VychLeas Pardubice Bowling Cup

Datum konání: 21. prosince 2007 - 22. prosince 2007 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
VychLeas Pardubice Bowling Cup
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Loučka Michal 211 219 222 233 256 203 225 267 213 216 226,50
2. Uhlíř Jiří 216 181 234 266 247 219 243 208 226 238 227,80
3. Gurovič Jaroslav 215 184 206 188 235 234 194 278 194 238 216,60
4. Franc Jaroslav 222 232 211 210 183 215 233 235 215 189 214,50
5. Hindrák Jiří 213 225 224 247 266 234 238 210 214 197 226,80
6. Schůt Ladislav 153 169 185 196 179 232 195 198 192 267 196,60
7. Kala Rostislav 222 259 198 209 214 195 268 219 189 175 214,80
8. Kulhánek Vratislav 187 177 214 225 223 202 225 181 203 232 206,90
9. Nosek Antonín 225 209 257 210 267 227 220 204 195 219 223,30
10. Prediger Jiří 240 181 190 199 226 275 200 228 238 172 214,90
11. Spodniak Michal 278 234 203 211 223 258 222 235 194 183 224,10
12. Tezner Milan 143 179 190 204 235 234 233 201 202 192 201,30
13. Žváček Petr 236 176 204 224 198 211 195 203 204 222 207,30
14. Foťko Michal 185 195 211 191 195 226 170 214 224 203 201,40
15. Nosková Pavla 170 195 209 201 187 124 154 175 267 214 189,60
16. Pořízka Vojtěch 234 216 181 278 156 211 180 211 197 221 208,50
17. Sova Kamil 226 209 169 201 173 186 200 235 219 155 197,30
18. Kutina Karel 257 248 256 225 167 210 218 226 143 207 215,70
19. Marešová Jana 215 210 156 189 171 257 137 169 226 244 197,40
20. Šimánek Ladislav 149 223 182 257 223 235 179 209 200 179 203,60
21. Opatrný Pavel 214 177 200 171 192 203 206 193 169 197 192,20
22. Mlynář Marek 193 223 176 245 175 181 152 197 192 215 194,90
23. Kopečný Jiří 257 238 199 158 193 199 159 161 195 227 198,60
24. Kurka Zdeněk 190 194 237 194 188 191 169 193 205 172 193,30
25. Záhon Jozef 211 212 167 161 213 247 175 221 156 184 194,70
26. Pindurová Jana 153 236 204 166 175 169 197 167 172 200 183,90
27. Mlynář Ondřej 194 206 169 175 155 189 181 202 194 149 181,40
28. Šlechtová Sylva 187 192 156 189 194 184 183 161 189 191 182,60
29. Široký Luděk 176 192 206 205 171 163 169 164 207 179 183,20
30. Široký Martin 209 259 209 226 188 166 182 162 204 170 197,50
31. Lorenc Jaroslav 182 190 150 188 208 191 172 133 182 221 181,70
32. Hanušová Dana 192 161 230 238 176 192 180 159 212 137 187,70
33. Šimková Dagmar 199 220 245 213 155 192 173 165 194 143 189,90
34. Čížek Petr 175 157 205 164 246 206 116 151 175 211 180,60
35. Hanusíková Blanka 147 207 212 207 168 173 158 153 157 167 174,90
36. Malá Jitka 161 201 182 184 191 191 148 148 131 189 172,60
37. Hájek Jan 147 268 201 193 214 214 206,17
38. Koráb Jan 170 164 190 247 257 203 205,17
39. Thordarson Asgeir 176 227 208 200 211 197 203,17
40. Malý Ivan 182 205 253 188 190 196 202,33
41. Felgr Jaroslav 186 171 233 162 233 220 200,83
42. Rodr Jaroslav 223 164 190 213 194 203 197,83
43. Vondráček Adam 170 210 204 192 181 208 194,17
44. Tichý Martin 226 192 182 173 197 187 192,83
45. Vítek Jozef st. 180 182 204 148 190 198 183,67
46. Rolínek Viktor 159 223 163 184 204 222 192,50
47. Sejkora Miroslav 204 202 173 157 178 201 185,83
48. Dvořáček Ladislav 201 190 190 144 214 175 185,67
49. Zvěřina Michal 174 204 162 179 210 214 190,50
50. Čižinský Jaroslav 184 188 159 166 198 245 190,00
51. Vrána Roman 180 162 189 213 218 174 189,33
52. Pokorný Matěj 196 208 171 184 159 175 182,17
53. Vrána Petr 235 161 140 207 235 155 188,83
54. Koráb Michal 154 180 240 169 190 157 181,67
55. Vojtíšek Jan 179 191 191 202 191 147 183,50
56. Malý Pavel 158 158 189 213 201 168 181,17
57. Reichl Jan 157 173 189 157 200 210 181,00
58. Harašta Jiří 236 156 169 152 180 234 187,83
59. Dohnálek Stanislav 199 198 180 175 169 175 182,67
60. Mužík Michal 144 182 213 181 182 174 179,33
61. Foťko Matěj 168 214 165 235 146 188 186,00
62. Bešík Josef st. 219 192 168 172 191 170 185,33
63. Kovaříček Jaroslav 160 194 169 213 162 183 180,17
64. Vaníček Kamil 191 169 172 168 188 177 177,50
65. Jelínek Michal 166 165 200 170 177 185 177,17
66. Beštová Kateřina 191 179 164 159 169 211 178,83
67. Wehrberger Karel 188 154 194 186 213 161 182,67
68. Kolář Jan st. 162 157 200 178 233 165 182,50
69. Machálek Vladimír 169 209 170 169 169 166 175,33
70. Kratochvíl Lukáš 178 156 165 190 205 156 175,00
71. Florík Petr 203 165 170 185 177 181 180,17
72. Koráb Pavel 162 194 150 212 193 168 179,83
73. Podzimek Vladislav 199 182 169 164 172 208 182,33
74. Kučírek František 139 193 159 168 181 194 172,33
75. Dohnálek Pavel ml. 126 150 144 189 191 172 162,00
76. Loučková Isabella 168 152 155 182 140 170 161,17
77. Prorok Michal 161 181 176 167 183 157 170,83
78. Lank Ivan st. 170 152 157 200 181 205 177,50
79. Lukeš Vladimír 123 181 164 182 234 136 170,00
80. Egert Jiří 158 189 171 178 194 171 176,83
81. Dobra Jan 137 174 232 182 158 134 169,50
82. Borovcová Tereza 153 138 161 164 168 168 158,67
83. Talpa Marek 180 199 179 192 122 135 167,83
84. Bešíková Romana 192 162 169 163 159 147 165,33
85. Lichý Jan 171 180 191 149 185 125 166,83
86. Dvořáček David 179 186 177 170 160 140 168,67
87. Mach Libor 198 190 177 135 163 176 173,17
88. Vítková Jaroslava 193 138 126 152 182 143 155,67
89. Dohnálek Pavel st. 190 178 155 177 157 141 166,33
90. Sahula Lubomír ml. 127 137 183 157 189 187 163,33
91. Čevelová Soňa 162 158 137 163 151 147 153,00
92. Slavíková Kateřina 172 165 148 169 126 185 160,83
93. Opatrná Jana 127 145 155 152 172 157 151,33
94. Lichý Petr 178 148 180 157 116 173 158,67
95. Čiperová Michaela 148 158 180 160 154 145 157,50
96. Kolářová Hana 154 142 147 160 123 166 148,67
97. Tesař Michal 125 170 153 180 173 160 160,17
98. Slavík Marek 151 151 144 157 178 150 155,17
99. Sahula Lubomír st. 143 123 162 180 161 159 154,67
100. Vrábel Stanislav 149 143 145 172 141 141 148,50
ReBešík Josef st. 187 156 192 170 181 153 173,17
ReDohnálek Stanislav 156 168 163 161 191 196 172,50
ReDvořáček David 169 156 144 160 182 145 159,33
ReFelgr Jaroslav 190 204 193 189 152 174 183,67
ReFranc Jaroslav 183 201 202 198 257 216 209,50
ReHanusíková Blanka 167 198 169 154 162 163 168,83
ReHanušová Dana 167 203 167 175 191 191 182,33
ReHindrák Jiří 250 193 226 192 239 225 220,83
ReKoráb Jan 167 171 172 177 127 176 165,00
ReKulhánek Vratislav 168 225 170 222 178 140 183,83
ReKulhánek Vratislav 226 181 180 163 189 168 184,50
ReKulhánek Vratislav 199 156 172 135 175 193 171,67
ReKučírek František 131 135 165 123 198 201 158,83
ReNosková Pavla 191 181 204 180 154 140 175,00
RePodzimek Vladislav 158 181 203 191 163 162 176,33
RePořízka Vojtěch 201 213 158 181 156 144 175,50
RePrediger Jiří 189 153 194 240 204 172 192,00
ReReichl Jan 211 193 155 126 145 159 164,83
ReRodr Jaroslav 158 225 157 184 215 208 191,17
ReVaníček Kamil 178 156 141 183 154 158 161,67
ReVítek Jozef st. 135 160 118 158 185 200 159,33
ReVítková Jaroslava 158 168 158 131 174 118 151,17
ReWehrberger Karel 190 164 159 154 186 201 175,67
ReZvěřina Michal 228 178 225 133 174 155 182,17
ReŠimková Dagmar 152 179 211 148 151 195 172,67
ReŽváček Petr 193 158 148 143 156 191 164,83
ReČižinský Jaroslav 194 179 136 213 212 193 187,83

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165