Třinecká devítka

Datum konání: 23. února 2020 Místo: GAJA centrum Třinec

Informace k turnaje

Kontakt:
Bittala Petr
Telefon:
724 438 356
Email:
bittala.petr@tiscali.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Třinecká devítka
Články:
Třinecká devítka, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Pagiela Aleksandra 235 168 260 235 202 253 225,50 38
2. Cienciala Jakub 169 175 234 276 231 246 221,83 37
3. Stabik Artur 243 200 231 184 240 232 221,67 36
4. Malenda Richard 172 197 229 286 236 180 216,67 35
5. Cieslar Radoslav 229 196 211 222 211 228 216,17 34
6. Burdová Radka 166 241 250 192 240 175 210,67 33
7. Bittalová Anna 188 300 153 220 211 179 208,50 32
8. Kubát Tomáš 181 166 231 244 219 201 207,00 31
9. Bittala Petr 184 203 177 135 245 280 204,00 30
10. Pawlik Dalibor 162 243 211 194 150 256 202,67 29
11. Ježek Jan ml. 196 231 126 224 216 222 202,50 28
12. Kowalski Zbigniew 267 169 200 249 172 155 202,00 27
13. Valíčková Beata 149 161 212 239 219 196 196,00 26
14. Milerski Roman 200 197 239 184 201 141 193,67 25
15. Kajzar Tomáš 221 188 167 152 200 230 193,00 24
16. Smilowski Daniel 141 162 211 228 233 175 191,67 23
17. Kokurowski Zygmunt 203 167 174 166 197 224 188,50 22
18. Vlachovičová Sylvie 213 215 228 148 175 146 187,50 21
19. Bojko Lubomír ml. 165 180 189 175 198 189 182,67 20
20. Smilowski Česlav 231 178 192 157 182 146 181,00 19
21. Csikán Josef Jan 158 139 190 266 163 163 179,83 18
22. Vlachovič Josef 212 204 149 174 170 156 177,50 17
23. Valíček Petr 133 161 181 181 174 221 175,17 16
24. Zowada Tomáš 136 191 147 190 181 201 174,33 15
25. Tracziekiewicz Rafal 178 182 198 138 200 144 173,33 14
26. Garbulinský Petr 156 166 216 151 163 167 169,83 13
27. Pagiela Roman 157 157 180 148 163 202 167,83 12
28. Zmijka Filip 178 175 155 197 100 192 166,17 11
29. Navrátil Rostislav 162 217 146 172 165 133 165,83 10
30. Mašlanka Mateusz 128 144 155 147 230 187 165,17 9
31. Valíčková Agáta 134 198 150 169 165 169 164,17 8
32. Cwik Petr 185 133 176 180 150 149 162,17 7
33. Hanousek Martin 144 176 228 118 114 148 154,67 6
34. Dudzik Michal 157 190 155 132 134 131 149,83 5
35. Krywda Rudolf 139 128 91 171 185 142 142,67 4
36. Očadlík Miroslav 133 139 140 185 145 102 140,67 3
37. Horeličan Robert 98 227 144 134 140 94 139,50 2
38. Bocek Marek 97 122 129 166 132 161 134,50 1

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč leden 2023

Straková Irena
Strike
Straková Irena

Straková Irena

Strike

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden 2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden 2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden 2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden 2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/