2. ročník Victoria Bowling Cupu finišoval

Vítezství v celém ročníku patří Iloně Morávkové.

Od října loňského roku do června letošního probíhal 2. ročník oficiálního turnaje VICTORIA BOWLING CUP v Králově Dvoře u Berouna. Jeho titulárním partnerem se stalo Centrum sportovních cen VICTORIA se sídlem v Salmovské ulici nad Karlovým náměstím v Praze 2. Díky tomu měla celá série nadstandartní poháry a plakety. Nadstandartní byli také hráči. Namátkou: Pavel Nový, Antonín Panenka, Michal Dlouhý, Roman Skamene, Iva Hajnová /ex-Schovanky/, Zdeněk STYLE Hrubý a další.

Do jedenáctidílného seriálu zasáhlo celkem 120 hráčů a ani jeden z nich nedokázal zvítězit dvakrát. Dílčí vavřín vítězství z prvních deseti turnajů získali postupně tito hráči : Vopička, Marhold, Soušek, Morávková, Šilhavý, Vrba, Rain, Chlumská, Sklenářová a Větrovský. Poslední, jedenáctý turnaj se stal po zásluze kořistí neregistrovaného Pavla Janouška, jehož výkony jsou často v žebříčcích ČBA připisovány jeho registrovanému jmenovci z Bowling Stones. Druhý skončil Petr Komínek a na bronzové příčce se umístil Daniel Sedláček, který si odnesl i cenu za nejvyšší nához (237).

A nyní samostatná kapitola jménem Ilona Morávková. Známá „psí matka“ si na poslední turnaj vzala nové šaty, Pronto i nezbytnou dávku svého sarkasmu. Přijela už na první rundu ve tři, aby měla možnost opravy a od prvního re-entry hrála velmi zodpovědně. Stala se tak nejlepší ženou turnaje i celé série a aby toho nebylo málo, tak v celkovém součtu porazila i všechny chlapy a celý 2. ročník vyhrála. Na poháry a ceny jsme jí dali přepravku, obálku s pěti tisíci do dekoltu. O něco méně bral druhý Petr Šilhavý a ještě o trochu méně třetí Milan Soušek.

Všem úspěšným gratulujeme !!! V anketě se hráči vyjádřili pro zahájení třetího ročníku od října. Zaneprázdněný organizátor si vzal měsíc na rozmyšlenou.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.