Budějcká devítka, 4. turnaj

​Iveta Nováčková všem ukázala záda a poprvé vítězí v devítce.

Od prvních her byl jasným favoritem Lasovský Michal, který to i potvrdil "perfect game" ve třetí hře. Michal s průměrem 249 postupoval z prvního místa do finále pronásledován Erikem Rábkem, Honzou Pospíšilem a Rudou Pouzarem. Bohužel poslední zmínění neudrželi vysoká čísla a neprobojovali se na pomyslný stupínek vítězů. Za to ve finále se rozjel Sova Petr mladší, který s průměrem 235 skončil třetí, druhé místo patří Michalovi Lasovskému a jasným vítězem dubnové devítky je Iveta Nováčková s průměrem 244.

V celkovém hodnocení navýšil Michal Lasovský svůj náskok před druhým Jindřichem Vaněčkem a třetím Pavlem Starým.

Další kolo nás čeká 22.5.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nováčková Iveta 223 185 220 221 212 278 186 298 227,88 32
2. Lasovský Michal 180 261 300 256 249 216 263 213 242,25 31
3. Sova Petr ml. 169 185 252 231 209 254 223 255 222,25 30
4. Vaněček Jindřich 228 218 246 211 226 230 224 254 229,63 29
5. Pospíšil Jan ml. JČ 259 223 213 278 243 268 195 225 238,00 28
6. Starý Pavel 171 236 233 210 213 268 232 208 221,38 27
7. Pouzar Rudolf 198 263 298 200 240 198 231 244 234,00 26
8. Komendová Ivana 147 220 245 250 216 217 184 265 218,00 25
9. Biskupová Martina 228 220 263 209 230 211 221 201 222,88 24
10. Bobek Vlastimil 246 211 249 210 229 222 190 241 224,75 23
11. Jelínek Petr st. JČ 220 230 204 208 216 221 243 196 217,25 22
12. Procházka Aleš 220 240 171 245 219 209 248 193 218,13 21
13. Pospíšil Jan st. 265 177 200 231 218 219 220 197 215,88 20
14. Oudes Zdeněk 217 227 195 262 225 248 207 173 219,25 19
15. Rábek Erik 255 212 267 253 237 144 220 204 224,00 18
16. Hollman Petr 246 277 210 215 237 144 220 204 219,13 17
17. Nováček Josef 206 242 193 215 214 197 242 145 206,75 16
18. Pospíšilová Jitka 200 263 229 152 211 205 173 172 200,63 15
19. Tvrzický Milan 181 277 242 228 232 217 156 157 211,25 14
20. Sovová Ivana 181 263 159 197 200 134 164 215 189,13 13
21. Kotrbatý Jiří 263 185 199 174 205,25 12
22. Metov Albert 201 194 180 166 185,25 11
23. Hejbal Martin JČ 176 189 266 179 202,50 10
24. Pihávek David 266 175 175 191 201,75 9
25. Klimeš Josef 158 213 240 182 198,25 8
26. Lehovec Radek 163 172 218 212 191,25 7
27. Kunc Oto 217 156 217 167 189,25 6
28. Sova Petr 145 190 216 199 187,50 5
29. Metov Kamil 221 188 133 186 182,00 4
30. Jukl Ladislav 169 207 134 187 174,25 3
31. Jukl Šimon 116 157 227 171 167,75 2
32. Melichar Matěj 156 166 187 172 170,25 1

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec