187 169,25 7
53. Jedlička Jan 150 196 177 194 179,25 6
54. Novák Eduard 148 160 168 159 158,75 5
55. Černíková Karolína 157 126 166 158 151,75 4
56. Homola Ladislav 140 179 141 151 152,75 3
57. Tětková Lenka 130 124 149 146 137,25 2
58. Nosková Jitka 113 113,00 1
ReSynek Aleš 148 245 199 215 201,75
ReHoráček Petr 204 193 178 193 192,00
ReNejezchleba Stanislav 215 180 190 181 191,50
ReSoukup Libor 214 196 194 151 188,75
ReČížek Daniel 169 181 181 217 187,00
ReKassas Abdul 220 137 176 192 181,25
ReNejezchleba Stanislav 215 169 170 167 180,25
ReKolář Jan st. 154 214 176 174 179,50
ReEgert Jiří 196 179 190 153 179,50
ReRác Václav 185 152 172 205 178,50
ReTětek Petr 178 179 172 182 177,75
ReVrážel Jiří st. 196 175 177 155 175,75
ReKassas Abdul 136 173 208 181 174,50
ReSlezák Luboš 210 173 127 160 167,50
ReProkop Zdeněk 167 130 177 190 166,00
ReKučírek František 162 156 161 182 165,25
RePolívka Dalibor 155 185 162 149 162,75
ReKunc Oto 172 167 168 136 160,75
ReTětek Petr 167 137 138 197 159,75
ReKvětenský Vítězslav 143 139 139 153 143,50
ReŠtícha Bohumil 134 179 117 122 138,00
ReKolářová Hana 126 154 136 135 137,75
ReTětková Lenka 117 134 121 126 124,50

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Heřmánková Blanka
BC Tábor
Heřmánková Blanka

Heřmánková Blanka

BC Tábor

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Heřmánková Blanka
BC Tábor
Heřmánková Blanka

Heřmánková Blanka

BC Tábor

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Křížek Martin
1. BKS cen. Děčín
Křížek Martin

Křížek Martin

1. BKS cen. Děčín

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS