STORM Prague BC

Datum konání: 29. května 2014 - 31. května 2014 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
STORM Prague Bowling Cup
Články:
STORM Prague BC, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 191 161 232 200 193 257 248 204 247 214,78
2. Beštová Kateřina 193 216 216 180 242 204 202 182 234 207,67
3. Mužík Michal 233 191 150 234 276 226 220 183 238 216,78
4. Havel Petr ml. 215 170 186 188 192 242 219 178 233 202,56
5. Hindrák Jiří 247 218 203 197 180 179 212 199 216 205,67
6. Kolář Jan st. 212 173 255 192 190 195 213 257 146 203,67
7. Polívka Dalibor 202 222 170 214 168 201 186 181 230 197,11
8. Fleischmann Jan st. 249 173 224 189 194 191 178 175 234 200,78
9. Vacek Pavel 192 167 243 229 159 192 206 199 186 197,00
10. Holubčák Petr 175 193 219 179 187 218 182 200 216 196,56
11. Chládek Daniel 190 239 173 169 190 176 220 169 182 189,78
12. Prokůpková Alena 178 151 202 164 165 177 192 176 179 176,00
13. Lébrová Jana 200 175 168 195 200 197 201 180 171 187,44
14. Beran Jiří st. 187 202 194 214 168 188 192 214 154 190,33
15. Homola Lukáš 175 167 220 172 268 247 158 195 210 201,33
16. Janovský Michal 159 266 233 209 155 173 162 207 192 195,11
17. Egert Jiří 146 171 245 171 200 155 163 139 199 176,56
18. Florík Petr 180 211 181 154 213 191 190 170 158 183,11
19. Nováková Miluše 196 191 204 159 198 216 180 169 167 186,67
20. Švec Ladislav 182 168 194 254 168 174 204 182 132 184,22
21. Bobek Vlastimil 177 158 211 187 220 148 163 160 185 178,78
22. Mištera Karel 216 188 211 195 165 210 188 144 151 185,33
23. Nosek Richard 174 178 192 190 182 212 155 160 166 178,78
24. Krňák Pavel 220 142 214 200 218 203 189 198,00
25. Stulík Jiří 180 178 183 246 138 214 189,83
26. Růžek Jan 151 208 189 162 277 188 195,83
27. Větrovský Jaroslav 211 161 243 158 166 202 190,17
28. Kutina Karel 194 192 192 225 164 203 195,00
29. Verbič Miroslav 178 169 208 223 167 163 184,67
30. Hřebík Lumír 207 151 148 164 233 139 173,67
31. Mička Daniel 189 201 179 184 193 215 193,50
32. Kuchta Pavel 177 190 171 224 186 171 186,50
33. Kučírek František 147 206 154 166 152 203 171,33
34. Vrážel Jiří st. 180 198 203 180 183 185 188,17
35. Větrovský Jaromír 160 190 167 183 167 160 171,17
36. Ruml David 192 168 210 199 169 159 182,83
37. Drábek Aleš 200 171 179 191 193 192 187,67
38. Mach Libor 195 165 205 161 195 201 187,00
39. Květenský Vítězslav 172 162 154 162 216 158 170,67
40. Prokůpek Pavel 200 190 137 195 177 191 181,67
41. Vondra Josef 146 213 206 160 188 159 178,67
42. Typolt Pavel 188 183 186 180 207 156 183,33
43. Uher Dušan 213 190 140 168 157 183 175,17
44. Schön Viktor st. 160 167 164 212 176 136 169,17
45. Oliva Miroslav 166 194 188 204 166 186 184,00
46. Wasserrab Oldřich 166 149 178 223 173 198 181,17
47. Turina Jaroslav 170 176 190 173 203 186 183,00
48. Žabka Zdeněk 190 211 154 168 203 156 180,33
49. Rechtorik Milan 179 193 200 156 178 176 180,33
50. Bělecký Jiří 163 165 181 204 170 171 175,67
51. Borovec Jiří 154 193 166 192 169 170 174,00
52. Olarescu Jana 177 193 162 179 152 192 175,83
53. Bílek Miroslav 167 191 160 177 181 166 173,67
54. Pechar Patrik 172 181 191 167 170 158 173,17
55. Stulíková Dagmar 136 161 148 176 176 214 168,50
56. Marouš Martin 145 172 189 158 177 161 167,00
57. Soukup Libor 147 146 190 212 165 182 173,67
58. Souček Roman 155 157 211 188 135 184 171,67
59. Fryšová Věra 179 142 190 185 149 172 169,50
60. Kupecký Michal 156 193 218 127 194 182 178,33
61. Semerák Stanislav 168 173 178 145 203 200 177,83
62. Kocmanová Jana 170 175 140 160 165 202 168,67
63. Talaš Vlastimír 181 157 146 174 162 156 162,67
64. Krňáková Šárka 146 129 182 182 179 189 167,83
65. Synek Aleš 177 164 171 174 185 203 179,00
66. Homola Ladislav 159 168 172 189 221 127 172,67
67. Slezák Luboš 190 158 150 167 182 149 166,00
68. Guič Boris 176 174 146 174 171 150 165,17
69. Šimánek Ladislav 178 181 164 160 151 198 172,00
70. Fleischmann Jan ml. 198 165 132 134 152 167 158,00
71. Adamec Petr 126 145 155 162 188 172 158,00
72. Janovská Jana 164 143 137 150 139 151 147,33
73. Kolářová Hana 139 146 133 157 152 127 142,33
ReRuml David 197 138 181 157 128 170 161,83
ReDrábek Aleš 241 154 191 168 154 134 173,67
ReHavel Petr ml. 223 182 194 179 181 193 192,00
ReStulík Jiří 197 237 178 160 167 170 184,83
ReBeštová Kateřina 199 171 249 182 227 220 208,00
ReTypolt Pavel 144 185 170 178 131 179 164,50
ReFleischmann Jan st. 208 231 192 223 173 172 199,83
ReEgert Jiří 151 181 173 170 172 148 165,83
ReGuič Boris 173 184 139 163 135 119 152,17
ReVacek Pavel 154 165 192 193 137 171 168,67
ReBeran Jiří st. 187 202 194 214 168 188 192,17
ReHavel Petr ml. 217 180 223 180 181 183 194,00
ReSlezák Luboš 143 198 169 180 180 111 163,50
ReRechtorik Milan 157 174 190 183 181 195 180,00
ReOlarescu Jana 158 192 170 153 170 180 170,50
ReKvětenský Vítězslav 167 143 172 137 143 194 159,33
ReBeran Jiří st. 211 191 175 214 199 159 191,50
ReTalaš Vlastimír 136 171 161 171 173 127 156,50
ReFlorík Petr 151 182 157 178 183 177 171,33
ReMička Daniel 178 158 168 157 223 166 175,00
ReSynek Aleš 188 168 154 169 187 194 176,67
ReKolář Jan st. 200 157 217 184 214 244 202,67
ReŽabka Zdeněk 189 155 166 171 140 154 162,50
ReWasserrab Oldřich 165 202 156 171 182 189 177,50
ReKvětenský Vítězslav 208 123 164 166 183 149 165,50
ReKrňáková Šárka 175 166 163 189 126 171 165,00
ReJanovská Jana 147 119 136 129 188 132 141,83
ReKučírek František 166 149 187 157 203 162 170,67
ReŠvec Ladislav 182 172 140 150 222 222 181,33
ReNováková Miluše 180 193 166 184 205 170 183,00
ReFryšová Věra 159 175 163 147 150 134 154,67
ReJanovský Michal 177 189 222 166 259 152 194,17
ReBobek Vlastimil 172 142 177 188 211 161 175,17
ReŠvec Ladislav 182 190 185 191 191 184 187,17
ReSoukup Libor 158 180 202 124 212 159 172,50
ReVondra Josef 158 147 158 151 160 177 158,50
ReKocmanová Jana 153 191 181 138 138 197 166,33
ReChládek Daniel 148 181 165 205 171 190 176,67
ReTurina Jaroslav 206 165 161 142 181 176 171,83
ReKuchta Pavel 168 154 166 166 167 179 166,67
ReKučírek František 144 192 154 181 168 169 168,00
ReRuml David 146 161 165 208 173 190 173,83
RePolívka Dalibor 183 186 196 178 229 190 193,67
ReDrábek Aleš 212 202 169 183 146 183 182,50
ReVrážel Jiří st. 134 174 133 174 166 258 173,17
ReOliva Miroslav 172 149 145 160 202 192 170,00
ReBílek Miroslav 156 187 160 167 161 148 163,17

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS