Bowlingzone Cup 2015 - turnaj mistrů

Dana Hanušová vyhrála turnaj mistrů

Ve středu 13.ledna 2016 se v Pardubické bowlingové herně Bowlingzone odehrál Turnaj mistrů Bowlingzone cup 2015. Do turnaje se nominovalo 24 hráčů z celoroční série, kteří splnili kritéria dle propozic turnaje.
V tomto celoročním finále hrají hráči o bowlingové ceny v hodnotě 30.000,-Kč !
A jak to bylo celý rok vyrovnané, svědčí fakt, že do tohoto finále se např. neprobojovala zlatá evropská medailistka Blanka Hanusíková.
V kvalifikaci každý odehrál čtyři hry. Osmnáct hráčů postupovalo dále do turnaje. Další dvě hry se přičítaly ke kvalifikaci. Do dalšího kola postoupilo dvanáct hráčů. Šestice která vypadla byla oceněna voucherem na hodinu tréningu zdarma. Před dalším kolem byla mazací pauza, při které bylo provedeno losování o excentrickou kouli značky Storm. Štěstí se usmálo na Blanku Duškovou. Gratulujeme !
Po kratičké pauze dvanáctka nejlepších odehrála další dvě hry, které se také přičetly k prvnímu a druhému kolu. Šestice hráčů která vypadla z turnaje dostala voucher na startovné gratis v lednovém turnaji Bowlingzone cup 2016. Do superfinále postupovalo šest nejlepších hráčů. Tam se hrálo na součet dvou her od nuly a bez hendikepu. V této fázi turnaje se zdálo, že po první hře je již rozhodnuto, protože Jiří Hindrák vedl s náskokem 53 kuželek na druhého Ladislava Schůta. Vypadalo to že si v pohodě dokráčí pro titul. Opak byl pravdou, ve druhé finálové hře hodil 151.Toho využila vítězka turnaje Dana Hanušová.
Na šestém místě skončil Josef Bešík, který si v Pardubicích vysloužil poukaz na odběr zboží v bowlingshopu v hodnotě 1000 Kč. Páté místo a poukázku v hodnotě 1500 Kč vyhrál Adam Vondráček. Čtvrtou příčku v turnaji obsadil Jaroslav Turina. Tím si zajistil poukázku v hodnotě 2000 Kč. Třetí místo si z Pardubic odvezl Ladislav Schůt, který vyfasoval na cestu domů pohár a voucher na bowlingovou kouli v hodnotě 3000 Kč. Druhé místo pro sebe získal Jiří Hindrák ,který vyhrál pohár a voucher na odběr bowlingové koule v hodnotě 4000 Kč.
Stejně jako v loňském turnaji mistrů také letos zvítězila Dana Hanušová,která ve finále hodila 184 a 266. Tím si zajistila pohár a voucher v hodnotě 5000 Kč. Všem ještě jednou blahopřeji a budu se těšit na další turnajovou sérii Bowlingzone cup 2016 ,ve které je několik změn.Budou tam zvýhodněni hráči s průměrem do 165. Nejlepší tři hráči této kategorie dostanou finanční odměny a budou mít nižší startovné.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.