VychLeas Pardubice Bowling Cup

Datum konání: 31. března 2007 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
VychLeas Pardubice Bowling Cup
Články:
Vychleas Pardubice BC 2007, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Franc Jaroslav 185 257 161 217 225 234 203 217 234 200 255 245 219,42
2. Rodr Jaroslav 246 216 204 227 225 196 210 276 207 212 208 237 222,00
3. Lébrová Jana 178 179 213 214 191 225 175 205 223 243 210 268 210,33
4. Lipš Martin 247 226 215 223 225 243 213 236 258 199 215 197 224,75
5. Gurovič Jaroslav 248 193 218 183 258 257 203 187 223 248 222 208 220,67
6. Čižinský Jaroslav 247 267 199 160 157 202 237 202 220 233 183 213 210,00
7. Marešová Jana 257 227 221 206 258 207 254 199 178 160 222 268 221,42
8. Kutina Karel 279 214 183 224 227 238 212 238 185 169 210 234 217,75
9. Felgr Jaroslav 221 183 213 232 222 257 199 181 189 254 214 206 214,25
10. Hanušová Dana 190 223 183 198 181 176 168 217 169 257 206 176 195,33
11. Koráb Jan 215 221 234 163 202 239 191 199 208 210 199 181 205,17
12. Mužík Michal 245 194 182 166 194 149 208 220 237 190 167 164 193,00
13. Čermáková Petra 177 210 201 245 215 224 157 192 205 242 183 204 204,58
14. Hindrák Jiří 260 205 235 196 257 167 225 183 172 195 192 206 207,75
15. Sládek Michal 238 254 182 195 232 243 182 205 216 179 178 212 209,67
16. Pořízka Vojtěch 169 167 205 184 223 194 166 216 215 150 202 222 192,75
17. Zeman Jan 196 234 203 249 192 228 225 169 171 191 194 205 204,75
18. Prediger Jiří 189 232 191 242 236 223 157 215 194 200 202 181 205,17
19. Moravec David 200 159 171 214 186 246 158 176 214 238 156 197 192,92
20. Čiperová Michaela 166 174 194 172 203 210 206 167 194 189 184 194 187,75
21. Vokrojová Marie 161 168 202 198 168 173 210 164 198 181 187 189 183,25
22. Lank Ivan st. 172 228 192 181 170 223 202 221 143 199 171 192 191,17
23. Spodniak Michal 220 211 205 194 195 255 184 210 211 191 141 181 199,83
24. Otec-Hanzlovská Petra 191 173 234 186 180 226 176 179 172 203 171 215 192,17
25. Beštová Kateřina 157 210 225 182 194 189 160 168 190 213 187 195 189,17
26. Podzimek Vladislav 231 189 245 205 266 200 169 197 170 188 181 206 203,92
27. Síbrtová Olga 161 225 224 181 170 161 168 148 171 192 230 200 185,92
28. Šlechtová Sylva 194 213 158 188 171 193 201 165 167 170 213 192 185,42
29. Wehrberger Karel 154 202 259 255 216 227 151 166 182 200 184 193 199,08
30. Sahula Lubomír ml. 136 192 205 204 212 174 168 200 180 137 181 199 182,33
31. Zelinka Jan 204 163 200 194 158 236 155 157 198 178 177 189 184,08
32. Široký Martin 176 224 156 181 171 182 172 191 164 204 172 151 178,67
33. Vojtíšek Jan 180 210 224 187 171 222 210 174 176 157 149 181 186,75
34. Kovaříček Jaroslav 220 216 225 138 220 167 175 171 182 154 166 178 184,33
35. Šmídová Kateřina 204 165 149 208 160 159 166 165 178 166 168 153 170,08
36. Malá Jitka 146 201 172 164 189 190 141 139 196 182 156 163 169,92
37. Váradi Jakub 175 254 212 217 211 239 218,00
38. Kopečný Jiří 245 231 230 177 202 180 210,83
39. Loučka Michal 224 180 223 223 203 223 212,67
40. Brzica Rostislav 222 203 195 225 224 203 212,00
41. Fleischmann Jan st. 178 150 222 196 266 255 211,17
42. Semerák Bohuslav 222 198 211 171 238 205 207,50
43. Šimánek Ladislav 213 192 209 223 183 236 209,33
44. Krucký Vladimír 137 233 201 196 255 225 207,83
45. Semerák Stanislav 244 205 244 191 156 184 204,00
46. Veselý Milan 234 225 172 221 207 182 206,83
47. Navrátil Zdeněk 231 205 210 180 202 206 205,67
48. Malý Ivan 182 172 220 198 219 225 202,67
49. Kolka Jan 194 238 187 175 170 214 196,33
50. Sádlík Vojtěch ml. 233 182 205 258 191 152 203,50
51. Tezner Milan 195 219 153 191 212 221 198,50
52. Kurka Zdeněk 173 169 245 206 193 202 198,00
53. Sahula Lubomír st. 207 168 158 259 182 183 192,83
54. Zvěřina Michal 188 213 177 191 245 167 196,83
55. Egert Jiří 202 225 182 207 188 167 195,17
56. Kratochvíl Tomáš 149 222 197 203 179 174 187,33
57. Kolka Josef 223 186 199 211 167 178 194,00
58. Žváček Petr 177 222 203 204 167 145 186,33
59. Zelinka Zdeněk 185 205 180 178 161 146 175,83
60. Čech Jaromír 217 188 200 159 160 198 187,00
61. Dohnálek Stanislav 148 209 223 187 175 167 184,83
62. Zelený Michal 199 193 205 197 177 141 185,33
63. Ševčík Vlastimil 205 193 198 216 202 144 193,00
64. Kubín Filip 203 193 192 222 159 187 192,67
65. Barvínek Jakub 198 137 148 192 193 168 172,67
66. Bešík Josef st. 187 235 160 182 159 179 183,67
67. Dvořáček David 164 149 186 232 209 149 181,50
68. Foťko Michal 157 191 174 178 198 190 181,33
69. Záhon Jozef 167 213 161 169 189 188 181,17
70. Foťko Matěj 183 181 180 177 162 212 182,50
71. Tichý Martin 180 192 170 183 215 153 182,17
72. Harašta Jiří 182 167 190 194 169 183 180,83
73. Runštuk Richard ml. 161 156 209 189 180 189 180,67
74. Fechtner Jan 209 178 167 164 159 181 176,33
75. Kulhánek Vratislav 184 226 198 130 140 159 172,83
76. Kratochvíl Lukáš 194 195 177 167 198 134 177,50
77. Prorok Michal 145 216 213 147 191 152 177,33
78. Barvínek Lukáš 157 159 178 156 179 167 166,00
79. Kučírek Tomáš 165 170 180 177 183 178 175,50
80. Kobal Bohdan 171 192 194 133 194 210 182,33
81. Vařeka Zdeněk 185 202 141 158 177 159 170,33
82. Šefl Martin 247 183 207 133 216 103 181,50
83. Váradi Petr 204 146 186 202 197 149 180,67
84. Zeman Stanislav 193 151 182 172 187 166 175,17
85. Mach Libor 156 201 157 179 185 201 179,83
86. Loučková Isabella 191 140 134 159 152 199 162,50
87. Barvínek Aleš 147 193 212 178 184 161 179,17
88. Síbrt Ivan 196 157 194 192 196 139 179,00
89. Malíček Dušan 179 162 170 213 163 151 173,00
90. Mazal Libor 158 167 211 159 128 202 170,83
91. Synek Aleš 174 180 155 169 178 161 169,50
92. Dohnálek Pavel st. 151 185 207 188 140 127 166,33
93. Koráb Pavel 208 179 144 148 149 192 170,00
94. Bešíková Romana 174 170 194 161 133 163 165,83
95. Barvínek Zdeněk 191 148 187 190 176 151 173,83
96. Dobra Jan 174 173 159 133 141 209 164,83
97. Voleráb Pavel 159 196 183 175 163 165 173,50
98. Drahoš Tomáš 146 206 168 171 168 128 164,50
99. Urban Radek 188 171 174 185 161 158 172,83
100. Hanusíková Blanka 190 163 170 115 173 170 163,50
101. Tichá Michaela 125 130 201 173 167 136 155,33
102. Talpa Marek 140 143 168 144 188 149 155,33
103. Koumar Miroslav 182 176 156 167 176 144 166,83
104. Milčík Milan 146 208 161 140 149 123 154,50
105. Fryšová Erika 128 156 124 167 173 177 154,17
106. Lanč Radek 159 161 181 201 157 165 170,67
107. Lukeš Vladimír 134 192 179 168 159 161 165,50
108. Kurzveil Jiří 201 125 181 189 144 149 164,83
109. Jelínek Luboš 166 186 155 172 147 138 160,67
110. Chaloupka Jaroslav 169 149 187 163 191 125 164,00
111. Beer David 154 158 153 155 157 193 161,67
112. Pekařová Hana 155 159 115 171 165 192 159,50
113. Matěj Zdeněk 138 163 192 161 164 191 168,17
114. Čížek Petr 168 150 138 177 156 171 160,00
115. Leinweber Petr 136 211 145 144 166 149 158,50
116. Loučková Darina 170 178 156 138 158 132 155,33
117. Kučírek František 174 128 161 152 148 180 157,17
118. Machata Martin 135 177 156 184 144 139 155,83
119. Foršt Hubert 173 127 151 133 158 180 153,67
120. Krucká Jiřina 169 147 129 120 149 159 145,50
121. Moravcová Lenka 135 155 166 135 136 145 145,33
122. Lichý Petr 157 153 131 183 114 162 150,00
123. Šimková Dagmar 123 166 145 141 183 158 152,67
124. Vrábel Stanislav 164 138 125 167 148 168 151,67
125. Lichý Jan 139 156 155 188 141 131 151,67
126. Široký Luděk 161 120 145 166 159 141 148,67
127. Mikeš Václav 168 139 123 145 169 148 148,67
128. Fechtner Tomáš 118 166 128 147 115 176 141,67
129. Vaníček Kamil 127 137 164 127 142 150 141,17
130. Otčenášek Jaroslav 117 98 142 122 134 117 121,67
ReBeštová Kateřina 233 173 165 178 181 190 186,67
ReBešík Josef st. 161 123 150 167 186 195 163,67
ReBrzica Rostislav 246 210 205 221 186 203 211,83
ReEgert Jiří 175 169 201 190 194 143 178,67
ReHindrák Jiří 181 192 268 168 209 193 201,83
ReKratochvíl Lukáš 120 161 141 201 152 166 156,83
ReKratochvíl Tomáš 167 176 161 169 227 199 183,17
ReKulhánek Vratislav 154 178 181 166 169 180 171,33
ReKutina Karel 228 204 190 193 194 172 196,83
ReLipš Martin 196 200 258 238 228 248 228,00
ReLoučka Michal 194 182 171 222 221 223 202,17
ReRodr Jaroslav 211 198 215 211 214 247 216,00
ReSahula Lubomír ml. 142 203 164 169 169 202 174,83
ReSynek Aleš 149 143 200 160 169 189 168,33
ReVařeka Zdeněk 177 139 99 90 138 174 136,17
ReZvěřina Michal 170 169 178 190 195 172 179,00
ReŠiroký Luděk 177 165 128 147 113 140 145,00
ReŠiroký Martin 174 187 170 176 191 183 180,17
ReŽváček Petr 169 129 179 171 193 169 168,33
ReČižinský Jaroslav 134 164 209 220 151 190 178,00

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165