VychLeas Pardubice Bowling Cup - fin.

Datum konání: 22. prosince 2007 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
VychLeas Pardubice Bowling Cup
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mužík Michal 227 194 175 160 189,00
2. Pokorný Matěj 150 188 169,00
3. Široký Martin 166 205 213 195 226 198 194 188 195 170 182 181 216 184 165 191,87
4. Talpa Marek 131 146 138,50
5. Koráb Michal 171 235 128 161 173,75
6. Loučková Isabella 152 172 162,00
7. Kratochvíl Lukáš 179 204 181 161 170 179,00
8. Lorenc Jaroslav 213 169 155 179,00
9. Nosková Pavla 226 157 169 167 152 174,20
10. Hanušová Dana 174 212 151 179,00
11. Beštová Kateřina 178 196 187,00
12. Čiperová Michaela 192 135 210 206 150 161 148 192 184 175,33
13. Hanusíková Blanka 175 169 172,00
14. Šlechtová Sylva 194 169 201 186 187,50
15. Marešová Jana 190 165 256 205 166 226 177 138 130 183,67
16. Kolář Jan st. 202 144 173,00
17. Vrána Petr 181 163 172,00
18. Prediger Jiří 197 223 255 200 199 170 172 202,29
19. Žváček Petr 159 191 175,00
20. Čižinský Jaroslav 205 252 202 181 210,00
21. Kopečný Jiří 116 199 214 235 219 240 248 191 181 162 180 162 178 194,23
22. Wehrberger Karel 177 180 178,50
23. Spodniak Michal 199 220 205 208,00
24. Lank Ivan st. 188 224 232 187 178 201,80
25. Rodr Jaroslav 191 194 192,50
26. Koráb Pavel 248 201 207 242 224,50
27. Hindrák Jiří 228 178 215 207,00
28. Loučka Michal 212 212 248 208 257 226 278 237 212 213 197 218 252 225 228,21
29. Gurovič Jaroslav 201 244 200 196 153 198,80
30. Franc Jaroslav 201 145 211 185,67
31. Kutina Karel 195 215 255 203 179 215 203 222 223 209 235 232 226 180 247 215,93
32. Felgr Jaroslav 222 198 191 203,67
33. Šimková Dagmar VČ 202 187 194,50
34. Opatrná Jana 221 193 213 162 181 194,00
35. Pindurová Jana 162 161 213 181 213 186 211 177 165 185,44
36. Kolářová Hana 134 107 120,50
37. Slavíková Kateřina 181 181 171 144 169,25
38. Bešíková Romana 170 170 170,00
39. Malá Jitka 161 159 171 214 180 189 142 173,71
40. Vítková Jaroslava 183 138 123 148,00
41. Čížek Petr 167 162 198 157 178 172,40
42. Široký Luděk 167 207 147 204 186 170 200 145 178,25
43. Otčenášek Jaroslav 114 109 111,50
44. Vítek Jozef st. 156 147 151,50
45. Lichý Petr 169 171 156 153 201 170,00
46. Slavík Marek 165 136 166 153 169 140 155 154,86
47. Sahula Lubomír ml. 210 169 193 131 181 176,80
48. Machálek Vladimír 154 162 158,00
49. Vrábel Stanislav 143 172 157,50
50. Vaníček Kamil 182 174 179 207 190 149 210 179 183,75
51. Malý Pavel 137 186 200 158 173 199 161 211 175 185 170 177,73
52. Lukeš Vladimír 153 145 177 158,33
53. Prorok Michal 155 162 158,50
54. Chaloupka Jaroslav 189 169 161 167 192 175,60
55. Dohnálek Stanislav 138 131 134,50
56. Záhon Jozef 178 158 191 180 176,75
57. Moravec David 120 163 141,50
58. Tezner Milan 181 206 213 195 139 182 186,00
59. Vojtíšek Jan 166 209 193 159 180 181,40
60. Opatrný Pavel 223 191 184 199,33
61. Kulhánek Vratislav 189 200 177 188,67
62. Kovaříček Jaroslav 192 157 183 169 237 184 163 140 178,13

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS