Bowlingzone Senior Open 2016, 1. turnaj

Ve finále nedal nikomu šanci Petr Tomášek

V sobotu 5. března se odehrál první turnaj letošní série BOWLINGZONE SENIOR OPEN na herně Bowlingzone v Pardubicích.
Tento turnaj si přijelo zahrát 17 hráčů a hráček a hrálo se na velice příjemném mazání dlouhém 39 stop.
Kvalifikaci na 6 her ovládla s přehledem Dana Hanušová náhozem 1267 bez handicapu, druhý byl Pepa Bešík 1216 bez handicapu a třetí byl Zdeněk Havlíček, který nahrál 1171 bez handicapu.
Po kvalifikaci nastoupilo 12 nejlepších do semifinále, hraného KO systémem, 1. proti 12., 2. proti 11., atd. Tyto souboje vyzněly jednoznačně pro hráče umístěné lépe v kvalifikaci. Vítězové a 2 nejlepší poražení, kterými byli manželé Brokešovi, postoupili do finále.
Ve finále začal výborně Petr Tomášek, který hodil 257 a jediný, kdo s ním dokázal držet krok, byl Zdeněk Havlíček s 235. Petr Tomášek ovšem nechtěl připustit žádné pochyby o tom, kdo se stane vítězem tohoto turnaje a jako pojistku přidal v druhé hře 258. Na to již nedokázal nikdo odpovědět a Petr zaslouženě zvítězil.
Konečné pořadí prvního letošního turnaje naší série je tedy následující: první Petr Tomášek 539 včetně handicapu, druhý Zdeněk Havlíček 442 včetně handicapu a třetí místo vybojovala Dana Hanušová náhozem 423 včetně handicapu.
Cenu za nejvyšší nához turnaje si domů odvezl Pepa Bešík za 279, které hodil v semifinále.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.