BBO tour Chomutov, 1. turnaj

​Úvodní turnaj VI. ročníku BBO tour vyhrává Andrej Paračka

V neděli 17. února se ve Strikelandu za účasti 51 hráčů odehrál 1. turnaj dalšího ročníku BBO tour Chomutov a také se předávaly ceny za celoroční umístění v loňské sérii. Kvalifikaci ovládl Martin Křížek (930), jako poslední dle pořadí postupovala do semifinále Ivanka Šmejkalová (724) a z Desperada Walter Enders, Vlasta Talaš, Dušan Mrviš a Eva Rechtoriková. Následné tři semifinálové hry nejlépe zvládl Petr Heligr (778) a šestnáctým finalistou měl být Milan Rechtorik (557). Ten se ale kvůli unaveným zádům rozhodl v turnaji nepokračovat a přepustil tak místo dalšímu v pořadí – Andreji Paračkovi (555). A to se ukázalo zásadním momentem, Andrej se vybičoval k supervýkonům a po náhozech 205, 239, 265 se součtem 718 v turnaji zvítězil! Druhé místo obsadil Vlasta Ševčík také se skóre 718, zde ale rozhodl nižší handicap ve prospěch Andreje. Třetí skončil s rozdílem pouhých dvou kuželek Toník Nahodil (716) a čtvrtý s devítibodovou ztrátou na Toníka Petr Heligr (707). V desítce nejlepších se dále umístili Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml., Matěj Musil, Štěpán Heligr, Dáša Stulíková a Jirka Stulík. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Andrejka Mazalová a Dana Soukupová, nejlepšími seniory nad 60 let Vlasta Ševčík, Dáša Stulíková a Jirka Stulík a mezi osmi juniory do 18 let byli nejlepšími Vašík Kordulík ml., Matěj Musil a Andrejka Mazalová. Za nejvyšší nához turnaje 279 byl oceněn Vašík Kordulík ml. V deseti hodnocených výkonnostních kategoriích A-J byli nejlepší tito hráči: Toník Nahodil (A), Vlasta Ševčík (B), Andrej Paračka (C), Dáša Stulíková (D), Andrejka Mazalová (E), Matěj Musil (F), Eliška Brychová (G), Harald Schelle (H), I nebyla zastoupena, Denisa Roučková (J). Zde je fotogalerie a BBO video.

Po skončení kvalifikace byli také oceněni nejlepší hráči uplynulého ročníku: Toník Nahodil (1. místo), Petr Heligr (2. místo), Vašík Kordulík ml. (3. místo), Ondra Heligr (4. místo), Štěpán Heligr a Martin Křížek (5. místo), Anička Breindlová (6. místo), Sváťa Závladská (7. místo), Dušan Závladský (8. místo), Vláďa Horňák (9. místo), Dáša Stulíková (10. místo), Anička Breindlová (nejlepší žena), Vašík Kordulík ml. (nejlepší junior), Anička Breindlová (nejlepší senior). Startem zdarma byli oceněni i hráči se všemi dvanácti účastmi – Toník Nahodil, Petr Heligr, Štěpán Heligr, Martin Křížek, Anička Breindlová, Sváťa Závladská, Dušan Závladský, Vláďa Horňák, Abdul Kassas, Dušan Mrviš, Jirka Borovec.

Poděkování patří tradičně kladenské pekárně Kompek, Strikelandu Chomutov, AŽD, Svátě Závladské za fotky a hráčům za přízeň.

Budeme se na vás v Chomutově těšit na 2. turnaji BBO tour Chomutov 17. března - obsazovačka zde, nebo ještě předtím 3. března na BBO devítce Strikeland a 13. března na BBO dvojicích Strikeland.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Paračka Andrej 149 177 189 244 161 203 182 205 239 265 201,40 51
2. Ševčík Vlastimil 254 189 172 223 248 231 173 200 238 265 219,30 50
3. Nahodil Antonín 176 221 157 204 222 201 204 183 267 266 210,10 49
4. Heligr Petr 189 225 237 242 237 276 265 198 232 277 237,80 48
5. Heligr Ondřej 240 155 215 224 179 230 165 214 234 201 205,70 47
6. Kordulík Václav ml. 279 185 162 210 194 206 160 180 209 205 199,00 46
7. Musil Matěj 169 173 173 187 165 173 178 154 207 191 177,00 45
8. Heligr Štěpán 235 245 189 180 209 243 194 183 200 227 210,50 44
9. Stulíková Dagmar 181 224 156 161 159 156 215 226 154 169 180,10 43
10. Stulík Jiří 200 212 223 183 202 183 193 200 162 214 197,20 42
11. Mazalová Andrea 173 155 198 202 178 201 181 168 202 157 181,50 41
12. Enders Walter 160 190 132 173 159 197 192 190 144 201 173,80 40
13. Soukupová Dana 183 155 181 175 189 163 155 164 146 175 168,60 39
14. Roučka Lukáš 193 197 182 151 150 194 173 165 148 185 173,80 38
15. Bočanová Ivana 200 172 173 139 167 191 161 170 140 161 167,40 37
16. Křížek Martin 242 208 208 268 205 169 229 149 158 176 201,20 36
17. Rechtorik Milan 172 161 242 202 204 159 188 189,71 35
18. Breindlová Anna 187 173 193 163 180 174 159 175,57 34
19. Závladská Svatava 166 199 240 201 181 181 161 189,86 33
20. Homola Ladislav 178 187 195 154 167 173 167 174,43 32
21. Šmejkalová Ivana 160 163 148 169 179 160 140 159,86 31
22. Horňák Vladimír 139 243 201 187 182 159 168 182,71 30
23. Forman Jiří 162 217 207 181 178 147 167 179,86 29
24. Závladský Dušan 166 209 183 178 150 154 199 177,00 28
25. Mazal Libor 203 172 182 196 170 144 168 176,43 27
26. Brychová Eliška 160 211 170 170 153 158 111 161,86 26
27. Talaš Vlastimír 121 189 134 157 158 143 170 153,14 25
28. Bulová Eliška 148 172 170 137 136 145 132 148,57 24
29. Bočan Josef 259 213 237 203 145 144 181 197,43 23
30. Mrviš Dušan 134 155 157 149 148 111 155 144,14 22
31. Rechtoriková Eva 165 112 137 123 109 114 141 128,71 21
32. Bula Martin 237 200 152 171 131 121 110 160,29 20
33. Růžička Karel 201 202 199 168 192,50 19
34. Květoň Jiří 186 169 214 157 181,50 18
35. Borovec Jiří 170 212 176 142 175,00 17
36. Olarescu Jana 172 176 157 188 173,25 16
37. Holubička Jiří 130 125 196 192 160,75 15
38. Vokurka Jaroslav 147 161 180 159 161,75 14
39. Endersová Alena 156 157 147 159 154,75 13
40. Roučková Denisa 161 136 146 97 135,00 12
41. Kocůr Jaroslav 136 161 151 168 154,00 11
42. Brych Vladimír 130 155 148 175 152,00 10
43. Kubík František 162 166 175 144 161,75 9
44. Šlencová Nikola 112 154 127 135 132,00 8
45. Enders Richard 196 159 131 145 157,75 7
46. Janovská Jana 148 130 133 181 148,00 6
47. Schelle Harald 134 103 134 97 117,00 5
48. Ktoda Tomáš 124 122 125 104 118,75 4
49. Šlosárová Renata 69 97 124 75 91,25 3
50. Talaš Kristián 67 86 92 93 84,50 2
51. Soukupová Eliška 43 73 50 61 56,75 1
ReBočan Josef 178 191 160 169 174,50
ReBočanová Ivana 156 132 188 165 160,25
ReBrych Vladimír 150 126 175 155 151,50
ReBrychová Eliška 158 144 194 139 158,75
ReBula Martin 155 162 162 111 147,50
ReForman Jiří 170 136 173 138 154,25
ReHeligr Ondřej 211 148 204 168 182,75
ReHorňák Vladimír 169 183 234 180 191,50
ReHorňák Vladimír 137 179 177 206 174,75
ReKřížek Martin 170 246 216 201 208,25
ReKřížek Martin 149 197 216 218 195,00
ReKřížek Martin 181 171 147 194 173,25
ReKvětoň Jiří 184 182 176 141 170,75
ReKvětoň Jiří 178 142 190 152 165,50
ReKvětoň Jiří 128 156 148 163 148,75
ReMazal Libor 145 211 201 170 181,75
ReMazalová Andrea 161 167 200 164 173,00
ReMrviš Dušan 146 148 134 154 145,50
ReMrviš Dušan 120 137 167 148 143,00
ReMusil Matěj 157 187 182 145 167,75
ReMusil Matěj 127 145 153 192 154,25
ReMusil Matěj 171 162 152 126 152,75
ReNahodil Antonín 184 188 191 172 183,75
ReStulík Jiří 161 179 182 220 185,50
ReŠevčík Vlastimil 209 187 180 200 194,00
ReVokurka Jaroslav 130 134 156 171 147,75
ReZávladská Svatava 166 199 240 201 201,50
ReZávladský Dušan 166 209 183 178 184,00

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Kolář Jan st.
Black Riders
Kolář Jan st.

Kolář Jan st.

Black Riders
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červen
Slavíková Kateřina
Black Riders
Slavíková Kateřina

Slavíková Kateřina

Black Riders
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červen
Slavíková Kateřina
Black Riders
Slavíková Kateřina

Slavíková Kateřina

Black Riders
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen