Storm Prague Cup

Datum konání: 24. listopadu 2022 - 26. listopadu 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 12. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 238 256 206 208 207 250 233 212 244 198 225,20 68
2. Liebich Tomáš 144 202 188 258 199 188 179 194 172 203 214 216 196,42 67
3. Rác Václav 191 199 216 203 216 219 201 275 210 213 214,30 66
4. Homola Lukáš 170 201 188 209 179 197 191 171 219 168 235 182 192,50 65
5. Vacík Matěj 257 235 201 191 203 176 182 235 197 215 209,20 64
6. Vacek Tomáš 202 244 218 187 224 186 220 180 202 201 206,40 63
7. Kolář Jan st. 245 206 229 193 179 215 203 215 184 201 207,00 62
8. Kunc Oto 149 198 169 203 166 124 197 192 256 180 158 189 181,75 61
9. Krňák Pavel 163 187 232 178 226 234 200 202 178 234 177 189 200,00 60
10. Hindrák Jiří 181 181 224 188 226 191 195 194 190 194 196,40 59
11. Trojek Ondřej 204 204 221 194 215 165 183 214 190 189 197,90 58
12. Rácová Julie 207 135 197 189 182 169 233 178 189 148 182,70 57
13. Slavíková Kateřina 152 207 189 138 150 201 176 191 168 174 174,60 56
14. Jiránek Filip 167 178 177 177 157 247 208 206 172 177 186,60 55
15. Enders Richard 195 174 164 191 199 154 222 144 156 184 178,30 54
16. Procházka Aleš JČ 183 211 182 222 235 203 193 156 198,13 53
17. Mojka David 179 168 167 189 227 235 190 183 189 135 186,20 52
18. Brázda Bohumil 169 211 170 199 165 140 184 158 189 117 170,20 51
19. Janočková Krystyna 163 144 138 150 174 157 172 163 157,63 50
20. Beštová Kateřina 160 177 175 188 188 175 151 197 176,38 49
21. Horáček Petr 168 171 197 196 211 190 157 206 187,00 48
22. Pouzar Rudolf 170 174 159 196 144 189 163 178 171,63 47
23. Polívka Dalibor 221 179 184 201 150 142 156 161 174,25 46
24. Janošcová Kateřina 168 178 194 186 162 202 144 167 175,13 45
25. Muránsky Daniel 115 167 193 199 159 219 148 153 169,13 44
26. Málková Lenka 157 167 194 189 182 174 125 165 169,13 43
27. Matějka Antonín 187 155 180 181 141 185 143 169 167,63 42
28. Čermák Pavel 236 158 237 185 169 191 148 166 186,25 41
29. Meluzinová Adéla 139 170 148 143 155 170 127 146 149,75 40
30. Marek Jakub 157 146 193 174 179 174 148 133 163,00 39
31. Mach Libor 169 184 236 154 172 167 180,33 38
32. Bočanová Ivana 155 148 178 177 180 124 160,33 37
33. Gurgul Lukáš 158 189 149 188 219 138 173,50 36
34. Jarovský Albert 164 170 169 152 202 210 177,83 35
35. Květenský Vítězslav 172 157 158 137 148 169 156,83 34
36. Straková Irena 152 171 145 181 162 194 167,50 33
37. Egert Jiří 146 141 139 192 135 174 154,50 32
38. Kolářová Hana 185 181 147 143 134 125 152,50 31
39. Žáčková Pavla 163 131 165 140 161 137 149,50 30
40. Štícha Bohumil 156 163 139 201 165 114 156,33 29
41. Černíková Karolína 138 148 148 139 172 147 148,67 28
42. Nečas František 163 146 156 159 123 135 147,00 27
43. Liebichová Fantová Ingrid 155 145 161 158 124 161 150,67 26
44. Marval Jiří 169 137 149 156 133 159 150,50 25
45. Novák Jakub 179 156 130 144 158 144 151,83 24
46. Mička Daniel 155 200 175 149 160 144 163,83 23
47. Bočan Josef 174 139 121 168 190 188 163,33 22
48. Soukup Libor 105 182 184 129 180 150 155,00 21
49. Mlynář Eduard 133 134 132 141 156 153 141,50 20
50. Homola Ladislav 104 166 176 146 152 128 145,33 19
51. Mareš Michal 159 124 161 175 169 162 158,33 18
52. Vrážel Jiří st. 128 158 131 166 206 166 159,17 17
53. Čížek Daniel 118 196 113 198 124 160 151,50 16
54. Schönová Jana 126 133 144 156 131 138 138,00 15
55. Voral Luboš 181 158 102 150 148 148 147,83 14
56. Míka Miroslav 170 115 138 147 132 124 137,67 13
57. Jirků Ladislav 169 146 113 156 191 161 156,00 12
58. Šimůnek Pavel st. 153 145 189 161 144 113 150,83 11
59. Vojtíšek Erik 135 153 147 112 145 159 141,83 10
60. Makovec Jaromír 119 144 154 139 160 144 143,33 9
61. Štulc Jan 105 159 126 170 147 141 141,33 8
62. Sova Petr 192 132 130 158 155 120 147,83 7
63. Černík Vojtěch 173 114 162 152 140 152 148,83 6
64. Honomichlová Martina 110 102 203 92 114 152 128,83 5
65. Korecký Michal 139 143 124 113 119 138 129,33 4
66. Lacko Lukáš 114 153 140 133 73 164 129,50 3
67. Schön Viktor st. 102 103 163 127 112 128 122,50 2
68. Dobiáš Michal 102 160 116 134 135 117 127,33 1
ReRác Václav 185 204 213 204 183 189 196,33
ReKolář Jan st. 247 189 202 189 177 147 191,83
ReHoráček Petr 139 182 160 266 183 193 187,17
ReVacek Tomáš 153 131 203 203 169 199 176,33
ReČermák Pavel 196 163 153 200 147 196 175,83
ReHindrák Jiří 173 174 154 162 168 211 173,67
ReBeštová Kateřina 143 168 176 216 183 141 171,17
RePouzar Rudolf 156 162 147 203 170 188 171,00
ReBrázda Bohumil 140 178 183 184 179 158 170,33
ReJanošcová Kateřina 160 214 218 159 148 118 169,50
ReSlavíková Kateřina 114 211 169 165 138 144 156,83
ReMálková Lenka 119 145 139 163 181 183 155,00
ReKolářová Hana 159 148 159 153 145 124 148,00
ReJirků Ladislav 160 119 181 135 147 144 147,67
ReŽáčková Pavla 123 125 127 158 210 140 147,17
ReMuránsky Daniel 130 137 116 161 154 172 145,00
ReMarek Jakub 118 108 128 122 198 182 142,67

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 7. turnaje Prestige Tour 2022/23

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190, nejlepší seniorka - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 7. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vacek Tomáš
Bowling Hluboká
Vacek Tomáš

Vacek Tomáš

Bowling Hluboká

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Vítězka 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/